Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 jeszcze później w Europie?

72 postów w tym temacie

Ehh coś mi się zdaje, że PS3 nie zawojuje Starego Kontynentu. Za duża różnica w czasie w wydaniach konsol nowych generacji. X360 do czasu premiery PS3 ugruntuje mocno swoją pozycje. Ale może chociaż doczekamy sie dzięki temu zmniejszenia ceny PS3? Dobrze by było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mads

Czołowa postać europejskiego oddziału Sony - w wywiadzie dla jednego z zachodnich magazynów - odmówiła potwierdzenia marcowej daty premiery PLAYSTATION 3. Wygląda na to, że mieszkańcy Starego Kontynentu, mogą zacząć obawiać się o termin przyszłorocznej premiery konsoli.

Przeczytaj cały tekst "PS3 jeszcze później w Europie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak na warunki większośc ludzi w Polsce PS3 będzie całkiem drogie (kosztue praiwe tyle samo co 2 całe pensje średniego pracownika (średnio - 1500 zł))

Więc u nas PS3 będzie bardziej dla koneserów nowych technologi :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze większe problemy z produkcją niż w przypadku PSP na którego Europa czekała 9 miesięcy, więc nie byłoby dla mnie zaskoczeniem gdyby premiera PS3 była jeszcze odleglejsza, a wypowiedź Sony w praktyce oznacza, że z premiera w marcu jest niemożliwa, tylko ciekawe kiedy o tym poinformują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox360 porownywalny a cena 2x mniejsza? nie mam pytan. Mam PSP i co by nie mowic gry z PS1 za 5$ mocno mnie "zaciekawily" ale zeby moc je emulowac i ogolnie sciagac 3ba bedzie miec PS3 wg. mnie to troche nie fair. Komp tez sie juz tak naprawde nie oplaca, do pracy biurowej wszyscy doskonale wiemy co wystarczy a zeby gierki "nowe" w miare ok chodzily 3ba miec maszyne profesjonalncyh grafikow... to tak eee.. wymagnia Gothica3 (taki przyklad) mam P4 3.0 GeForce 6.600 1.5k ramu i sobie pykam na medium tak srednio plynniee...a za sprzet swego czasu(wbrew pozorom nie tak dawno) dalem sporo kaski.


Pozdrawiam Turin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:18, Turin6 napisał:

Mam PSP i co by nie mowic gry z PS1 za 5$ mocno mnie "zaciekawily"

Skąd informacja o 5$?
Sony jak na razie potwierdziło tylko, że gry z PS mają kosztować maksymalnie 14.99$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zdecyduje chyba na X360 nie chce mi sie czekac kolejnych kilkanascie miesiecy na cos co nie wiadomo czy w Polsce bedzie osiagalne i cenowo przwyzszy X dwa razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam! Warto czekać! Bardzo pozytywnie mnie nastawiła informacja, iż prawdopodobnie będzie można podpiąć dowolny(prawie) 2,5" dysk :D
Plus to, że ma się stać otwartą platformą.
Bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to PS3 wogóle zejdzie z tego świata <przynajmniej w europie> jescze wcześniej niż na niego wejdzie, można się zastanowić nad tym od jakiego czasu Microsoft pracuje już nad nową generacją ich konsoli, prawda jest jednak ps3 kupią tylko ci co nia niego zapatrywali się od dawna, reszta skoczy na XBoXa 360 nikomu nie będzie bowiem chciało się czekać może 5 miesięcy a może i więcej.... PS3 to nie PSP <które zresztą posiadam> taka przepaść czasowa jest nie do przeskoczenia dla sony a jedyne co z tego będą mieć to straty i tłum wściskłych japończyków a wiadomo wściekły japończyk to niebezpieczny japończyk ;)<z całym szacunkiem dla tej narodowości>
Sony gra w kulki z tym, że coraz większej ilości osób przestaje się to podobać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602, gdzies to wyczytalem, i tych 5$ jestem pewien, niestety nie moge znalezc direct linka.. ale co do Sony tyle plot,plotek .itp ze rownie dobrze moze byc i 30$.

Pozdrawiam Turin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za spam.
http://www.gamasutra.com/features/20061106/sheffield_05.shtml strona 5
1602 co do tych 5$ quote GS: And how do the emulated downloads work for PSP? Have you announced pricing?

DK: Basically you just download them to the PS3, and bounce it to your PSP, and those will all be under $5. And then there will be downloadable content from hotspots. end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee no, paranoja! Zaczynam mieć tego lekko dość :/ Sony chyba robi sobie jakieś jaja... Jestem o tyle szczęśliwy, o ile prawdopodobnie będę miał PS3 pod choinke od ciooki z Kanady, ale opóźnianie premiery na Starym Kontynencie jest już poważnie nie Fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma blokady kontynentalnej jesli chodzi o gry czyli ten co naprawde chce mieć PS3, będzie ją miał zaraz po premierce. Oczywiście jeśli nastarczy egzemplarzy by chociaż zaspokoić pierwszy boom maniaków - w co wątpię, 80tys. konsol w Japonii? No ludzie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować