Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Może są zakłamani jak każda inna partia ale na pewno mniej niż pis. Pooglądaj sobie wiadomości, archiwa, poczytaj sobie i zobacz jak Kaczyński kłamie. Najpierw mówi to, następnego dnia co innego. Tak, głosuj na chorego psychicznie gościa, na pewno pomoże Polsce upaść i to z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:23, Pietro87 napisał:

A tu jestem akurat rekami i nogami za Tuskiem - koniec pobłażania bydłu na stadionach.
Ja jako kibic i aktywny uczestnik imprez sportowych mówię tak, ja się pogodzę z czasowymi


A pamiętasz, skąd się zaczęły represje, zakazy stadionowe itd.? A stąd, że stadion, to był ostatni bastion wolny od ekipy rządzącej. Pewnego dnia kibic o pseudonimie "Staruch" wymyślił hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole."
Po tym tekście PO zaczęło działać. A Piotra Staruchowicza złapała policja i podczas transportu na komisariat i do więzienia, była ostro bita. Jak za PRL''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:35, Pietro87 napisał:

Gdyby PiS czy jakakolwiek inna partia rządziła w tym okresie - tez by podnieśli podatek,
smęcą że nie podniosą, smęcili, że by nie podnieśli tylko pod publiczkę.


Gdyby PIS rządziło w tym czasie i podniosło podatki, mielibyśmy wojnę domową i wielki hype w mediach i na ulicach. Zrobiła to PO - trochę pobziaczali w TV i tyle, bo to w końcu PO - ludzie z klasą. Tym się też niestety różni jedna kretyńska partia od drugiej - PIS robi źle głośno, PO robi źle po cichu. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 20:30, Neleron napisał:

RPP ?

Partię liberalno-populistyczną która defakto, jest ,,nieznanym" ? Czyli RPP

Co rozumiesz przez ten skrót? Bo Palikotowi do liberalizmu dość daleko (co wynikło np podczas jego debaty z Mikke-m).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już tego, że jest oskarżony o kilka rozbojów i brutalne pobicie to nie pamiętamy, widzę prezentujesz tok myślenia pana prezesa - "nic nie było gramy dalej".
Ja rozmowę kończę, lubisz bronić bydła - super, poczekamy aż ci pobiją dziecko w przyszłości, albo matkę, tudzież ojca jak już nie będą w kwiecie wieku tylko będą mieli tak z 65-70 na karku, wtedy pogadamy znowu czy tak fajnie i mainstreamowo było bronić hołotę [czego ci nie życzę - aczkolwiek pewnie bez takiego wydarzenie, twoje błędy nie odbiją się na tobie, inaczej ich nie zobaczysz albo nie chcesz zobaczyć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:32, Pietro87 napisał:

Ale już tego, że jest oskarżony o kilka rozbojów i brutalne pobicie to nie pamiętamy,
widzę prezentujesz tok myślenia pana prezesa - "nic nie było gramy dalej".


Ja mam dowody prasowe na to że był bity, miał to hasło itd. Podaj twój dowód, że robił rozróby. To dalej pogadamy. No i jeszcze jedno, jest oskarżony, ale prawomocnym wyrokiem, czy nie?

Dnia 26.09.2011 o 22:32, Pietro87 napisał:

Ja rozmowę kończę, lubisz bronić bydła - super,


I vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 22:26, Piotrbov napisał:

A pamiętasz, skąd się zaczęły represje, zakazy stadionowe itd.? A stąd, że stadion, to
był ostatni bastion wolny od ekipy rządzącej. Pewnego dnia kibic o pseudonimie "Staruch"
wymyślił hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole."
Po tym tekście PO zaczęło działać. A Piotra Staruchowicza złapała policja i podczas transportu
na komisariat i do więzienia, była ostro bita. Jak za PRL''u.

Hmm dosyć ciekawe- kibice "obrońcy wolności słowa". Ciekawa to wolność gdy banda bydła krzyczy, że obali rząd (zaraz, czy to nie nawoływanie do przestępstwa?). Swoją drogą gdzie wyczytałeś o biciu kibola? Każdy gada, że PRL to, PRL tamto, prawda jest taka, że gdyby PRL tu był to to bydło dostałoby pała po głowie i nawet nie miałoby żadnych szans na demonstracje . Kurde, gdy wojsko w Rosji wkraczało na stadion to nikt rabanu nie podnosił, lecz tutaj jak się zamknie stadion i pozwoli demonstrować kibolom w asyście błaznów z "Gazety Polskiej" to ograniczanie wolności słowa

Galadin- wysoki socjal wykończył te państwa, a o Grecji nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody ? Człowieku włącz telewizor, internet prasa i przeczytasz o tym agresywnym sadyście. Boshe ty tak naprawdę, czy udajesz takiego ?

PO dobrze robi, jeżeli bydło nie umie się zachować to nie będzie miała dostępu na stadiony. Ci co tak charczą na tuska to typowi bandyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 22:33, Piotrbov napisał:

Ja mam dowody prasowe na to że był bity, miał to hasło itd. Podaj twój dowód, że robił
rozróby. To dalej pogadamy. No i jeszcze jedno, jest oskarżony, ale prawomocnym wyrokiem,
czy nie?



Nie odwracaj kota dupą, podawano do wiadomości publicznej, że to nie pierwszy jego wybryk w takim stylu i już na koncie miał prawomocne wyroki za pobicia i rozboje, ale znów co nie wygodne to nie widzimy, typowe.
Jak mówiłem, pogadamy jak ci ktoś skatuje członka rodziny za cichy chód po ulicy.


P.S.
Pracowałem ponad rok jako konwojent, też mi się zdarzyło spacyfikować agresywnego napastnika, jak się ciskał, to mu panowie niebiescy pokazali jego miejsce i bardzo dobrze, bydło po mordzie należy prac, może się oduczy naruszania cudzej nietykalności i cudzego mienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 22:26, Piotrbov napisał:

wymyślił hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole."
Po tym tekście PO zaczęło działać. A Piotra Staruchowicza złapała policja i podczas transportu
na komisariat i do więzienia, była ostro bita. Jak za PRL''u.


Też biłbym kogoś, kto chce obalić mój rząd. W końcu po coś ta policja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:38, Crew_900 napisał:

Dowody ? Człowieku włącz telewizor, internet prasa i przeczytasz o tym agresywnym sadyście.
Boshe ty tak naprawdę, czy udajesz takiego ?


Telewizor? Nie oglądam, bo nie ma co? Internet to czytam głównie gram.pl i niezalezna.pl, prasa? W GW jest tyle różnych śmieci. Czytam "Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie", "Nasz Dziennik".

Ok, zwracam honor, Staruch miał prawomocne wyroki, no to dlaczego wtedy go nie zamykali i zamknęli po wywieszeniu tego słynnego tekstu?
A propos kibiców, jestem ciekaw, czemu w ogóle nie ma mowy o tym, że ochrona próbuje niszczy różne slogany itd. dotyczące września 1939 i dlaczego, podczas meczu Polska-Niemcy, ochrona niszczyła, cięła Flagę i Herb Polski, które są chronione prawnie przez konstytucje? Przedtem tego nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 22:38, Crew_900 napisał:

Ci co tak charczą na tuska to typowi bandyci.


Popełniasz też sam błąd co nasz "wspaniały" premier.
Też "charczę" na Tuska, razem z moimi kolegami z liceum, ze studiów czy też po prostu z osiedla.
Żaden z nas nie miał do czynienia z szeroką pojętym bandytyzmem, dlaczego więc pakujesz nas do jednego worka z idiotami, którzy kibicowaniem nazywają ganianie z maczetami między blokami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 22:39, Daelor napisał:

Też biłbym kogoś, kto chce obalić mój rząd. W końcu po coś ta policja jest.


Policja jest od pilnowania porządku. W żaden sposób nie może służyć partiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:39, Pietro87 napisał:

P.S.
Pracowałem ponad rok jako konwojent, też mi się zdarzyło spacyfikować agresywnego napastnika,
jak się ciskał, to mu panowie niebiescy pokazali jego miejsce i bardzo dobrze, bydło
po mordzie należy prac, może się oduczy naruszania cudzej nietykalności i cudzego mienia.


Ja się z tym w ogóle nie zgadzam. Takie rzeczy, to są już przekroczenie uprawnień. Jak staruch był już uwięziony, to czemu go bili? Przecież dla nich nie był groźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:35, Hydro2 napisał:

Galadin- wysoki socjal wykończył te państwa, a o Grecji nie wspominając


Owszem, ale likwidacja teraz tego socjalu albo zmniejszanie, to samobójstwo. To znaczy nie - jedynie te biedniejsze pół Polski pójdzie z torbami. No chyba że jednocześnie spadną wszystkie podatki o jakąś 1/3, a każdy będzie mógł sobie sam decydować co zrobi z pensją a nie marnować majątek na ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:50, Piotrbov napisał:

Ja się z tym w ogóle nie zgadzam. Takie rzeczy, to są już przekroczenie uprawnień. Jak
staruch był już uwięziony, to czemu go bili? Przecież dla nich nie był groźny.



Byłeś i widziałeś ?
Bo oficjalna wersja jest jasna, został poturbowany przy zatrzymaniu, podczas pacyfikacji.
Nie wiem czy w życiu widziałeś jak się pacyfikuje zatrzymanego i jak to delikatnie robi policja a jak "delikatnie" potrafi to zrobić np AT, które w przeciwieństwie do policji, pierw rozwali ci kolba łeb a dopiero potem zada pytania.

Najłatwiej jest imho klapać o czymś co się zna z teorii i czego się na oczy nie widziało.
Trafiłeś kiedyś na burdę kiboli ? Bo ja np trafiłem jak byłem ze znajomymi na słynnych derbach warszawskich kilka lat temu gdzie twoi kochani "bojownicy o wolność słowa" wyrywali nawet płytki chodnikowe, a starówka po wszystkim wyglądała prawie jak po wojnie.
Jeszcze dostałem z sadu pouczenie za przekroczenie obrony koniecznej bo przecież jak na stadionie zaczęły krzesła lecieć trzeba było coś robić, żeby nie dostać w łeb.
Za to bydło które poturbowałem, dostało tylko wyrok w zawiasach.

Więc spytam jeszcze raz - masz jakieś doświadczenia oprócz studenckiego beztroskiego opierdzielania i manifestów w internecie ?
Jak nabędziesz to się zgłoś.
Swoją droga, ciekawe co powiesz, jak ci spalą na zadymie samochód w imię "wolności słowa", pamiętaj - musisz ich poprzeć, bo to przecież w imię walki z bolszewickim rządem PO, najlepiej daj im też wtedy do spalenia dom i laptopa, to większa "wolność słowa" osiągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:57, Pietro87 napisał:

Byłeś i widziałeś ?
Bo oficjalna wersja jest jasna, został poturbowany przy zatrzymaniu, podczas pacyfikacji.


Wersja, nieoficjalna, w którą wierzę jest taka jaką napisałem. To było w którymś z numerów "Gazety Polskiej Codziennie" W którym? Już nie pamiętam.

Dnia 26.09.2011 o 22:57, Pietro87 napisał:

Najłatwiej jest imho klapać o czymś co się zna z teorii i czego się na oczy nie widziało.
ciach


Są i kibice i kibole. W tym momencie PO walczy z prawdziwymi, patriotycznymi kibicami, a nie z kibolami. A właśnie. Po tej ostatniej ustawie, w której się zezwala na kupowanie i picie piwa na stadionach, kiboli będzie znacznie więcej, a prawdziwi kibice sprzeciwiali się tej ustawie.

Dnia 26.09.2011 o 22:57, Pietro87 napisał:

Więc spytam jeszcze raz - masz jakieś doświadczenia oprócz studenckiego beztroskiego
opierdzielania i manifestów w internecie ?


Kibicowskich doświadczeń nie mam żadnych ( no chyba że liczyć jakiś bardzo dawno temu mecz reprezentacji Polski w koszykówce )

Dnia 26.09.2011 o 22:57, Pietro87 napisał:

Swoją droga, ciekawe co powiesz, jak ci spalą na zadymie samochód w imię "wolności słowa",


A czemu by mieli palić w imię "wolności słowa", jak już napisałem są dwa typy kibiców.
A po drugie to się nie zdąży. Preferuje komunikację miejską w Warszawie, Taniej ( chociaż już nie do końca po tych bezsensownych podwyżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:53, Galadin napisał:

> Galadin- wysoki socjal wykończył te państwa, a o Grecji nie wspominając

Owszem, ale likwidacja teraz tego socjalu albo zmniejszanie, to samobójstwo. To znaczy
nie - jedynie te biedniejsze pół Polski pójdzie z torbami. No chyba że jednocześnie spadną
wszystkie podatki o jakąś 1/3, a każdy będzie mógł sobie sam decydować co zrobi z pensją
a nie marnować majątek na ZUS.

Radzę się przejechać po Mazurach- z jednej strony masz meneli, którzy nie chcą pracować, bo po co- jest zasiłek. A z drugiej rolników utrzymujących się z pól i turystyki. Jakieś wnioski?

Ostatnio jaśnie oświecony prezes stwierdził, że chce by było więcej rodzin wielodzietnych oraz wsparcie dla tych 40% z nich żyjących na granicy ubóstwa- czemu tak jest? Ja słuchałem na geografii i typowym zjawiskiem dla krajów wysokorozwiniętych jest 2+1 bądź 2+0. Najczęściej rodziny wielodzietne to takie, które robią sobie dzieci nie mając wykształcenia, pracy czegokolwiek by utrzymało kolejne. Z całym szacunkiem, ale za cudzą głupotę płacić nie zamierzam, a pis z kolei chce wprowadzić kolejny absurd. Słówko "plebs" nie wzięło się znikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 20:13, zadymek napisał:

Skoro kerkas podaje konkretny cytat to właściwie bardziej interesuje mnie jego komentarz
nt związku tego cytatu z popieraniem PiS przez "gwiazdy". Bo ani to pożyteczni idioci
z zagranicy, ani też nie grozi nam opisywana ew sytuacja indukowana w obozie, a już tym
bardziej za rządów PiS nie grozi nam "sowieckie piekło".


Gdybyś przeczytał książkę pojąłbyś kontekst od razu.
Cóż spróbuję wytłumaczyć Muniek , Kazik , Kukiz to nonkonformiści , niezależni artyści , myślący nieszablonowo itd. itp. innymi słowy wolne umysły a takich boi się każda władza.
Nie wiem czy znasz ich twórczość ale zresztą przytoczę:
Virus LSD , Panie Waldku , Łysy jedzie do Moskwy itd. itp.
Ci ludzie zawsze patrzyli władzy na ręce i w swojej twórczości komentowali bieżące działania polityczne.
Kazik od zawsze gardził polityką i cytuję nie wierzę im

Spoiler

kurwom

jak psom
słowa jego piosenki.
Muniek Staszczyk jakieś 3 lata temu deklarował że jedynym politykiem któremu publicznie
udzieliłby poparcia jest Leszek Balcerowicz.
Na łamach przekroju 5 miesięcy temu przekonywał że Kaczyński jest człowiekiem chorym
na władzę oraz bardzo wyraźnych zapędach dyktatorskich.

I nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ci ludzie zaprzedali ciało i duszę partii z szaleńcem na czele.

Nie mogę tego zrozumieć jeszcze nie tak dawno Kazik mówił że Kaczyński ma mentalność sekretarza KC PZPR i że on jest wręcz przesiąknięty PRL-em , że podobnie jak Putin znajduje w społeczeństwie wrogów z którymi trzeba walczyć , a po ich zwalczeniu znajduje następnych naród musi być utrzymywany w strachu bo dzięki temu strachowi nie będzie patrzył władzy na ręce.
Przecież tego co zrobił Polakom pis nie da się zapomnieć Jarosław Kaczyński ma podejście do prawa takie samo jakie miał Adolf Hitler Jego nie interesuje prawo tylko sprawiedliwość przy takim podejściu zbędne są sądy i prokuratorzy zresztą na zasadzie dajcie mi człowieka a paragraf się na niego znajdzie (w tym wypadku sfabrykowane dowody) działało CBA.
Ci ludzie to nie "gwiazdy" to dla niektórych autorytety zresztą Anja Orthodox usłyszała kiedyś od matki syna który był na jej koncercie dziewczyno zastanów się co mówisz niektórzy młodzi ludzie chłoną Twoje słowa jak gąbka wodę.

Więc w.w. Panowie postanowili poprzeć pis w imię czego ? pieniędzy ? idei ? (jakiej idei ?) , wytłumacz mi dlaczego ludzie którzy byli przeciwni Kaczyńskiemu nagle oddali mu swe dusze ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się