Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2011 o 21:40, Crew_900 napisał:

albo oni naprawdę tak myślą i są tacy głupi albo tak kłamią opinii publicznej by nie zostać wyrzuconym z PiS


Wiemy jak kończy się "mam inne zdanie na ten temat" w przypadku posłów PIS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:43, Crew_900 napisał:

Aż głowa już boli od tego ich pieprzenia na temat Smoleńska. A z Kaczyńskim powinien
chodzić cały czas Psychiatra

Oby Amerykanie opublikowali całą rozmowę Lecha z Jarkiem. Bo, że mają ją nagraną, to mam 99,99% pewności. A jak jej nie mają, to "taśma im się zacięła", zupełnie jak ta z obrazem radarów na smoleńskim lotnisku.
Nie ma rady, Macierewicz powinien napisać raport, a Prezes zatwierdzić. Trzeba tylko dać im odpowiednie warunki, w jakimś spokojnym domu, pod opieką lekarską, no i oczywiście możność konsultacji: z Napoleonem, Einsteinem i innymi wielkimi ludźmi. Trochę ich jeszcze zostało w tych spokojnych domach z opieką lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 21:40, Crew_900 napisał:

Też mnie wkurza, że oprócz Kaczyńskiego całe PiS takie same głupoty pieprzy, że zamach,
bomby, strzelanie i inne zmyślone bajery , albo oni naprawdę tak myślą i są tacy głupi
albo tak kłamią opinii publicznej by nie zostać wyrzuconym z PiS


Sprawa jest banalnie prosta , na katastrofie w Smoleńsku zbiją kapitał polityczny.
Po drugie sieją strach "Kaczyński powiedział że w trumnie pochowano nie jego brata a kogoś w mundurze generalskim" oczywiście zrobił to 6 miesięcy po pochowaniu brata na Wawelu.
Tym jednym zdaniem zasiał wątpliwości w części członków rodzin innych ofiar katastrofy w Smoleńsku i teraz każdy się zastanawia czy to aby na pewno pochowano tych co trzeba , a może się pomylili ? itd. itp.
Takimi zagrywkami można stale jątrzyć , napuszczać jednych na drugich , itd. itp.
Jarosław Kaczyński jest mistrzem tego typu zagrywek.

Najgorsze jest to że nic nie można zrobić bo nawet gdyby raport i śledztwo prowadziła międzynarodowa komisja to i tak pis by im co zarzucił nieobiektywność itd.

Ps. Pozostaje jedynie wiara w to że część Polaków ma na tyle dość Kaczora i jego świty że pójdzie na wybory i zagłosuje przeciwko nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:43, Crew_900 napisał:

Aż głowa już boli od tego ich pieprzenia na temat Smoleńska.

No tak, ludzie prowadzą bezsensowne i nikomu niepotrzebne śledztwa bo chcą się dowiedzieć co tam dokładniej zaszło. Ja się pytam: na co to komu? Samolot się roztrzaskał no i koniec. A czy to ważne co tam się działo, o czym piloci rozmawiali? I tak wszyscy zginęli i to już jest nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 22:43, Killinginno napisał:

> Aż głowa już boli od tego ich pieprzenia na temat Smoleńska.
No tak, ludzie prowadzą bezsensowne i nikomu niepotrzebne śledztwa bo chcą się dowiedzieć
co tam dokładniej zaszło.

Śledztwo zostało przeprowadzone i zakończone, tyle że wynik nie spodobał się PiSowi... a to dlatego że nie ma w nim wzmianki o winy Rosjan. Bo wygląda na to że tylko taki raport jest prawdziwy.
Tu chodzi nie o śledztwo, tylko o wykorzystanie tragedii jako narzędzia do walki o władzę. Przyczyny katastrofy podano, zła widoczność, problemy z komputerem pokładowym, błędna ocena sytuacji przez pilotów (ale o tym cicho, bo jeszcze ktoś mnie za to powiesi) oraz zbagatelizowanie zaleceń kontroli w wieży która zalecała zmianą lądowiska. Ale nikt jakoś ich nie posłuchał.

No, ale że nie ma rozdziału o tym jak Putin z Tuskiem uzbrajali ładunki wybuchowe w ładowni oraz uszkadzali komputery pokładowe, to raport jest zakłamany i fałszywy. Zresztą, co by tam nie napisano to by były krzyki oburzenia, nawet jakby Rosja wzięła na siebie całą winę (ciekawe z jakiej racji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom i teraz PiS chce prosić Amerykanów i inne instytucje które przeprowadzą śledztwo. Ciekawe, że jak wyjdzie w większości to samo co MAK to czy PiS też nazwie ich "zdrajcami" i tymi "złymi" -.-


Darkstar181

Dokładnie, Kaczka od początku wykorzystuje to i widać, jaki jest naprawdę, Niezrównoważony psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 22:52, Darkstar181 napisał:

/.../ > Śledztwo zostało przeprowadzone i zakończone, tyle że wynik nie spodobał się PiSowi... /.../

Nie. To raport MAK został zakończony i opublikowany. O ile wiem, to śledztwo trwa nadal, zarówno w Polsce, jak i w Rosji.
Co nie zmienia właściwie niczego w tym, co napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcip z internetu.
Gdyby obaj bracia Kaczyńscy wsiedli do samolotu lecącego do Smoleńska i obaj zginęli - kogo pochowano by na Wawelu?
Odp. Pilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - jako że kończy się nam już styczeń pięknego roku 2011, chciałbym zapytać kto w tym wątku się niedawno wykłócał, że podniesienie głównego VAT-u o 1 pp. nie spowoduje wzrostu cen. Chętnie bym mu pogratulował wnikliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyślenia moje:

Ciekawe, czy jak "zrobię sobie" katastrofę na schodach i zginę to moja rodzina dostanie 250k zł na łebka?... O komisjach śledczych i pochówku na Wawelu nie wspomnę :|

A dlaczego Lech K. leży w mundurze generalskim na Wawelu? Yaro dał mu pośmiertny awans - 2 stopnie w górę to chyba było... :P

Ciekawe, czy BORowiki dostaną Virtuti Militari za heroiczną (acz bezskuteczną) obronę rannych w katastrofie przed dobiciem ze strony RUSKIEJ 9 kompanii? Hm.

Teraz wiem dlaczego Imperator wydał rozkaz 66! Jemu jedi też ściągnęli i rozbili samolot na drzewach.

Nic tylko na wojnę się szykować. Nie martwcie się! Naczelny Wielki Wódz Yaro i jego generałowie (Macierewicz itp itd...) zdobędą Moskwę w 1 dzień! Jak Yaro zrobi jakąś twardą minę to nie będzie czego z RUSKIEJ armii zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 08:56, Vilmar napisał:

Z innej beczki - jako że kończy się nam już styczeń pięknego roku 2011, chciałbym zapytać
kto w tym wątku się niedawno wykłócał, że podniesienie głównego VAT-u o 1 pp. nie spowoduje
wzrostu cen. Chętnie bym mu pogratulował wnikliwości.

Nawt opłata za telewizję kablową poszła w górę i opłata "za korzystanie z ogródka" też...
Ale teraz będzie "walka z terroryzmem" i nowa opłata. Tylko jeszcze nie wiem, jak ją uzasadnią, może "okup dla biednych", zeby nie porywali statków i nie podkładali bomb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 09:47, KrzysztofMarek napisał:

Nawt opłata za telewizję kablową poszła w górę i opłata "za korzystanie z ogródka" też...
Ale teraz będzie "walka z terroryzmem" i nowa opłata. Tylko jeszcze nie wiem, jak ją
uzasadnią, może "okup dla biednych", zeby nie porywali statków i nie podkładali bomb?

Jeszcze na pewno będzie "podatek smoleński" - można będzie wyższe odszkodowania wypłacić zamordowanym przez RUSKICH w Smoleńsku - te 250 tysięcy to w końcu takie marne grosze :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 16:19, Tyler_D napisał:

Skoro brak Ci słów, to ja powiem:
podatek smoleński mamy, jak w banku. Bo przecież rząd skądś te pieniądze wziąźć musi. A skąd, jak nie z naszych kieszeni? Przecież ani sobie, ani posłom, nie zabiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej uderzyło to, że z taką propozycją wyszedł mecenas a ludzie się zgodzili nie widząc w tym nic niewłaściwego. Kwestie pieniężne mimo że ważne to aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiły w tym przypadku. Gdyby rodziny zabitych o te odszkodowanie same się prosiły - mimo że nadal imo byłoby to coś niewłaściwego to mógłbym to zrozumieć ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:17, Tyler_D napisał:

Mnie bardziej uderzyło to, że z taką propozycją wyszedł mecenas a ludzie się zgodzili
nie widząc w tym nic niewłaściwego. Kwestie pieniężne mimo że ważne to aż takiego wrażenia
na mnie nie zrobiły w tym przypadku. Gdyby rodziny zabitych o te odszkodowanie same się
prosiły - mimo że nadal imo byłoby to coś niewłaściwego to mógłbym to zrozumieć ale tak?

Ale tego wymagają formalności. Rodziny ofiar upoważniły pana mecenasa. Chyba nie sądzisz, że mecenas poszedł na samowolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo rządowi Tuska i Bronkowi!
Jestem żołnierzem i aktualny rząd z czasem coraz bardziej mnie dobija...
Myślałem że po tych wszystkich cyrkach z VAT-em itp. nie bedzie gorzej tymczasem jest... GROM sie rozpada... tragedia i wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się