• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ex00man

Gothic 3 - problem z instalacja!

Pytanie

Mam wielki problem z instalacja. Nie moge przez nia przejsc poniewaz wyskakuje blad. Wszystko idzie znosnie, ale kiedy gra probuje zainstalowac Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable wyskakuje blad, nastepujacej tresci:

Error 1723. Wystapil problem z tym pakietem instalatora Windows. Nie mozna uruchomic biblioteki DLL wymaganej do dokonczenia tej instalacji. Skontaktuj sie z personelem pomocy technicznej lub dostawca pakietu.


Czy ktos moze mi pomoc? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.11.2006 o 19:24, ex00man napisał:

Mam wielki problem z instalacja. Nie moge przez nia przejsc poniewaz wyskakuje blad. Wszystko
idzie znosnie, ale kiedy gra probuje zainstalowac Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable
wyskakuje blad, nastepujacej tresci:

Error 1723. Wystapil problem z tym pakietem instalatora Windows. Nie mozna uruchomic biblioteki
DLL wymaganej do dokonczenia tej instalacji. Skontaktuj sie z personelem pomocy technicznej
lub dostawca pakietu.


Czy ktos moze mi pomoc? :<



Pobierz ten instalator windowsa http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c&displaylang=pl

Zainstaluj to i przeinstaluj grę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2006 o 22:05, Lak4 napisał:

bardzo nożliwe że coś masz z windowsem.


... Mam do Ciebie szanowny Lak4u proźbę. Mógłbyś się nie wypowiadać tak idiotycznymi postami? Skoro nie potrafisz mu pomóc to szanownie nie pisz nic. Napisałem mu co ma zrobić działa w 100% więc po co jeszcze to piszesz? Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie to żebym był nie miły czy coś, ale zaglądajcie proszę do Bazy Pomocy Technicznej zanim utworzycie setny temat na temat błędu, którego rozwiązanie podaliśmy wcześniej. Naprawdę korzystanie z gram.pl/pomoc nie boli!!

Pod tym linkiem masz rozwiązanie swojego problemu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=971

Pozdrawiam

Temat zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować