Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Co sadzicie o YouTube Red?

http://youtube-global.blogspot.com/2015/10/red.html

Ludzie beda placic $10 miesiecznie za cos co mozna miec za darmo, czy wiekszosc jednak nie wie jak?

Ciekawi mnie tez ten fragment:

"And starting early next year, YouTube Red will get even better with member-only access to new, original shows and movies from some of YouTube’s biggest creators. You can read all about Originals coming to YouTube Red" ( http://youtube-global.blogspot.com/2015/10/red-originals.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będą płacić za brak reklam i dodatkowy content.
Dodatkowy content będą dostarczać ci którzy wejdą sobie we współprace z płatną częścią serwisu, bo nie zarobią wtedy na reklamach, ale dostaną gażę od Google z zarobków abonamentowych.

Pytanie zasadnicze - czy dalej obecny YT zostanie nietknięty, tj ci którzy chcą zarabiać na reklamach dostarczając content za darmo - będą to robić i będą mogli to robić na takich zasadach jak teraz, bez dodatkowych ograniczeń.

Sam pomysł wymusiła potrzeba rynku. Google nie zarabia bo większość userów używa adblocka, używa go bo szlak ich trafia na wkurzające reklamy. Rozwiązanie - standardowe, zapłać nam daninę to cie odetniemy od reklam i dorzucimy coś ekstra. Działa to na tysiącach serwisów, zadziała i tu.

Dawno temu, jak pojawiały się pierwsze wzmianki i projekty takiego systemu pisałem o tym na swoim GSie, jak chcesz możesz sobie tam przejrzeć moją dłuższa opinię.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=152851&n=10


Jeszcze tak krótko w kwestii ceny - w sumie 10 dolców za brak reklam [we wszystkich filmach, bo ta opcja nie gasi reklam tylko w filmach z dodatkowej płatnej sekcji, tylko wywala reklamy w całym serwisie - tu pytanie co na to darmowi twórcy na reklamach zarabiający, ale to temat na dłuższa dyskusję], opcje odtwarzania contentu offline, dodatkowe materiały i darmowy sub w Google play music to wcale nie jest taka wygórowana cena.
Niewiele mniejsze pieniądze płacimy np w telewizji kablowej za dostęp do pakietu HBO z HBO GO.
Trzeba pamiętać, ze YT coraz prężniej rozwija współpracę w zakresie dostarczania filmów pełnometrażowych a do roku 2018 mają w planach dostarczać też wiele seriali, coś w podobnie Netflixa.
Jeśli ta cena 10 dolców by się utrzymała, to była by to cholernie realna konkurencja dla telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 13:58, kuba9876543210 napisał:

Ludzie beda placic $10 miesiecznie za cos co mozna miec za darmo, czy wiekszosc jednak
nie wie jak?

I tu pojawia się błąd w twoim myśleniu. Sądzisz, że ludzie oglądają reklamy bo są za głupi żeby używać Adblocka, a prawda jest taka, że wielu ludzi (w tym ja) ogląda reklamy bo chce być fair w stosunku do ludzi którzy zapewniają im setki godzin contentu tygodniowo.

Swoją drogą, reklam na Youtube naprawdę nie jest tak dużo. W moim przypadku średnio wychodzi jedna skipowalna po 5 sekundach reklama na 15 minut oglądania. Z tego co widzę, to na reklamy najbardziej narzekają ludzie którzy siedzą za Adblockiem i i tak ich nie oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


witam mój młodszy brat ma swój kanał na youtube.Wiadomo jego oglądalność to około 20-40 wyświetleń.Wkurza mnie to że prawie codziennie wysyła filmiki a wszystkim przez to zacina się internet nawet tak że nie mogę rozmawiać z nikim na skype bo przerywa ciągle dźwięk nie mówiąc już o graniu w gry np. CS GO czy League of Legends .Ma ktoś sposób jak mu wmówić że nie będzie nigdy sławny i że tylko robi trudność innym w domu poprzez filmiki które nikt nie ogląda ?To nie jego pierwszy kanał juz nie raz próbował sił na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2016 o 14:22, Rafi19954 napisał:

witam mój młodszy brat ma swój kanał na youtube.Wiadomo jego oglądalność to około 20-40
wyświetleń.Wkurza mnie to że prawie codziennie wysyła filmiki a wszystkim przez to zacina
się internet nawet tak że nie mogę rozmawiać z nikim na skype bo przerywa ciągle dźwięk
nie mówiąc już o graniu w gry np. CS GO czy League of Legends .Ma ktoś sposób jak mu
wmówić że nie będzie nigdy sławny i że tylko robi trudność innym w domu poprzez filmiki
które nikt nie ogląda ?To nie jego pierwszy kanał juz nie raz próbował sił na youtube


Nie będę udzielał rad na płaszczyźnie interpunkcji i wszelkich innych składowych języka polskiego, bo nie na ten temat szukasz pomocy (ale zainteresuj się, proszę). Nie jestem również w stanie pomóc w zakresie rozszerzenia łącza internetowego. Wiem natomiast, że gdyby ten sposób myślenia był powielany, to Rzymu nigdy by nie zbudowano. Nie ma co, dobre z ciebie rodzeństwo. Za książki się weź, a nie ceesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy na lekcji języka polskiego więc darujmy sobie.Myślałem że zna ktoś sposób żeby jakoś ograniczyć mu na przykład łącze internetu do jedno mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2016 o 21:04, Rafi19954 napisał:

Nie jesteśmy na lekcji języka polskiego więc darujmy sobie.Myślałem że zna ktoś sposób
żeby jakoś ograniczyć mu na przykład łącze internetu do jedno mb/s


Kurde, skoro robi coś co sprawia mu przyjemność to czemu mu chcesz to odebrać? Czy naprawdę jesteś tak ograniczony, że myślisz, że każdy robi "coś" na youtubie dla wyświetleń, kasy sławy itp...? Może odwróćmy sytuację, skoro i tak nie będziesz profesjonalnie grał w csa czy lola, ani z tego się utrzymywał to może z kolei ty nie blokuj mu łącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2016 o 21:04, Rafi19954 napisał:

Nie jesteśmy na lekcji języka polskiego więc darujmy sobie.Myślałem że zna ktoś sposób
żeby jakoś ograniczyć mu na przykład łącze internetu do jedno mb/s

Ouuu, jak ja uwielbiam dzielenie łącza i granie w multi ;)
Może nie zabieraj się od razu za "odbieranie marzeń". Zwróć uwagę, że symultaniczne korzystanie kilku osób z łącza ma wpływ na każdą z tych osób i w interesie każdego użytkownika łącza będzie uregulowanie sprawy.

A skoro akurat to CS wymaga pełnej sprawności łącza, to ty musisz wyjść z inicjatywą - dogadajcie się, Upload filmów może trwać kilka godzin, niech to będą godziny w porze snu, albo szkoły/pracy.

PS Ostatecznie możesz okazać się wredny i, jeśli router posiada opcje regulowania jakości łącza wedle użytkowników (QoS), możesz ograniczyć mu szybkość przesyłu ...ale wiele na tym nie skorzystasz, bo CS nie będzie działał płynniej - lag przestanie skakać tylko jeśli jesteś na łączu sam (sprawdzone w praktyce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i posta diabli wzięli :/.

Ok, od nowa. Nie mogę na YT znaleźć pewnego filmiku wyśmiewającego niesławną scenę z lodówką z Indiana Jones 4, taka "spekulacja" jak wyglądała dyskusja dotycząca tej sceny między Fordem a Spielbergiem:

Spoiler

Ford nie chciał się zgodzić, więc Spielberg zaproponował alternatywną wersję: Jedi wychodzi z portalu i ratuje Indy''ego przed atomówką, na co Ford zareagował westchnieniem i zgodził się na pierwotną wersję

. Gdzieś filmik przepadł w czeluściach YT (albo ja złe słowa kluczowe wpisuję :D), niby powinienem mieć go w historii, ale filmik oglądałem parę lat temu, a jak wygląda historia oglądania na YT, każdy wie ("pokaż więcej" aż do momentu, gdy przeglądarka się zawiesi). Google Takeout ( https://takeout.google.com/settings/takeout ) okazał się mocno niepomocny, ostatni wpis w rzekomej "historii oglądania" pochodzi z 5 marca tego roku... Google History ( https://history.google.com ) nie lepszy, bo jak już coś znajdzie (co wcale nie jest pewne, bo potrafi nie znaleźć czegoś, co np. miesiąc temu oglądałem), to ma to datę góra 6 miesięcy wstecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego kanału na YT.

https://www.youtube.com/channel/UCRxJfarrD79Nu_76OfDK98w

Kanał jest w trakcie rozbudowy i z czasem będzie ulepszany. mam nadzieję, że chociaż część z was mi w tym pomoże. Jednocześnie zapraszam do subskrybowania mojego kanału na yt do polubienia mojej strony na fb:

https://www.facebook.com/DrugOnGames/

a także do śledzenia mojego instagrama:

https://www.instagram.com/drugongames/

Z góry dziękuje wszystkim za subskrypcje. Mam nadzieję, że z waszą pomocą mój kanał bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować