Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Wytłumaczy mi ktoś jak mogę komentować na yt? Wyskakuje, że muszę połączyć konto z google+ więc to jeszcze przejdzie. Ale pojawia się też info, że nazwa użytkownika zostanie zastąpiona imieniem i nazwiskiem a tego nie chcę. Niestety nie da się tego przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 23:39, Nightdew napisał:

Wytłumaczy mi ktoś jak mogę komentować na yt? Wyskakuje, że muszę połączyć konto z google+
więc to jeszcze przejdzie. Ale pojawia się też info, że nazwa użytkownika zostanie zastąpiona
imieniem i nazwiskiem a tego nie chcę. Niestety nie da się tego przejść.


Nie da się? Mam konto na YouTube już kilka lat i nadal operuję pod pseudonimem. Pamiętam, że serwis mnie spytał, czy CHCĘ korzystać z imienia i nazwiska. Takowej zgody wówczas nie wyraziłem. Pokombinuj, może jednak da się to obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gdy klikam, że nie chcę używać swojego imienia i nazwiska pojawią się takie okno i nic. Tak jakby się ustawienia zawieszały.

20150210235800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 23:58, Nightdew napisał:

Niestety gdy klikam, że nie chcę używać swojego imienia i nazwiska pojawią się takie
okno i nic. Tak jakby się ustawienia zawieszały.


Masz tutaj krótki poradnik jak to zrobić

(poradnik jest od oficjalnego supportu youtuba)

Kliknij w opcje ,,stwórz kanał pod nazwą firmy lub inną nazwą''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 23:58, Nightdew napisał:

Niestety gdy klikam, że nie chcę używać swojego imienia i nazwiska pojawią się takie
okno i nic. Tak jakby się ustawienia zawieszały.


Ciekawe. Z wrodzonego "szperactwa" wszedłem sobie na YT i sprawdziłem, czy w ogóle będzie nalegać na cokolwiek. Moim oczom ukazała się nawet zupełnie odwrotna alternatywa.

20150211000516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 00:05, Tuchaczevsky napisał:

Ciekawe. Z wrodzonego "szperactwa" wszedłem sobie na YT i sprawdziłem, czy w ogóle będzie
nalegać na cokolwiek. Moim oczom ukazała się nawet zupełnie odwrotna alternatywa.

Wielkie dzięki! Natychmiast z tego skorzystałem.

Nightdew Na bank coś poręciłeś, nie ma po prostu bata aby system od tak narzucił googleowi używanie Twojego imienia i nazwiska. Musiała pojawić się możliwość wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym poradnikiem jedyną opcją jest utworzenie nowego kanału. Ja chcę używać swoje stare konto.

@Tuchaczevsky

Masz takie opcje bo już jesteś po procedurze powiązania konta z g+. Ja gdy akceptuję te powiązanie w następnym okienku mam informację, że od teraz yt będzie używało mojego imienia i nazwiska i czy chcę kontynuować. Więc jestem zmuszony to przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 00:17, Nightdew napisał:

@Tuchaczevsky

Masz takie opcje bo już jesteś po procedurze powiązania konta z g+. Ja gdy akceptuję
te powiązanie w następnym okienku mam informację, że od teraz yt będzie używało mojego
imienia i nazwiska i czy chcę kontynuować. Więc jestem zmuszony to przerywać.


No i właśnie może to jest niezbędny krok, który musisz wykonać, żeby następnie wykonać krok w tył. Jak zaakceptujesz pokazywanie swoich danych, to wejdź w preferencje i dezaktywuj tę opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 00:05, Tuchaczevsky napisał:

Ciekawe. Z wrodzonego "szperactwa" wszedłem sobie na YT i sprawdziłem, czy w ogóle będzie
nalegać na cokolwiek. Moim oczom ukazała się nawet zupełnie odwrotna alternatywa.

Ok, dobra, rozprężyłem konto google +. Tymczasem aby komentować filmy na YT kolejny raz trzeba założyć usługe w plusie... Nie ma innej możliwości. No nic, trudno, te kommenty jakos da rade ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja zakładałem konto na youtube nie było jeszcze możliwości połączenia z kontem google. Później, gdy taka opcja się pojawiła program ciągle się mnie pytał czy chce powiązać te konta. Zrobiłem to i tak jakoś wyszło, że mam teraz 2 konta, jedno ze starym nickiem i drugie z imieniem i nazwiskiem, między którymi mogę się w dowolnym momencie przełączać. Dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 13:48, Wszystkozajete napisał:

Gdy ja zakładałem konto na youtube nie było jeszcze możliwości połączenia z kontem google.
Później, gdy taka opcja się pojawiła program ciągle się mnie pytał czy chce powiązać
te konta. Zrobiłem to i tak jakoś wyszło, że mam teraz 2 konta, jedno ze starym nickiem
i drugie z imieniem i nazwiskiem, między którymi mogę się w dowolnym momencie przełączać.
Dziwne ;)

Meh, mi jeszcze doszło konto firmowe, wiec mam 3 :|

Teraz przynajmniej zapamiętuje, na którym się ostatnio na yt siedziało, wcześnij to non stop musiałem zmieniać konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 13:03, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Ciekawe. Z wrodzonego "szperactwa" wszedłem sobie na YT i sprawdziłem, czy w ogóle
będzie
> nalegać na cokolwiek. Moim oczom ukazała się nawet zupełnie odwrotna alternatywa.

Ok, dobra, rozprężyłem konto google +. Tymczasem aby komentować filmy na YT kolejny raz
trzeba założyć usługe w plusie... Nie ma innej możliwości. No nic, trudno, te kommenty
jakos da rade ominąć.

Chodzi o to, że komentarze lądują na profilu G+? Jeśli tak, to pod polem komentarza można odznaczyć tę opcję i nic się ''na wallu'' nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 09:55, Budo napisał:


Czy oni coś zrobili z rozdzielczościami właśnie?


Co masz na myśli? Chodzi Ci o to, że jakiś czas temu dodali możliwość oglądania filmików w 4K? Bo to jedyna zmiana, którą zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 14:05, Outlander-pro napisał:

Co masz na myśli? Chodzi Ci o to, że jakiś czas temu dodali możliwość oglądania filmików
w 4K? Bo to jedyna zmiana, którą zauważyłem.


Nie, już jest ok. Przez jakiś czas (ok 1 dnia) miałem tylko możliwość oglądania filmów w 360p, albo 720p (żadnych innych opcji), a player wyglądał jakoś dziwnie, inaczej. Może coś testowali na jakiejś wybranej grupie, albo mój flashplayer się buntował, albo nie wiem co. Już jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 20:46, Budo napisał:

Nie, już jest ok. Przez jakiś czas (ok 1 dnia) miałem tylko możliwość oglądania filmów
w 360p, albo 720p (żadnych innych opcji), a player wyglądał jakoś dziwnie, inaczej. Może
coś testowali na jakiejś wybranej grupie, albo mój flashplayer się buntował, albo nie
wiem co. Już jest spoko :)


Jakiś miesiąc temu Youtube zmienił domyślny odtwarzacz na ten oparty o HTML5, prawdopodobnie taki aktywował się u ciebie - przy braku obsługi niektórych rozszerzeń Youtube nie serwuje dla tego playera plików w rozdzielczościach większych niż 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2015 o 20:46, Budo napisał:

Nie, już jest ok. Przez jakiś czas (ok 1 dnia) miałem tylko możliwość oglądania filmów
w 360p, albo 720p (żadnych innych opcji), a player wyglądał jakoś dziwnie, inaczej. Może
coś testowali na jakiejś wybranej grupie, albo mój flashplayer się buntował, albo nie
wiem co. Już jest spoko :)


Kminię, fakt jest taki, że YT tak samo jak FB czasem testuje jakieś nowe rozwiązania na ograniczonej próbie użytkowników, musiałeś zostać wybrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 22:11, Outlander-pro napisał:

Od jakiegoś tygodnia zamiast polskich znaków na YT mam jakieś kwadraciki - to tak u wszystkich, czy coś u mnie tylko?

U mnie wszystkie znaki normalnie się wyświetlają. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Może przestawiłeś coś w opcjach kodowania tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować