Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

A ja mam inny problem - gdy oglądam filmiki You Tube w Operze wyłączają się np. w połowie. Za każdym razem w tym samym miejscu. Gdy otworzę ten sam na Firefoxie to normalnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:24, kolektor napisał:

A ja mam inny problem - gdy oglądam filmiki You Tube w Operze wyłączają się np. w połowie.
Za każdym razem w tym samym miejscu. Gdy otworzę ten sam na Firefoxie to normalnie działa


Niemożliwe - zainstaluj może ją jeszcze raz - ale jak wszyscy wiedzą - kolejny dowód, że firefox jest najlepszy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 13:25, stiffyone napisał:

Niemożliwe - zainstaluj może ją jeszcze raz - ale jak wszyscy wiedzą - kolejny dowód, że firefox
jest najlepszy =)


Dla mnie jednak opera jest bardziej funkcjonalna. Lepiej rozwiązana jest sprawa z kartami. Ale nic nie jest bez wad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 13:25, stiffyone napisał:

Niemożliwe - zainstaluj może ją jeszcze raz - ale jak wszyscy wiedzą - kolejny dowód, że firefox
jest najlepszy =)


a mi właśnie w Firefoxe tak się przycinają te filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:46, oski007 napisał:

Dla mnie YouTube jest najlepsze co do filmów.


Dobra. Ale co to wnosi do tematu ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:29, kolektor napisał:

Dla mnie jednak opera jest bardziej funkcjonalna. Lepiej rozwiązana jest sprawa z kartami.
Ale nic nie jest bez wad ...


Ja i tak najbardziej lubię przeglądarkę mozilli - a co do kart tam jest np. podgląd stron - ale firefox o wiele lepiej mi odświeża strony i zawsze zapisuje mi je w razie wyłączenia - nawet przypadkowego - co jest bardzo dużym ułatwieniem.

A co do YouTuba to wątpię - są lepsze strony - bynajmniej mają odtwarzacze z lepszym wyglądem i więcoma opcjami - na gramsajcie to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:52, stiffyone napisał:

Ja i tak najbardziej lubię przeglądarkę mozilli - a co do kart tam jest np. podgląd stron -
ale firefox o wiele lepiej mi odświeża strony i zawsze zapisuje mi je w razie wyłączenia -
nawet przypadkowego - co jest bardzo dużym ułatwieniem.

A co do YouTuba to wątpię - są lepsze strony - bynajmniej mają odtwarzacze z lepszym wyglądem
i więcoma opcjami - na gramsajcie to pokazuje.


Nie obcowałem długo z Firefoxem. Jast tam mozliwość zapisania sesji ??? Tzn. po włączeniu otwierają się te same kart co gdy wyłączmy przeglądarkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:52, Kostka XXL napisał:

Mam pytanie czy da sie jakoś sciągnąć filmik z youtabe bo sie mnie kolega pyta a ja nie wiem:P


Raczej nie, ale wszystkie odtwarzane pliki jak i np. dzwonki z jamby (chodzi o te testowe wersje - gdy odtwarzasz) - zapisują się na dysku systemowym - jako plik tymczasowy - można je w każdej chwili skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - właśnie o to mi chodziło - to sprawia, że gdy utracę strony w jakiś sposób nawet gdy zrestartuje komputer to zapisuje strony i jak włącze przeglądarkę to pyta się czy chcem powrócić do poprzedniej sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:56, stiffyone napisał:

tak - właśnie o to mi chodziło - to sprawia, że gdy utracę strony w jakiś sposób nawet gdy
zrestartuje komputer to zapisuje strony i jak włącze przeglądarkę to pyta się czy chcem powrócić
do poprzedniej sesji


Dziwne. u mnie tak nie ma. Gdy włączam to po prostu włącza się strona startowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spróbuj sobie zainstalować najnowszą wersję =)
Włąśnie co do tematu YouTube znalazłem coś lepszego - więcej na GSie - sami zobaczcie i oceńcie czy lepsze - mi się bardzooo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:42, stiffyone napisał:

No spróbuj sobie zainstalować najnowszą wersję =)
Włąśnie co do tematu YouTube znalazłem coś lepszego - więcej na GSie - sami zobaczcie i oceńcie
czy lepsze - mi się bardzooo podoba.

Ja nie mogę. Nie zauważyłem że mam wciąż Mozillę 1.5. Zainstalowałem 2.0 i jest. Dzięki. Chyba się przerzucę na Firefoxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować