Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Czy można wysłać film w ustawieniu Prywatny (nikt poza wybranymi ludźmi go nie zobaczy) a potem zmienić te ustawienie na Publiczny tak, żeby wszystkim widzom przyszło powiadomienie o moim nowym filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem

youtube mi warjuje, strasznie slabo idzie ladowanie sie, ale co ciekawe -

odinstalowalem microsoft silverlight ( co pomoglo na jeden dzien, nastepnego dnia youtube to samo )

wiec przeinstalowalem flash''a ( co rowniez pomoglo na jeden dzien i znowu to samo )

wiec dzisiaj wyczyscilem rejestr i znowu jest dobrze, ale cos mi sie wydaje ze jutro znowu bedzie tak samo..

troche dziwne nie wydaje wam sie? jestescie w stanie mi jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba Adobe skopał z ostatnim Flashem (nie dziwota, odkąd oni za niego odpowiadają, stale są jakieś jaja), u mnie strony z jego dużą ilością potrafią nawet zawiesić przeglądarkę (Operę, na FF jest na szczęście lepiej), może u Ciebie objawy polegają na problemach z YT. Jeśli tak jest, to za wiele nie da się zrobić - albo starsza wersja flasha (może być konieczne przeinstalowanie przeglądarki, z której korzystasz) albo czekać na nową wersję w nadziei, że poprawią to, co prawdopodobnie zostało skopane. O ile to faktycznie flash :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie notorycznie się kilka stron z flashem na FF od ostatniego upa tez potrafi sypnąć.
Co do wolnego downloadu na YT, jak film złapie zamułkę na pasku ładowania to warto zwyczajnie odświeżyć stronę, często gęsto to pomaga.

Aczkolwiek jak patrzę jakim syfem jest ich html5 player który siedzi obecnie w fazie beta testów to bogu dziękuje, że jeszcze się nie wyzbyli flasha [jaki jest taki est ale ten html5 to jest dopiero tragedia, przynajmniej na chwile obecną, ten player wymaga MASY pracy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:46, Pietro87 napisał:

...
Aczkolwiek jak patrzę jakim syfem jest ich html5 player który siedzi obecnie w fazie
beta testów to bogu dziękuje, że jeszcze się nie wyzbyli flasha [jaki jest taki est ale
ten html5 to jest dopiero tragedia, przynajmniej na chwile obecną, ten player wymaga
MASY pracy]


Nie ma co rozpaczać, i tak YT stopniowo staje się coraz mniej, hmmm, że tak powiem, atrakcyjny - "ta zawartość jest niedostępna w twoim regionie", "ta zawartość została zablokowana..." etc. Do tego "ulepszanie" layoutu przy którym "gubią się" niektóre przydatne opcje. I coraz bardziej nachalne reklamy. Szczytem absurdu jest zablokowanie dla Polaków niektórych teledysków na oficjalnym kanale Linkin Park (linkinparktv). Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam mały problem, od kiedy YT wporwadził nowy interface spotykam się z pewnym problemem - polega on na tym że YT zamiast buforować mi cały filmik buforuje maksymalnie do 2 minut w przód co bardzo mnie drażni bowiem mam słabe łącze i nie mogę zostawić filmiku aż się zbuforuje cały i oglądnąc bez żadnych przerw, tylko muszę co chwilę zatrzymywać bo film się krzaczy i nie wyrabia z buforowaniem w trakcie oglądania... Jest jakaś opcja żeby zmienić ustawienia i filmik ładował się cały po zapuszczeniu i zatrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie idzie tego ominąć. Mam to samo, filmik się nie buforuje, a jak już, to tylko kawałeczek. Kiedyś tak nie miałem. Nie mam pojęcia czy idzie coś z tym zrobić, więc przyłączam się do pytania powyżej.

Kogoś to jeszcze spotkało i czy idzie temu jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem czemu od kiedy wczoraj zainstalowałem fife 12 i origin zaczął mi się psuć yt. Najpierw awarie wtyczki, a po aktualizacjach takie coś.

20120607143420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 14:44, Harrolfo napisał:

Sterowniki aktualne?
Spróbowałeś przywrócić system?


Zaktualizowałem wszystkie wtyczki, ale dalej to samo. Pomaga tylko restart kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam małe pytanko.
Jak można ustawić wyświetlanie po prawej playlisty danego filmu? Powiedzmy mam filmy X, Y i Z z serii A. Playlista także nazywa się A. Wrzucam do niej filmy X, Y i Z, i chcę podczas wyświetlania filmu X mieć szybki dostęp do reszty (playlista A powinna się pojawiać na górze listy polecanych, po prawej). Jak to ustawić? Szukam, szukam i nic :/
Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był spooory problem bo yt blokował lub usuwał mnóstwo filmików ze względu na prawa autorskie i takie tam. Zablokowali w tym jeden z moich ulubionych występów live - ktoś miał podobny problem i wie gdzie można by jeszcze ewentualnie poszukać lub znaleźć zaginione wideo? Oprócz google video tudzież yahoo video?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem z youtube. Słucham jakiejś piosenki i po losowej ilości czasu (najczęściej 1 min +) licznik czasu na pasku się zawiesza. Muzyka i odtwarzanie video leci jeszcze z 10 s po czym licznik wraca do początku i filmik się zawiesza jak na screenie.

20120609231315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez noc coś się zmieniło i Youtube na głównej daje mi znowu do oglądania inne filmiki (od innych osób niż mam w subskrypcji), ponieważ "Recommended because you watched blablabla". Jak to usunąć? Chcę mieć tam tylko od tych co subskrybuję.
Przycisk "Show uploads only" nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 23:13, Nightdew napisał:

Nowy problem z youtube. Słucham jakiejś piosenki i po losowej ilości czasu (najczęściej
1 min +) licznik czasu na pasku się zawiesza. Muzyka i odtwarzanie video leci jeszcze
z 10 s po czym licznik wraca do początku i filmik się zawiesza jak na screenie.

U mnie to samo, żadnych rozwiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować