Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Czy tylko mnie szlag trafił wszystkie playlisty, subskrypcje i lajki na jutubie? Jeszcze niedawno sprawdzałem i wszystko było, dziś wchodzę, żeby puścić jakąś muzyczkę w charakterze tła do EVE i lipa - wszystko zniknęło, pusty kanał, historia pokazuje 8 ostanich filmów... Jakby kompletny wipe zrobili :( Parę lat zbierania filmików psu pod ogon :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 17:42, Ring5 napisał:

Czy tylko mnie szlag trafił wszystkie playlisty, subskrypcje i lajki na jutubie? Jeszcze
niedawno sprawdzałem i wszystko było, dziś wchodzę, żeby puścić jakąś muzyczkę w charakterze
tła do EVE i lipa - wszystko zniknęło, pusty kanał, historia pokazuje 8 ostanich filmów...
Jakby kompletny wipe zrobili :( Parę lat zbierania filmików psu pod ogon :[

U mnie wszystko jest jak było. Próbowałeś się na nowo zalogować albo przełączyć konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 17:46, Dared00 napisał:

U mnie wszystko jest jak było. Próbowałeś się na nowo zalogować albo przełączyć konto?


Restart kompa, sprawdzałem na komórce, na laptoku żony... Wszystkiego próbowałem - konto wyczyszczone. Jakbym dopiero je założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz sprawdzić jeszcze raz, bo możliwe, że jest to problem z przełączaniem konta między kontem YouTube a Google. Chyba, że YT naprawdę planuje wszystkie konta YT skasować, ale to jest naprawdę lipa, bo zamiast najzwyczajniej w świecie zamienić jedne na drugie to każą robić Googlowe na nowo konto, co może być prawie niemożliwe. Inna sprawa to to, że od dłuższego czasu Google stara się wymusić używanie ich konta albo wylogowując konta YT lub też przełączając z automatu i trzeba zmienić je na stare YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś sprawdzona (tj. działająca i bezpieczna) strona do pobierania głosu z filmików na YT w formacie mp3? :) potrzebuję do parodii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego, ciekawego, raczej zabawnego kanału podobnego stylistyką do Bananowego Janka albo NRGeeka - polecilibyście coś? Tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać w Rokiem [ Rockiem? ] czy Rojem bo to zupełnie nie moje klimaty. Zwłaszcza Rojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 21:13, LubieWafle napisał:

Jest jakaś sprawdzona (tj. działająca i bezpieczna) strona do pobierania głosu z filmików
na YT w formacie mp3? :) potrzebuję do parodii


Możesz wykorzystać jedno z rozszerzeń przeglądarki do ściągnięcia pliku (np. w Operze to Download YouTube Videos as MP4 albo Youtube Downloader) i potem ewentualnie przekonwertować w Format Factory. Sprawdzone wielokrotnie i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2014 o 00:04, Tyler_D napisał:

Znaczy się tego Wolvera z 2013 roku? To aż tak słabo było naprawdę?

Nie mam pojęcia nic o Wolverinie, ani o Rocku, ani o NRGeeku, więc Ci nie odpowiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Zauważyłem, że od dzisiejszego popołudnia moja myszka łapie spore lagi - przesuwanie jej nie powoduje przesuwania kursora, nie reaguje ona także na klikanie kursora (chcąc wykonać jakąś czynność trzeba kliknąć wiele razy i liczyć na to, że w końcu załapie). Co dziwniejsze, problem występuje tylko wtedy, gdy oglądam jakiś film na YouTube (nawet gdy przeglądarka jest zminimalizowana). Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku. Zdaje się, że Windows dociągnął jakieś aktualizacje i zainstalował je przy wyłączaniu komputera. Czy może mieć to jakiś związek z tą niecodzienną przypadłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam youtube, bo u mnie od paru dni praktycznie nic nie można obejrzeć. Filmik ładuje się w nieskończoność, a jeśli nawet zaskoczy to jakakolwiek zmiana ustawień czy nawet przewinięcie powoduje, że znowu film zaczyna się ładować. Wczoraj stawiałem nowy system więc to raczej nic umnie, a ściąganie np.na Steamie idzie pełną parą więc to raczej nie wina przesyłu. Posiadam Firefoxa, czyżby znowu jakieś wałki z flash playerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 20:37, darkwind21 napisał:

Działa wam youtube, bo u mnie od paru dni praktycznie nic nie można obejrzeć. Filmik
ładuje się w nieskończoność, a jeśli nawet zaskoczy to jakakolwiek zmiana ustawień czy
nawet przewinięcie powoduje, że znowu film zaczyna się ładować.

To na bank coś u ciebie. U mnie [pomijając ostatnie, debilne zmiany interfejsu] youtube działa lepiej niż kiedykolwiek - a mam net przez WiFi i sygnał na poziomie słaby.

BTW Przeglądarka, wtyczki etc by się zdały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować