Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2015 o 14:38, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > To nie był zaden wywiad. W kazdym bądź razie nie nasz jeśli już.

>
Mój Boże, toż nawet Cenckiewicz pisze, że to był wywiad.
Zresztą, w takim samym stopniu "nie nasz", jak jest teraz. Wtedy pracował, w dużej mierze,
dla Rosjan, teraz w takiej samej mierze dla NATO i Mumii Jewropejskiej.
Tylko dlaczego zamykać oczy na to, ze teraz też nie pracuje wyłącznie na rzecz Polski?

Nigdzie tak nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zniszczył polski wywiad. Ujawnił agentów a tym samym skazał część z nich na śmierć, o procesach odszkodowawczych nie wspomnę.
Zapłacą za to podatnicy w tym także i Ty.
Po występach tego pożytecznego idioty nikt z nami wywiadowczo nie będzie współpracował, jesteśmy wywiadowczo upośledzeni na wiele lat.
Pan Macierewicz wyniósł kilkanaście stron tajnych dokumentów i ich nie zwrócił.
W każdym normalnym kraju Macierewicz w najlepszym wypadku dostałby dożywocie a najpewniej czapę, ale z
tego co widzę dla niektórych to bohater, cóż 50% Polaków uważa Jaruzelskiego też uważa za bohatera więc można i Macierewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 10:38, Kaerobani napisał:

Jak to był niewidoczny i starał się nikomu nie wadzić, skoro podpisywał wszystko, co
mu PO podstawiało do ręki i wyrzucał do kosza projekty obywatelskie?


Nieprawda, część ustaw skierował do Trybunału Konstytucyjnego, część zawetował więc nie mów że
podpisywał wszytko jak leci.

Dnia 21.05.2015 o 10:38, Kaerobani napisał:

Co do in vitro: nie ma co mydlić oczu jakąś "miłością do dzieci i chęcią pomocy rodzicom",
skoro raz, że to niepłodności nie leczy,


Polska kraj "fachowców".
In vitro to dla niektórych jedyna szansa posiadania dzieci, biorąc pod uwagę że mamy ujemny przyrost naturalny
może warto się nad tym zastanowić zamiast potępiać w czambuł jak to zrobił Duda ?.

>dwa - będzie fanaberią kasiastych ludzi, trzy

To zdanie jest po prostu podłe i nieprawdziwe.
Przypominam że ta metoda miała być dofinansowana z budżetu państwa, i znów Duda powiedział veto, on już
dzieci ma więc resztę która nie ma, ma w głębokim poważaniu.

Dnia 21.05.2015 o 10:38, Kaerobani napisał:

- dzieci z in vitro dużo częściej chorują i są słabsze.


A specjalne "bruzdy" może też posiadają ? :(
Normalnie wszyscy Polacy "znają" się na In vitro i są w niej "ekspertami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 12:04, S1G napisał:

> A chociażby rozwalanie polskiego wywiadu przez Macierewicza to pies ?
A kradzież miliardów z OFE celem podtrzymania przy życiu piramidy finansowej zwanej pierwszym
filarem emerytalnym kolega pamięta?


Pamiętam, i wciąż liczę że jednak ktoś tej reformy ZUS-u przeprowadzi, inaczej ludziom którym zabierze się środki do życia wydają na ulicę.
To jest ten cel do którego mamy dążyć ?.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wykop.pl/link/2559441/moje-dzisiejsze-zatrzymanie-przez-abw/

Koleś stworzył grę, coś jak cookie clicker i następnego dnia ABW pojawiło się pod jego drzwiami. Tak działa zgoda i bezpieczeństwo. Można traktować to jako pic na wodę dopóki nie będzie dowodów.

@Kerkas
"inaczej ludziom którym zabierze się środki do życia wydają na ulicę."
Kto wyjdzie? Ludzie, którzy pracują od rana do wieczora? Nikt się nie ruszy dopóki każdemu TV działa oraz ma dostęp do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 15:31, kerkas napisał:

/.../

Zniszczył polski wywiad.

Który był i jest nic nie warty, był pełen SBeków w tym najbardziej poszkodowany generał Dukaczewski - aktywny działacz PZPR widniejący na liście Wildsteina - raczej nie trafił na nią jako poszkodowany.

Dnia 21.05.2015 o 15:31, kerkas napisał:

Ujawnił agentów a tym samym skazał część z nich na śmierć, o
procesach odszkodowawczych nie wspomnę.
Zapłacą za to podatnicy w tym także i Ty.

Których konkretnie skazał na śmierć? To populistyczne hasło, że w Afganistanie nikt nie zginął do 2007 roku nie znaczy nic, ponieważ do tego czasu lista trupów w Iraku była już całkiem pokaźna, a śmierć Waldemara Milewicza prawdopodobnie jest związana z powiązanym z WSI handlarzem bronią o tym samym nazwisku, o czym dowiedzieliśmy się właśnie dzięki przeciekowi. Zatem nie - WSI nie zapewniało godmoode, a myślę że nawet wprost przeciwnie.

Dnia 21.05.2015 o 15:31, kerkas napisał:

Po występach tego pożytecznego idioty nikt z nami wywiadowczo nie będzie współpracował,
jesteśmy wywiadowczo upośledzeni na wiele lat.

A ktoś współpracował? Amerykanie nawet nie odpowiedzieli na prośbę o przekazanie zdjęć satelitarnych z zamachu na Milewicza, o czym też dowiadujemy się z przecieku!

Dnia 21.05.2015 o 15:31, kerkas napisał:

Pan Macierewicz wyniósł kilkanaście stron tajnych dokumentów i ich nie zwrócił.
W każdym normalnym kraju Macierewicz w najlepszym wypadku dostałby dożywocie a najpewniej
czapę, ale z
tego co widzę dla niektórych to bohater, cóż 50% Polaków uważa Jaruzelskiego też uważa
za bohatera więc można i Macierewicza.

Sąd wielokrotnie stwierdził, że to nie są oryginalne dokumenty i nie ma możliwości ich potwierdzenia. Jak władza PO tak usilnie twierdzi, że Macierewicza trzeba wsadzić, to musi udowodnić mu winę. Póki co jej nie udowodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie skoków to sprawa jest w toku i dopóki się nie zakończy to jest to tylko gdybanie.
Poza tym Pan Duda nie pojawił się ani razu na posiedzeniu
podkomisji nadzwyczajnej do spraw realizacji ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. I nie przedstawił informacji dot. przygotowania przez prezydenta Lech Kaczyńskiego wniosku do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności z konstytucją ustawy o SKOK.

Dnia 21.05.2015 o 11:16, Piotrbov napisał:

Opinie Dudy nt. Smoleńska są takie, że dopóki nie dostaniemy od Rosji oryginalnych czarnych
skrzynek, jak również wraku tupolewa itd. to ogólnie nic nie można powiedzieć w tej sprawie.


Dziś tak mówi, ale wcześniej przychylał się do tez Macierewicza.

Dnia 21.05.2015 o 11:16, Piotrbov napisał:

I IMHO, jeśli rząd polski się nie kwapi by odzyskać te rzeczy, znaczy się że coś mają
oni na sumieniu.


Dojdzie do władzy i pis i na pewno skrzynki odzyskają tak w 5 minut.
Zgadzam się że niepowołanie międzynarodowej komisji śledczej to był błąd,[/b] że popełniono mnóstwo błędów, zaniedbań, ale przykład zestrzelenia holenderskiego samolotu pasażerskiego pokazuje jak niewiele można w kwestii śledztw lotniczych na terenie Rosji
i tam gdzie Rosja położyła swoje macki zrobić.

Dnia 21.05.2015 o 11:16, Piotrbov napisał:

Co do in vitro to Duda popiera stanowisko, żeby tylko było dla małżeństw i nie było zamrażaniu
wielu tysięcy ludzkich istnień.


Po co wyważać otarte drzwi, skoro choćby w krajach skandynawskich ta kwestia jest już dawno uregulowana.

Dnia 21.05.2015 o 11:16, Piotrbov napisał:

IMHO.Co do in vitro w Anglii na ponad 3 miliony prób (zapłodnionych komórek jajowych)
urodziło się poniżej 100 tysięcy dzieci. I to w żaden sposób nie jest leczenie niepłodności
(jak na to mówi rząd polski), tylko tymczasowa kuracja o szansie udania poniżej 3%.


Powiedz to tym wszystkim którzy nie mogą mieć dzieci.
Poza tym 100.000 na 3.000.000 to jednak dużo moim skromnym zdaniem.

Dnia 21.05.2015 o 11:16, Piotrbov napisał:

Co do opinii Dudy nt. EU i NATO - z jego mów, rozmów, wywiadów, można wnioskować, że
nie zamierza robić, by Polska wyszła z tych organizacji, zwłąszcza z NATO.


Duda jest jak chorągiewka, nagle "pokochał" JOW-y, frankowiczów, itd. itp.
Co innego mówi, co innego, a jeszcze co innego myśli.
Z drugiej strony Bronek też "pokochał" JOW-y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 15:53, SiDi napisał:

http://www.wykop.pl/link/2559441/moje-dzisiejsze-zatrzymanie-przez-abw/

Koleś stworzył grę, coś jak cookie clicker i następnego dnia ABW pojawiło się pod jego
drzwiami. Tak działa zgoda i bezpieczeństwo. Można traktować to jako pic na wodę dopóki
nie będzie dowodów.


Gdyby koleś zrobił grę w której strzelano by do Lecha Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego, Wałęsy, Jarosława Kaczyńskiego to też uważam że mimo wszytko jest to osoba publiczna, reprezentant narodu i nie leżą mi tego typu gry.
Zresztą znów przemilczasz niewygodne dla Ciebie fakty, ten bezdomny z centralnego który po pijaku zwyzywał Lecha Kaczyńskiego też miał proces karny.
Osoba która rzuciła kamienieniem w prezydenta Kwaśniewskiego też miała proces, w którym roztrząsano kwestię czy rzucała w osobę prezydenta RP ? czy też w obywatela A.Kwaśniewskiego ?.
Precedensy w prawie są.

Dnia 21.05.2015 o 15:53, SiDi napisał:

"inaczej ludziom którym zabierze się środki do życia wydają na ulicę."
Kto wyjdzie? Ludzie, którzy pracują od rana do wieczora? Nikt się nie ruszy dopóki każdemu
TV działa oraz ma dostęp do Internetu.


Emeryci, dla których renta/emerytura jest jedynym źródłem utrzymania, a są zbyt chorzy aby pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:16, kerkas napisał:

Powiedz to tym wszystkim którzy nie mogą mieć dzieci.
Poza tym 100.000 na 3.000.000 to jednak dużo moim skromnym zdaniem.


No może i duże, lecz jest spore ALE, co z tymi 2 900 000 dziećmi, które się poczęły, lecz nie wyszły z łona matki, bo: 1. zostały zamrożone, 2. z powodu chorób genetycznych było poronienie (statystycznie dzieci z in vitro są ponad 10 razy słabsze i podatne na różne choroby), 3. urodziły się poważnymi wadami genetycznymi.

To jest 2 900 000 śmierci ludzi spowodowanych przez in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:16, kerkas napisał:

/.../> Zgadzam się że niepowołanie międzynarodowej komisji śledczej to był błąd,[/b] że
popełniono mnóstwo błędów, zaniedbań,
ale przykład zestrzelenia holenderskiego samolotu
pasażerskiego pokazuje jak niewiele można w kwestii śledztw lotniczych na terenie Rosji
i tam gdzie Rosja położyła swoje macki zrobić.
/.../

Zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt w merdiach nie podnosi podstawowej, według mnie, kwestii, ze Prezydent Kaczyński został bardzo umiejętnie i delikatnie wyautowany przez Rosjan jednym pociągnięciem: patronat nad obchodami rocznicy mordu katyńskiego objął rosyjski premier. W dyplomacji jest tak, ze premier zaprasza premiera, prezydent prezydenta. Prezydent Kaczyński Rosjanom nie odpowiadał, to patronatu nie objął ichniejszy prezydent, tylko premier.
I prezydent Kaczyński musiał sam się starać, żeby być na tych obchodach, ryzykując życiem i przegrał. To moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:08, hans_olo napisał:

Który był i jest nic nie warty, był pełen SBeków w tym najbardziej poszkodowany generał
Dukaczewski - aktywny działacz PZPR widniejący na liście Wildsteina - raczej nie trafił
na nią jako poszkodowany.


Tak jest i byli nim jeszcze żydzi, masoni a i zapomniałbym cykliści :)
Wszytko to zdrajcy sprzedawczyki itd. itd. cóż Macierewicz też wszędzie widzi ruskich agentów nawet we własnej partii, jak powiedział anonimowo jeden z członków pis-u strach koło niego przejść :0

Dnia 21.05.2015 o 16:08, hans_olo napisał:

Których konkretnie skazał na śmierć?


Zastanów się nad tym co napisałeś ? skąd mam to wiedzieć, nie byłem przy likwidacji WSI.

Dnia 21.05.2015 o 16:08, hans_olo napisał:

Zatem nie - WSI nie zapewniało godmoode, a myślę że nawet wprost przeciwnie.


Lepszy jakiś wywiad niż żaden, poza tym można go było przekształcić a nie rozpieprzyć ewentualnie powołać nową służbę a tak jesteśmy i głusi i ślepi.

Dnia 21.05.2015 o 16:08, hans_olo napisał:

A ktoś współpracował?


Absolutnie nikt, no zupełnie nikt :)

Dnia 21.05.2015 o 16:08, hans_olo napisał:

Sąd wielokrotnie stwierdził, że to nie są oryginalne dokumenty i nie ma możliwości ich
potwierdzenia. Jak władza PO tak usilnie twierdzi, że Macierewicza trzeba wsadzić, to
musi udowodnić mu winę. Póki co jej nie udowodniła.


Są ludzie którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju i wtedy nie stosuje się standardowych procedur,
jakoś nie słyszałem aby Mossad, doprowadzał źródła zagrożenia dla swojego kraju do sądu.
Poza tym o jakim procesie sądowym chcesz mówić ?, skoro sprawy których ma dotyczyć są tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:38, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
Zupełnie nie rozumiem dlaczego nikt w merdiach nie podnosi podstawowej, według mnie,
kwestii, ze Prezydent Kaczyński został bardzo umiejętnie i delikatnie wyautowany przez
Rosjan jednym pociągnięciem: patronat nad obchodami rocznicy mordu katyńskiego objął
rosyjski premier. W dyplomacji jest tak, ze premier zaprasza premiera, prezydent prezydenta.
Prezydent Kaczyński Rosjanom nie odpowiadał, to patronatu nie objął ichniejszy prezydent,
tylko premier.
I prezydent Kaczyński musiał sam się starać, żeby być na tych obchodach, ryzykując życiem
i przegrał. To moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Howgh!


Przecież Polacy nie popełniają błędów, za wszytko odpowiadają Rosjanie, nawet za bałagan z listą pasażerów,
ogólny bałagan, to że można było wylecieć dzień wcześniej, że prezydent się spóźnił i lecieli w niedoczasie, to że na pokład jednego samolotu wpakowano najważniejsze osoby w państwie itd. itd.
Za to wszytko odpowiadają Rosjanie, przecież Polacy wszystko robią "bezbłędnie" i "na czas".
I mój "ulubiony" cytat ministra Szczygło "Niepotrzebne nam drogie zabawki" (to o zakupie nowych samolotów rządowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

> Których konkretnie skazał na śmierć?

Zastanów się nad tym co napisałeś ? skąd mam to wiedzieć, nie byłem przy likwidacji WSI.


No to czemu napisałeś, że skazano ich na śmierć, albo ujawniono, skoro tego nie wiesz. A Apropo ujawnieina, to podaj imię i nazwisko, wiek, lata służby, miejsca w których służył i stopień osoby, którą raport ujawnił i jest faktycznym byłm współpracownikiem WSI, a nie kimś, kto został omyłkowo przypisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:34, Piotrbov napisał:

No może i duże, lecz jest spore ALE, co z tymi 2 900 000 dziećmi, które się poczęły,
lecz nie wyszły z łona matki, bo: 1. zostały zamrożone, 2. z powodu chorób genetycznych
było poronienie (statystycznie dzieci z in vitro są ponad 10 razy słabsze i podatne na
różne choroby), 3. urodziły się poważnymi wadami genetycznymi.
To jest 2 900 000 śmierci ludzi spowodowanych przez in vitro.


Od tego są etycy, prawnicy, lekarze to oni mają mieć ostatnie zdanie a nie politycy.
Poza tym powtarzam w innych krajach uregulowano tę kwestię, skorzystajmy z ich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:48, kerkas napisał:

Od tego są etycy, prawnicy, lekarze to oni mają mieć ostatnie zdanie a nie politycy.


Ostatnie zdanie do czego?

A mógłbyś napisać jak te kwestie uregulowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:46, Heartbreaker napisał:

>/.../.
A Apropo ujawnieina, to podaj imię i nazwisko, wiek, lata służby, miejsca w których
służył i stopień osoby, którą raport ujawnił i jest faktycznym byłm współpracownikiem
WSI, a nie kimś, kto został omyłkowo przypisany.

Jedna osoba wystarczy? Płk Aleksander Makowski, który to opisał w swojej książce "Tropiąc bin Ladena". Nawiasem mówiąc, Makowski wygrał proces z Macierewiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:46, Heartbreaker napisał:

No to czemu napisałeś, że skazano ich na śmierć, albo ujawniono, skoro tego nie wiesz.


Są agenci, współpracownicy głęboko zakamuflowani, którzy nad sobą mają jedną osobę
tzw. prowadzącego.
Jednego dnia ci ludzie zostają odcięci od finansowania, kontaktów, sprzętu bo nagle pewien wywiad
przestał istnieć jak sądzisz co się dzieje z takim spalonym kontaktem ?

Dnia 21.05.2015 o 16:46, Heartbreaker napisał:

A Apropo ujawnieina, to podaj imię i nazwisko, wiek, lata służby, miejsca w których
służył i stopień osoby, którą raport ujawnił i jest faktycznym byłm współpracownikiem
WSI, a nie kimś, kto został omyłkowo przypisany.


Właśnie sam potwierdziłeś ile zła wyrządził raport Macierewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie umarł.

Dla mnie ten raport to coś dobrego. Oczywiście został zdemonizowany przez PO i jego wyborców, ale tak to jest.
Agenci WSI szkodzili bardziej niż pomagali. Moim zdaniem trzeba było zrobić to, co zrobiono.

Dane w raporcie nie powinny zostać upublicznione, ale dzennikarze dopięli swego. Trudno, raport w sieci jest, ale ważniejszy jest do niego aneks, który nie został opublikowany.

A tak btw. to naszym problemem ciągnącym się przez te 25 lat wolności jest problem nie możliwości odcięcia się od SB, UB, WSI i reszty tego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > A tak btw. to naszym problemem ciągnącym się przez te 25 lat wolności jest problem nie

Dnia 21.05.2015 o 17:06, Heartbreaker napisał:

możliwości odcięcia się od SB, UB, WSI i reszty tego szajsu.

W 1956 roku zlikwidowano UB, część najbardziej umoczonych wywalono, nawet skazano na niewielkie odsiadki. Jeśli ktoś w 1956 roku miał 20 lat, to dzisiaj ma, jeśli żyje, 79 lat. Ilu takich jest, 10, 20, może 50? To już nie jest problem. Nawiasem mówiąc, już w 1954 rozpoczęły się czystki w UB, po śmierci Stalina.
Co do "wolności" - mam wrażenie, ze mamy jej dokładnie tyle samo, co na przykład w 1970 roku, tyle, że jest ograniczana innymi metodami, ale wcale nie mniej skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

Tak jest i byli nim jeszcze żydzi, masoni a i zapomniałbym cykliści :)
Wszytko to zdrajcy sprzedawczyki itd. itd. cóż Macierewicz też wszędzie widzi ruskich
agentów nawet we własnej partii, jak powiedział anonimowo jeden z członków pis-u strach
koło niego przejść :0

Ja odnoszę się do znanych faktów. A Ty do czego? Generała z tej listy już nie wymażesz. Nie mówię, że Macierewicz jest bohaterem. To osądzi tak naprawdę historia, gdy dokumenty oryginalne rzeczywiście zostaną odtajnione. Jego sytuacja jest podobna do sytuacji "Mewy", który na wypadek wojny NATO/ZSRR naraził cały nasz kraj i też zdania są podzielone, ale z tego co zauważyłem, to zdrajcą narodu nazywają go ci sami ludzie, którzy odnoszą się tak do Macierewicza ii odwrotnie.

Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

Zastanów się nad tym co napisałeś ? skąd mam to wiedzieć, nie byłem przy likwidacji

Lista żołnierzy zmarłych w Iraku i Afganistanie jest na wikipedii. Dyskutujesz, ale nie wiesz o czym. Biorąc pod uwagę wielkość naszych kontyngentów, to nic dziwnego, że do 2007 w Afganistanie nikt nie poległ, bo kontyngent nie przekraczał 200 żołnierzy. Trupy posypały się, gdy pojawiło się ich ponad 1000, wiec było do kogo strzelać, wzrost ofiar dotyczy w tym okresie wojsk całej koalicji. Niektórzy propagandziści powiedzieliby teraz, że to WSI było takie ważne dla Amerykanów, Anglików i reszty, że przestali sobie radzić. Statystyki nie oszukasz, ale nie każdy zna liczby, więc można wciskać kit jak to rozwiązanie WSI spowodowało śmierć żołnierza.

Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

Lepszy jakiś wywiad niż żaden, poza tym można go było przekształcić a nie rozpieprzyć
ewentualnie powołać nową służbę a tak jesteśmy i głusi i ślepi.

Przekształcić. Hmm, tak jak SB w UOP, a potem w ABW? Przypominam, że przekształcenie UOP w ABW przez SLD zostało osądzone jako niezgodne z konstytucją. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przekształcanie czegokolwiek w tym kraju daje jakieś efekty, które raz że byłyby zgodne z prawem, dwa że byłyby skuteczne. Zmiany ewolucyjne w tym kraju sprowadzają się tylko do zmian familii zasiadających na odpowiednich stołkach.

Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

Absolutnie nikt, no zupełnie nikt :)

No właśnie, więc o co chodzi?

Dnia 21.05.2015 o 16:39, kerkas napisał:

Są ludzie którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju i wtedy nie stosuje się
standardowych procedur,
jakoś nie słyszałem aby Mossad, doprowadzał źródła zagrożenia dla swojego kraju do sądu.
Poza tym o jakim procesie sądowym chcesz mówić ?, skoro sprawy których ma dotyczyć są
tajne.

Procesów było co najmniej kilka i jak dotąd Macierewiczowi nie udowodniono niczego. Wszystkie one były tajne. Nie widzę problemu. Mossad nie musi nikogo oskarżać, bo ich agenci znani są z wierności interesom swojego państwa i swojego narodu. Nic więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się