Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

dla mnie Rydzyk niech mówi co chce.

Dnia 09.07.2007 o 14:16, KrzysztofMarek napisał:

Pytając, dla kogo to jest "złe" a dla kogo "dobre" miałem na myśli dalsze kosekwencje, te 65
miliardów dolarów, które od nas chcą Żydzi.


Jeżeli Rydzyk tak łatwo potrafi obrażać tych , co myślą inaczej jak on , to ja nie mogę tego zaakceptować , ponieważ należę do osób o innych pogladach , niż Ojciec Dyrektor.
A powyższe wcale nie oznacza , że popieram żydowskie roszczenia wobec Polski.Wspomniany duchowny niech przestanie obrażać swoich rodaków , ponieważ fakt , że ktoś nie podziela jego pogladów , nie jest równoznaczne z zamiarem oddania Polski Izraelowi, czy komukolwiek innemu.Aha i bycia agentem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 09:49, KrzychW napisał:

No to więc powtarzam pytanie, co tam jest złego i dla
> kogo jest to złe? Aha, jeszcze dlaczego to jest złe?

Co jest złe? Najdelikatniej mówiąc nawoływanie do nietolerancji

Jakbyś nie zauważył: jesteś nietolerancyjny w tym momencie :)

>(...)Czy radio

Dnia 09.07.2007 o 09:49, KrzychW napisał:

, które zbiera pod swoje skrzydła osoby o takich pogladach jest w porządku?

Znaczy się zamknąć tą rozgłośnię ?

Dnia 09.07.2007 o 09:49, KrzychW napisał:

A jeżeli chodzi o to , dla kogo to jest złe , to uważam , że takie skłócanie jest złe dla
nas wszystkich , bo z zacietrzewienia i braku tolerancji nic dobrego nie wyjdzie.

Właśnie: wszyscy mają być ''tolerancyjni'' wobec prawomyślnych poglądów a nietolerancyjni wobec innych. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:58, Clegan napisał:

Znaczy się zamknąć tą rozgłośnię ?


Nic takiego nie napisałem.Dopóki rozgłośnia nie łamie prawa , może działać.Wystarczy trochę stonować swoje wypowiedzi i będzie dobrze.

Dnia 09.07.2007 o 16:58, Clegan napisał:

Właśnie: wszyscy mają być ''tolerancyjni'' wobec prawomyślnych poglądów a nietolerancyjni wobec
innych. :))


Jeżeli przez "prawomyślne" rozumiesz poglądy nie godzące w dobro innych ludzi , to właściwie tak.W końcu tolerancja również ma swoje granice.Zgadzam się ze zdaniem : nie bądźmy tolerancyjni , wobec nietolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:33, KrzychW napisał:

> /.../Zgadzam się ze zdaniem : nie bądźmy tolerancyjni
, wobec nietolerancji.

Gdzie to ja podobne rzeczy słyszałem... Centralizm demokratyczny, przewodnia rola Partii... A już wiem: nie ma wolności dla wrogów wolności! No i wrogów wolności w jedynie słusznym wydaniu zamykano w łagrach. Podobno niektórzy nawet stamtąd wracali, ale nie chcieli mówić, jak tam było...
No, przecież od dawna wiadomo, że walka klasowa zaostrza się w miarę postępów socjalizmu na świecie (a przynajmniej w Eurokołchozie). Zatem: wszyscy na Rydzyka! Już my mu pokażemy tolerancję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie się dowiedziałem że premier zdymisjonował Leppera. Czyżby się powtórka z "warchołów " szykowała? bo ani jeden ani drugi łatwo władzy nie odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:52, sig. napisał:

właśnie się dowiedziałem że premier zdymisjonował Leppera. Czyżby się powtórka z "warchołów
" szykowała? bo ani jeden ani drugi łatwo władzy nie odda



To zdymisjonowanie ma związek z korupcją i działalnością CBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:54, Homo sum napisał:

To zdymisjonowanie ma związek z korupcją i działalnością CBA

to CBA i "swoich" sprawdza? zaczyna się robić ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CBA wdarło do resortu rolnictwa bo niby ktoś miał znajomości, Lepper poszedł do premiera, że podda się dymisji, ale nie będzie koalicji i po tym, jak wyszedł to zamiast zdymisjonować się to premier poszedł do brata i go odwołał - Tak mówi Lepper w Kropce nad i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja! Normalnie ni z gruchy ni z pietruchy strzał w dziesiatkę. Troche dziwne, że takie odwrócenie uwagi od Tadka Rydzyka, ale w sumie dobrze, że tego wsioka juz nie ma na takim stanowisku. Ciekawe jak się teraz wydarzenia potoczą. Zaczyna robić się ciekawie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepper zdymisjonowany!!! ufff... Właśnie rozmawia z Moniką Olejnik w Kropce nad i. Ciekawe jak się będzie tłumaczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem: wszyscy na Rydzyka! Już my mu pokażemy tolerancję!

Zaczynam odnosić wrażenie , że piszemy o troszkę różnych rzeczach.Istnienie granic tolerancji nie jest równoznaczne z tworzeniem łagrów.Poza tym , te granice są konieczne , bo chyba przyznasz , iż istnieją zjawiska społeczne , na które nie powinniśmy dawać zgody.A co do Rydzyka , to chciałbym zauważyć , że chociaż nie odpowiadają mi jego poglądy , staram sie toczyć dyskusję na pewnym poziomie , używając argumentów.Gdy miałem do czynienia z jego zwolennikami , dyskusja z ich strony polegała na obrzucaniu innych wyzwiskami.To tym bardziej szokujące , że miałem do czynienia ze starszymi osobami , dla których uczono mnie szacunku i po których spodziewałbym się trochę innego postępowania. Istnieje radykalny Katolicyzm , proszę bardzo , mi to nie przeszkadza.Tylko niech jego zwolennicy nie twierdzą , że są jedynymi prawdziwymi katolikami , patriotami , polakami , a inni to zło i słudzy szatana , ewewntualnie agenci Izraela.Takie stwierdzenia obrażają całkiem sporo milionów myślących troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:01, HumanGhost napisał:

Ale jaja! Normalnie ni z gruchy ni z pietruchy strzał w dziesiatkę. Troche dziwne, że takie
odwrócenie uwagi od Tadka Rydzyka, ale w sumie dobrze, że tego wsioka juz nie ma na takim stanowisku.
Ciekawe jak się teraz wydarzenia potoczą. Zaczyna robić się ciekawie. :-)

pewnie tak jak poprzednio, czyli za jakiś czas wróci (bo np okaże się że "układ", szatan czy co tam akurat będzie dyżurnym sprawcą wszystkiego co złe go wrobił). możliwości PiS bez większości w sejmie znacznie się zmniejszą, zaś Samoobrona w opozycji nie będzie mogła nic bo tam jej do niczego nie potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:14, sig. napisał:

zaś Samoobrona w opozycji nie będzie mogła nic bo tam jej do niczego nie potrzebują


Z tym, że jest tu drobny haczyk. Mianowicie Samogwałtowi przecież to nie przeszkadza. Oni robią tylko interesy na parlamentaryzmie. A, że nic nie będą mogli robić to tylko da im wytłumaczenie wobec wyborców - chcieliśmy, ale nam nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:33, KrzychW napisał:

> Znaczy się zamknąć tą rozgłośnię ?

Nic takiego nie napisałem.Dopóki rozgłośnia nie łamie prawa , może działać.Wystarczy trochę
stonować swoje wypowiedzi i będzie dobrze.

A jak nie stonuje ? [bo nie sądzę żeby to się stało].

Dnia 09.07.2007 o 17:33, KrzychW napisał:

> Właśnie: wszyscy mają być ''tolerancyjni'' wobec prawomyślnych poglądów a nietolerancyjni
wobec
> innych. :))

Jeżeli przez "prawomyślne" rozumiesz poglądy nie godzące w dobro innych ludzi , to właściwie
tak.W końcu tolerancja również ma swoje granice.Zgadzam się ze zdaniem : nie bądźmy tolerancyjni
, wobec nietolerancji.

Sprzeczność logiczna - chcesz być nietolerancyjny wobec samego siebie. W końcu sam jesteś nietolerancyjny. Nie akceptujesz niektórych poglądów innych ludzi.
Argument że zwolennicy RM nie dyskutują tylko wrzeszczą jest żaden - ludzie z różnych środowisk obrzucają się wzajemnie wyzwiskami i jeszcze jakoś żyjemy.
Poza tym które poglądy polityczne nie godzą w dobro innych ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:08, HumanGhost napisał:

Buahahahaha rozpad koalicji! Lepper: "nasze drogi się rozeszły dziś". Normalnie nie sądziłem,
że ten dzień sie tak fajnie skończy. ;-)

A z czego się tu cieszyć ? Jak nie będzie PiS miała większości to będą szybsze wybory - znaczy się więcej pieniędzy z budżetu pójdzie na odprawy dla posłów, diety dla komisji wyborczych, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Przedterminowe wybory będą Polaków kosztowac mniej niż utrzymanie w tym roku kancelarii premiera i tych wszystkich "stołków cieni", które potworzono w ogromnej ilości. Wiem, może brzmi to jak populizm, ale jak sie przypatrzeć, to większosc z tego co potworzyła koalicja to zbędne rzeczy, które kosztują majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! Komisarz Ryba też w tym maczał palce?!

A Janusz "kasa, misiu, kasa" Wójcik pewnie się uchleje ze smutku - Minister Sportu mu przeszedł koło nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:24, Clegan napisał:

> /.../ znaczy
się więcej pieniędzy z budżetu pójdzie na odprawy dla posłów, diety dla komisji wyborczych,
itd. itp.

Ja chętnie dałbym im podwójne odprawy i wysłał na Madagaskar. To na tyle daleko, że już by nie przyjeżdżali do Polski częściej, niż raz do roku. Na pewno stać nas na nowe wybory, nie wiem tylko, czy stać nas będzie na utrzymanie kolejnej bandy pomyleńców przez cztery lata, bo nie wiem, kogo wybierzemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się