Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Drodzy gramowicze, a teraz z ręką na sercu powiedzcie ilu z was było zarejestrowanych jako bezrobotnych lub było na stażu/zasiłku dla bezrobotnych ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 13:29, kerkas napisał:

Drodzy gramowicze, a teraz z ręką na sercu powiedzcie ilu z was było zarejestrowanych
jako bezrobotnych lub było na stażu/zasiłku dla bezrobotnych ?.

Nigdy nie byłem. Za to płaciłem podatek "bykowy". Kto jeszcze go płacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak - nie byłem zarejestrowany [ nauka po szkole średniej ], potem po szkole zacząłem pracę i pracuję do dzisiaj. Ale wiem jak to jest nie mieć pracy i ... gdybym teraz poszedł na bezrobocie to nie miałbym absolutnie żadnych problemów by po ów zasiłek iść i go pobrać. Uważam że mam do niego całkowite prawo.

Do innych: aleście tu ''naspamowali''. Postaram się na to odpowiedzieć choć nie wiem kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu widzę że dla większości z Was, kluczowe nie jest to, że zabiera się ludziom pieniądze i daje innym, tylko to w jaki sposób zostaną wydane te pieniądze. Druga sprawa, że to właśnie dzieki państwu sytuacja gospodarcza kraju-europy-świata jest taka jaka jest. Regres i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

Pewnie myślicie, że wiecie już wszystko o "kreatywnej księgowości"? Nieprawda! Sami zobaczcie:
http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=455765

... Dlaczego mam przed oczami wizję Premiera ściskającego dłoń jakiegoś mafioza chwaląc go za dbanie o gospodarkę kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

Pewnie myślicie, że wiecie już wszystko o "kreatywnej księgowości"? Nieprawda! Sami zobaczcie:
http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=455765

Proponuję włączyć do PKB straty wynikające z "piractwa" to dopiero będzie katalizator "raju na ziemi". Rzeczowe sumy brać naturalnie od ZAKIS-u i podobnych organizacji, przecież wiedzą o czym informują nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 20:10, 666_666 napisał:

Ta strona to blog Kaczyńskiego czy oficjalna strona PiS?

Pierwsza lepsza z tą informacją w googlach, ale patrząc po wyglądzie z pisem nie ma wiele wspólnego no chyba że uznajesz każde stronę krytykującą rządzie tuska za kaczystowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 21:00, ZubenPL napisał:

> Ta strona to blog Kaczyńskiego czy oficjalna strona PiS?
Pierwsza lepsza z tą informacją w googlach, ale patrząc po wyglądzie z pisem nie ma
wiele wspólnego no chyba że uznajesz każde stronę krytykującą rządzie tuska za kaczystowską.


Zwolennicy ideologii gender atakują. Nie omijają nawet „royal baby”
Donald Tusk boi się rozłamu w partii. UJAWNIAMY list Tuska do kolegów z PO
Krakowska PO: konflikt, haracz i walki frakcyjne
Papież w Krakowie? Kard. Dziwisz: będzie „to niespodzianka, ale zapowiedziana"
Prof. Legutko: Tusk - nie wiadomo jakie on ma poglądy
Wewnętrzne sondaże jeszcze gorsze dla PO: wielka przewaga PiS nad partią Tuska

Może to jacyś skryci wielbiciele Tuska? Przecież to banda pisowców i katoli. jeszcze to my ifnormujemy - oni kłamią. taki sam poziom jak fronda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 21:12, 666_666 napisał:

Zwolennicy ideologii gender atakują. Nie omijają nawet „royal baby”
Donald Tusk boi się rozłamu w partii. UJAWNIAMY list Tuska do kolegów z PO
Krakowska PO: konflikt, haracz i walki frakcyjne
Papież w Krakowie? Kard. Dziwisz: będzie „to niespodzianka, ale zapowiedziana"
Prof. Legutko: Tusk - nie wiadomo jakie on ma poglądy
Wewnętrzne sondaże jeszcze gorsze dla PO: wielka przewaga PiS nad partią Tuska

Może to jacyś skryci wielbiciele Tuska? Przecież to banda pisowców i katoli. jeszcze
to my ifnormujemy - oni kłamią. taki sam poziom jak fronda

Wnioskując po pierwszym zdaniu, każda strona która krytykuje tuska jest dla ciebie pisowska więc mam nadzieje że nie popadłeś również w paranoje i wszędzie nie widzisz zakamuflowanych czcicieli wraku wierzących w sterowną przez putina mgłę.Podobne newsy są też na onecie i wp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 20:10, 666_666 napisał:

Ta strona to blog Kaczyńskiego czy oficjalna strona PiS?

My informujemy - oni kłamią. To mi wystarczy żeby pozycjonować to co tam pisze gdzieś w okolicach "faktu", niezależnie od tego komu sprzyja a komu przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 22:09, ZubenPL napisał:

Wnioskując po pierwszym zdaniu, każda strona która krytykuje tuska jest dla ciebie pisowska
więc mam nadzieje że nie popadłeś również w paranoje i wszędzie nie widzisz zakamuflowanych
czcicieli wraku wierzących w sterowną przez putina mgłę.Podobne newsy są też na onecie
i wp :)


666_666 trolluje w kilku topikach. Nie musicie go brać na poważnie. Polecam report.

Spoiler

Obraża całą grupę i czeka na flejm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 22:27, S1G napisał:

My informujemy - oni kłamią. To mi wystarczy żeby pozycjonować to co tam pisze gdzieś
w okolicach "faktu", niezależnie od tego komu sprzyja a komu przeciwna

Po haśle i treśc(przynajmniej tym co widać na pierwszy rzut ok)i wnioskuje że to taka prawicowa wyborcza.

@qwerty5712
Nie biorę go na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat niezalezna.pl ma wiele artykułów dot. gospodarki, kultury czy polityki dobrych. W pozostałych wystarczy pomyśleć samodzielnie i odrzucić emocjonalne wpisy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 01:11, LubieWafle napisał:

Akurat niezalezna.pl ma wiele artykułów dot. gospodarki, kultury czy polityki dobrych.
W pozostałych wystarczy pomyśleć samodzielnie i odrzucić emocjonalne wpisy. :)



napisane przez kota kaczyńskiego? to fronda ma dobre artykuły dot. nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie nazywal polityk z ktorym o ile dobrze pamietam byla afera gdy kogos obrazil, a potem sie usprawiedliwial skrotem myslowym. o ile sie nie myle facet byl siwy.

i jak sie nazywal ten co skakal ''pod wplywem'', sprzed ok 10-11 lat, janowski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 11:54, Malevyn napisał:

jak sie nazywal polityk z ktorym o ile dobrze pamietam byla afera gdy kogos obrazil,
a potem sie usprawiedliwial skrotem myslowym. o ile sie nie myle facet byl siwy.

Akurat to robią nagminnie wszyscy niezależnie od partii, ale najbardziej "nagłaśniane" są wypowiedzi Kaczyńskiego (które potem muszą "odwracać" PR-owcy). Do grona "głównych podejrzanych" zaliczył bym też Kłopotka oraz naczelnego błazna polski Palikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się