Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O trybie GvG w Guild Wars

37 postów w tym temacie

To chyba najczęsciej używany screenshoot from guild wars ever ^_^.

Nic konkretnego tam nie napisano - ale zawsze coś :). dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak w każdej grze sieciowej, w Guild Wars zgrana paczka jest podstawą sukcesu."
Z tego co mi wiadomo, to tutaj to troszkę więcej niż połowa. Chociaż sam nigdy nie grałem w GW, ale tak czytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:08, Ciechan napisał:

> > I tak WoW rlz ;)
>
> O... sempy się zlatują :/

Sępy, Semprony :p


No jasne ,że semprony 2500+ ;).

Majtem, Spec - Gratuluje zakupu :D.
Swoją drogą - ciekawe czy poprawią coś na święta bożego narodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valed -> MatejM - MaaaaaattteeeeejjjjjjEEEEMMMM a nie MAJTEM :P :P :P :DD Hehe niestety moj stały nick jaki zawsze uzywam Matej był zajety wiec musiałem zastosować druga wersje dodajac do konca pierwsza litere nazwiska :P ale spoko nie obrazilem sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^
|
|
Nielubie takich rzeczy, zawsze przez to zaczynają się rozmowy type WoWvsGW i że WoW nie mozną porównywać do GW, w wowie nie am GvG więc zamilcz schowaj się bo ten news niedotyczy twojej społeczności graczy. A tak to w Fansite było kilka takich ciekawostek które każdy chciał wiedzieć ale do niczego mu nie są potrzebne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram namiętnie w WoW-a (choć ostatnio nie moge bo czasu brak) i mam propozycję:)
Olejcie takie komentarze jaki "wawko2" napisał.. nie komentujcie ich! Bo niestety wszędzie są parapety co muszą się w "ten" sposobik "odezwać"..:) A im tylko chodzi o to by zwrócic na siebie uwagę!
Zyczę dobrej gry i Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allanon-> Już gorszej reklamy nie mogłeś zastosować? :D Ech...i tak powie, że to nie reklama :]

A co do newsa, to nie wiem czy te pytania były akurat najbadziej dręczące. ;) Niemniej jest to piewszy FanSite od dłuższego czasu, w którym padły jakieś konkretne odpowiedzi, a nie tylko same mydlenie oczu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy FanSite, w którym padły odpowiedzi? OMG - to Ty chyba nie czytałeś poprzednich. Owszem - większość z nich, to było swoiste ble ble bla bla, ale sporo z nich zawierało cenne informacje. Wystarczyło przeczytać uważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować