Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

I oczywiście również jedna z najgorszych rzeczy jaka mogła się stać, a o której nie wspomniałem w poście poprzednim czyli śmierć szefa sztabu generalnego WP oraz dowódców najważniejszych części wojska czyli wojsk lądowych, wojsk powietrznych i sił specjalnych. Ogromna tragedia, która w takich rozmiarach napewno nie miała nigdzie miejsca na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:33, Starscream napisał:

Daj se spokoj chociaz w taki dzien.
Niektorzy tutaj popadaja w zupelna parnoje


I kto to mówi ?
Ale masz rację. Co kto o tym myśli, jego sprawa. EoT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:40, L33T napisał:

Wiesz że zarzucasz zdradę kraju, żołnierzowi Armii Polskiej w rezerwie ? Wiesz że mogę
poprosić gram.pl o twoje ip i dane adresowe i zgłosić sprawę do prokuratury ?


No tak, odpowiedziałem tylko na post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=34576(już edytowany) i o wypowiedzi operatora TVP, a tu, już widzę pozywają mnie do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:43, Nightdew napisał:

I oczywiście również jedna z najgorszych rzeczy jaka mogła się stać, a o której nie wspomniałem
w poście poprzednim czyli śmierć szefa sztabu generalnego WP oraz dowódców najważniejszych
części wojska czyli wojsk lądowych, wojsk powietrznych i sił specjalnych. Ogromna tragedia,
która w takich rozmiarach napewno nie miała nigdzie miejsca na świecie.


Ach, to jeszcze media z TVN-u poginęły i m.in. Zbigniew Wasermann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Baluk25 napisał:

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się
polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.

Tu nie chodzi o to, czy go szanowaliśmy, czy nie. Nie ważne czy ludzie się z niego naśmiewali, czy nie. Zginął. Teraz trzeba oddać mu hołd obojętnie, jaki nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Baluk25 napisał:

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się
polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.

i akcje WIG20 poszły w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Baluk25 napisał:

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się
polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.

Bądź co bądź to był prezydent, najwyższa rangą osoba w naszym kraju, siłą rzeczy trzeba było go szanować jako prezydenta, a nie jako osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież w samolocie był tylko Prezydent, a kilkadziesiąt innych osób to dodatek?
Jest taki zwyczaj, o zmarłych nie mówi się źle. Jeżeli się na zmarłego kiedyś bluźniło, to się potem żałuje. Albo zamyka paszczę.
A kpiny z narodu w takiej chwili to erm, dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:49, L33T napisał:

To -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=34593 traktuje osobiście. Więc
się zamknij. Jeśli jesteś przyszłością narodu to ja dziękuje za taką przyszłość.


Jeżeli Cię obraziłem to przepraszam, ale napisałem tylko to, co mówił operator kamery, a Ty, nazywając mnie od razu trollem IMO również nie było w porządku i proszę skończmy tą dyskusję, jaki sens jest się kłócić o taką tragedię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Baluk25 napisał:

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się
polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.


Nie trzeba się interesować polityką i gospodarką, żeby wyrazić szok i żal z powodu tego wypadku. Ja Kaczyńskiego nie lubiłem, ale swoje zasługi dla kraju też miał. Jakiś elementarny szacunek nakazuje nie drwić w takim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Damianuss1 napisał:

Nigdy jakoś się polityką nie interesowałem, ale to co się stało jest straszne. Tyle ludzi.


Ja też nigdy nie interesowałem się polityką, ale dzisiejsza tragedia skłoniła mnie do tego. Straszna szkoda ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:43, Izrafel92 napisał:

Popieram. Nie wazne jest juz kto zginal, ilu itd. Wazne, zeby udowodnic wine Rosjan...eh

bo co złego to Ruskie. Idzcie do wujka Baracka Obamy, pogłaszcze was po główce. Winą jest tu nasz stary rosyjski samolot, a wszyscy doszukują sie tu spisku. Od dawna jest sytuacja napięta, i jakiekolwiek przejawy ''agresji'' mogły by naprawde zrobić bajzel ale na szczeblu międzynarodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:52, Hoplita napisał:

> i akcje WIG20 poszły w górę...
Tak, tak... ale wczoraj... Od kiedy giełda działa w soboty?

hm... chyba ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się