Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2011 o 21:06, Darkstar181 napisał:

> /.../ i tak, chodzi mi o zwolenników kaczki.

Jeśli tak, to masz sporą szansę już w tym roku. Przynajmniej ja mam taka nadzieję. Kiedy, do cholery, będą te wybory? i, psiakrew, na kogo głosować? Precz z bandą czworga!
Jak mam być całkiem szczery, to na tle tego, co mamy, Lepper jawi mi sie jako nieco ograniczony, ale całkiem sympatyczny facet...
edit:
Dzisiaj zjadłem piersi kacze popijając gruzińskim winem. Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 20:55, Darkstar181 napisał:

A wybory to niby co mają dać ? Człowieku, to nic nie zmieni.


Gdyby pis nie zdobyłby ani jednego mandatu to owszem zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ i tak, chodzi mi o zwolenników kaczki.
>
Jeśli tak, to masz sporą szansę już w tym roku. Przynajmniej ja mam taka nadzieję. Kiedy,
do cholery, będą te wybory?


Jak na razie wypsnęło się ministrowi Kwiatkowskiemu iż będą 23 października.

>i, psiakrew, na kogo głosować?

Ja będę głosował przeciw czyli na Palikota ale z chęcią posłucham kontrpropozycji

Dnia 08.02.2011 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

Precz z bandą czworga!


Chodzi o PiS, PO, PSL i SLD tak ?

Dnia 08.02.2011 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

Jak mam być całkiem szczery, to na tle tego, co mamy, Lepper jawi mi się jako nieco ograniczony,
ale całkiem sympatyczny facet...


Bez przesady toć to był facet granatem od wideł oderwany :)

Dnia 08.02.2011 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

edit:
Dzisiaj zjadłem piersi kacze popijając gruzińskim winem. Naprawdę!


Powiało grozą @KrzysztofieMarku :)

A już myślałem że już nigdy nie usłyszę parafrazy tego cytatu:
"Największa rozkosz dla mężczyzny to zmiażdżyć wroga i wypić kielich gruzińskiego wina"

A poważnie @KrzysztofieMarku rozumiem że się zaczęło ? :)
Na hasło proponuję: Korona
na odzew: wolna
Anty kaczą rewolucję czas zacząć :)

Ps. Literówek brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 21:18, kerkas napisał:

Mam nadzieję że ta część społeczeństwa która do tej pory nie chodziła na wybory będzie
miała tak serdecznie dość jak to ładnie nazwałeś "proroka" Kaczyńskiego i jego "objawień"
że pójdzie na wybory i zagłosuje przeciw Kaczyńskiemu.

Miałem na myśli tych, dla których jest prorokiem: elektorat PiS pójdzie w zaświaty z jego imieniem na ustach:]

Dnia 08.02.2011 o 21:18, kerkas napisał:

Żle mnie zrozumiałeś miałem na myśli to że pis po przegranych wyborach parlamentarnych

Ależ dobrze cię zrozumiałem: masz nadzieję, że spektakularna klęska w wyborach zmiecie PiS z powierzchni ziemi. Jednak z uwagi na moherowy elektorat jest to wątpliwe.

Dnia 08.02.2011 o 21:18, kerkas napisał:

(gdyby nie dostał ani jednego mandatu) przestał by być interesujący dal mediów i przestało
by się o n im mówić vide Samoobronna i LPR i na pewno nie miałem na myśli tego co Ty
miałeś na myśli.

Te oszołomy mogą być równie niebezpieczne gdy zejdą do podziemia. I nie znikną tak sobie z politycznej mapy Polski, tacy nie znajdą zrozumienia w żadnej innej partii: są wręcz skazani na Kaczorka (a on na nich). Dlatego jedyne wyjście to fizyczna eliminacja -ich, bo sam Kaczyński może zostać tylko męczennikiem. A że sam przyznałeś, że nie o to ci chodzi, przyzwyczaj się do bełkotu JarKacza, bo będzie cię gnębił jeszcze baaaardzo długo (jak pisałem: ty nie potrafisz go ignorować).

Dnia 08.02.2011 o 21:18, kerkas napisał:

Po drugie wątpię aby ktokolwiek kto po jeszcze popiera pis zaglądał na forum gram.pl

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

Ależ dobrze cię zrozumiałem: masz nadzieję, że spektakularna klęska w wyborach zmiecie
PiS z powierzchni ziemi. Jednak z uwagi na moherowy elektorat jest to wątpliwe.


Ale możliwe zresztą już o tym kiedyś w tym temacie wspomniałem jeśli pis przegra wybory parlamentarne z kretesem pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy , dałby Bóg.

Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

Te oszołomy mogą być równie niebezpieczne gdy zejdą do podziemia.


W jaki sposób skoro nie będą słyszani ?.

Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

I nie znikną tak sobie
z politycznej mapy Polski,


jeśli przegrają wybory , to tak

>tacy nie znajdą zrozumienia w żadnej innej partii: są wręcz

Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

skazani na Kaczorka (a on na nich). Dlatego jedyne wyjście to fizyczna eliminacja -ich,
bo sam Kaczyński może zostać tylko męczennikiem.


Nie można stosować tego typu metod , to są metody rodem z poprzedniego systemu.


>A że sam przyznałeś, że nie o to ci

Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

chodzi, przyzwyczaj się do bełkotu JarKacza, bo będzie cię gnębił jeszcze baaaardzo długo
(jak pisałem: ty nie potrafisz go ignorować).


Ciężko ignorować kogoś kto podważa suwerenność III RP , podważa legalność wybrania PO do parlamentu , podważa legalność wybrania prezydenta RP , oskarża najważniejsze osoby w państwie o bycie mordercami , agentami obcego wywiadu którzy składają meldunki w Moskwie itd. itp. , o ośmieszanie Państwa Polskiego zarówno w Polsce jak i zagranicą , o niszczenie stosunków dyplomatycznych z innymi państwami , oczernia , pomawia , odbiera dobre imię nie tylko politykom innej opcji politycznej ale i np. firmom , zwykłym ludziom itd.
Ale wreszcie się ktoś za ich kłamstwa wziął:

Antoni Macierewicz skłamał? Będzie pozew w sądzie
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/antoni-macierewicz-sklamal-bedzie-pozew-w-sadzie,1,4168744,wiadomosc.html

Dnia 08.02.2011 o 23:22, zadymek napisał:

> Po drugie wątpię aby ktokolwiek kto po jeszcze popiera pis zaglądał na forum gram.pl

???


Nie za bardzo rozumiem tych znaków zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 10:35, Galadin napisał:

Cięcia wydatków nieuniknione
http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Ciecia-wydatkow-nieuniknione-odczujemy-to-wszyscy,wid,13114902,wiadomosc.html?ticaid=1bc03&_ticrsn=5

Pięknie, coraz lepiej. A darmozjadów dalej trzeba będzie wybierać do parlamentów...

A ile kasy można by zaoszczędzić na likwidacji dotacji dla partii, likwidacji senatu, likwidacji nfz, prywatyzacji molochów (nie trzeba by było im płacić dotacji - kto to widział - państwowe i bez dotacji!? :P ), połączeniu zus i krus, zlikwidowaniu świadczeń socjalnych, zlikwidowaniu dotacji dla czarnej mafii itp... Ale przecież łatwiej jest sięgnąć do kieszeni. Komuś innemu - sobie samemu? Nigdy!

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 10:35, Galadin napisał:

Cięcia wydatków nieuniknione
http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Ciecia-wydatkow-nieuniknione-odczujemy-to-wszyscy,wid,13114902,wiadomosc.html?ticaid=1bc03&_ticrsn=5

Pięknie, coraz lepiej. A darmozjadów dalej trzeba będzie wybierać do parlamentów...


Te rachunki są chyba trochę nieprawidłowe. Jeżeli deficyt sektora FP wyniósł w 2010 roku 8% PKB, a mamy go zbić do 3%, to kwotowo nijak nie wychodzi, że musimy znaleźć 100 mld zł. Wychodzi "bezpiecznie" ok 70 mld. W każdym razie to i tak ogromna kwota, znacznie wyższa niż chętnie podawana publicznie wysokość deficytu BP.

Jeżeli informacje o sposobach obniżenia tego deficytu zostaną podane, zgodnie z informacjami podanymi w artykule, w drugim kwartale 2011, to mogą stać się one gwoździem do trumny PO - bo ich plany na 90% nie spodobają się nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka - nie w II kw. 2011, tylko pod koniec lutego. No to się okaże bardzo niebawem co nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...prezydent Polski chce, aby w pracach "Trójkąta Weimarskiego" wziął udział prezydent Rosji...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-media-sensacyjna-propozycja-komorowskieg,1,4169146,wiadomosc.html

Hahaha, śmiano się z Kaczyńskiego bo o Białorusi chciał rozmawiać z Rosją. Komorowski niedługo o wszystkim będzie chciał rozmawiać przy udziale Moskwy. Ja rozumiem że próby ocieplania stosunków, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

W jaki sposób skoro nie będą słyszani ?.

Będą, choćby w RM. W komercyjnych mediach też, wystarczy jakiś happening:spójrz na rozróbę pod krzyżem i powiedz, że nie była medialna.

Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

jeśli przegrają wybory , to tak

A gdzie pójdą?

Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

Nie można stosować tego typu metod , to są metody rodem z poprzedniego systemu.

"Nie można" ale się da.

Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

Ciężko ignorować kogoś kto podważa suwerenność III RP , podważa legalność wybrania PO
do parlamentu , podważa legalność wybrania prezydenta RP , oskarża najważniejsze osoby
w państwie o bycie mordercami , agentami obcego wywiadu którzy składają meldunki w Moskwie (...)

Robi to co trzeci obywatel i kilka piśmideł, blogów etc, nie boli cię od tego przejęcia głowa?

Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

No, więc nie ma się czym przejmować, system działa.

Dnia 09.02.2011 o 05:49, kerkas napisał:

Nie za bardzo rozumiem tych znaków zapytania.

To wyraz mojego braku rozumienia: nie wiem po co wzmianka o forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:53, kerkas napisał:

/.../> W 99% procentach się zgadzam z Petelickim.

Tak? Przecież to SBek!
Gorzej, ja też się z nim zgadzam, co prawda tylko w 95%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 22:03, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> W 99% procentach się zgadzam z Petelickim.
>
Tak? Przecież to SBek!


Taką dorobiono mu gębę czy tak jest w rzeczywistości ?.

Dnia 09.02.2011 o 22:03, KrzysztofMarek napisał:

Gorzej, ja też się z nim zgadzam, co prawda tylko w 95%...


Z powodzią nie miał racji po prostu część rzek w Polsce ma uregulowany bieg a część nie i dopóki nie zdecydujemy się na których z wariantów całkowicie to dopóty będą powodzie w Polsce.
Jeśli chodzi o oddanie śledztwa Rosjanom to zadecydowały względy prawne poza konwencją chicagowską nie ma odpowiednich aktów prawnych regulujących tę kwestię zresztą wypowiadali się na ten temat prawnicy m.i.n Kalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 04.02.2011 o 17:06, Mogrim napisał:

O tym, że nie jestem sędzią pisałem Ci już kilka razy, ale to prawdopodobnie kolejna
rzecz, której nie rozumiesz.


Trochę to trwało ponieważ gram.pl robił psikusy ale mam ten cytat
Nie, ja jestem profesorem zwyczajnym i Sędzią Sądu Najwyższego (Izba Cywilna).
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=39350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 23:39, kerkas napisał:

Trochę to trwało ponieważ gram.pl robił psikusy ale mam ten cytat
Nie, ja jestem profesorem zwyczajnym i Sędzią Sądu Najwyższego (Izba Cywilna).
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=39350


Ludzie, trzymajcie...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=40219 - końcówka

Przepraszam, zapomniałem z kim mam do czynienia. Następnym razem będę stawiał gdzie trzeba gwiazdki żebyś wiedział co brać na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 23:20, kerkas napisał:

> > /.../> > Taką dorobiono mu gębę czy tak jest w rzeczywistości ?.

O ile się orientuję, to cały czas był w wywiadzie - najpierw Departament I MSW, potem w UOP. Ale co dokładnie robił - nie wiem IPN zalicza Depertament I MSW do Służby Bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.02.2011 o 09:11, KrzysztofMarek napisał:

O ile się orientuję, to cały czas był w wywiadzie - najpierw Departament I MSW, potem
w UOP. Ale co dokładnie robił - nie wiem IPN zalicza Depertament I MSW do Służby Bezpieczeństwa


Rozumiem odwieczny problem czy ktoś kto był w SB i jest fachowcem w jakiejś dziedzinie może pracować np. w wojsku ? oczywiście w zależności od tego czym się w SB zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 10:51, kerkas napisał:

/.../ > Rozumiem odwieczny problem czy ktoś kto był w SB i jest fachowcem w jakiejś dziedzinie
może pracować np. w wojsku ? oczywiście w zależności od tego czym się w SB zajmował.

To już pytanie nie do mnie. Pan Kaczyński powiedziałby, ze nie, bo Petelicki jest z "układu". Tusk pewnie też powiedziałby to samo, bo odebrał emerytury tym wstrętnym SBekom. To znaczy, tylko zmniejszył, dzięki czemu są niższe od przeciętnych.
Grom był jednostką podległą MSW, dopiero potem przeniesono go do MON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się