Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 11:47, Damianuss1 napisał:

Nigdy jakoś się polityką nie interesowałem, ale to co się stało jest straszne. Tyle ludzi.


Cóż, śmierć 88 cywili to błahostka, tyle że to byli przywódcy RP...po prostu szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wejdzie zakaz latania po Europie ruskimi samolotami. Może gdyby ten przepis już dawno nie wszedł nie było by tej strasznej tragedii.
Ach, jeszcze te warunki pogodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi spiskami.

Inna sprawa - od dzisiaj na pewno najważniejsze osoby w państwie, z wojska, z partii politycznych, prezesi banku itd nie będą lecieli jednym samolotem - zbyt duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - idę o zakład, że masa piszących tu teraz "o szacunku, nieważne jaki on był" gdyby spotkała go na żywo, powiedziałaby ś.p preziowi "spieprzaj dziadu" :P

Heh, widzę, że na szacunek większości "polakuf" można zasłużyć tylko w jeden sposób - odejść z hukiem.
To się dopiero nazywa "trollowanie narodowe" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:55, Prince_Miki napisał:

Mam nadzieje, że wejdzie zakaz latania po Europie ruskimi samolotami. Może gdyby ten
przepis już dawno nie wszedł nie było by tej strasznej tragedii.

I rosyjską wódkę z rynku wycofać! No bez jaj, że akurat ten model był stary i wadliwy, to nie wina Rosjan tylko polskiej floty, która nie wprowadziła nowych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:55, Prince_Miki napisał:

Mam nadzieje, że wejdzie zakaz latania po Europie ruskimi samolotami. Może gdyby ten
przepis już dawno nie wszedł nie było by tej strasznej tragedii.
Ach, jeszcze te warunki pogodowe...


ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:47, Baluk25 napisał:

Widzę, w przeciągu kilku godzin wszyscy zaczęli szanować Kaczyńskiego, interesować się polityką i gospodarką. Fajnie, fajny mamy naród.


Tu nie chodzi o szacunek czy jego brak do Kaczyńskiego. Tu chodzi o śmierć Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Nie ważne jak miał na nazwisko i kto go lubił a kto nie, kto się z niego śmiał itp.
Naród mamy właśnie prawidłowo reagujący. Żal po śmierci Prezydenta a nie radość po śmierci Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:52, Pernia napisał:

bo co złego to Ruskie. Idzcie do wujka Baracka Obamy, pogłaszcze was po główce. Winą
jest tu nasz stary rosyjski samolot, a wszyscy doszukują sie tu spisku. Od dawna jest
sytuacja napięta, i jakiekolwiek przejawy ''agresji'' mogły by naprawde zrobić bajzel
ale na szczeblu międzynarodowym.


Rosyjski samolot rozbija się w Rosji w rocznicę masakry katyńskiej, gdzie tysiące polskich oficerów zostało zabitych przez Rosjan. Giną czołowi przedstawiciele władzy i wojska polskiego.

Imo również nie ma się tutaj co dopatrywać spisku na razie, ale sam przyznasz, że to wygląda dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:57, HumanGhost napisał:

Tu nie chodzi o szacunek czy jego brak do Kaczyńskiego. Tu chodzi o śmierć Prezydenta
Rzeczpospolitej Polskiej. Nie ważne jak miał na nazwisko i kto go lubił a kto nie, kto
się z niego śmiał itp.
Naród mamy właśnie prawidłowo reagujący. Żal po śmierci Prezydenta a nie radość po śmierci
Kaczyńskiego.


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:58, HumanGhost napisał:

Wg których przepisów?


Ja tam nie znam przepisów ale wg logiki nigdy nie wsadziłbym tylu ważnych osób do jednego (starego) samolotu. To się w głowie nie mieści.

Coś mi się wydaje że scena polityczna w Polsce bardzo się zmieni, mam takie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:58, HumanGhost napisał:

> Wg przypisów nie mieli prawa być razem w tym samolocie.

Wg których przepisów?


Prezydent i premier i owszem, ale o ministrach nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu lepiej wprowadzić zakaz latania samolotami przestarzałymi od 30 lat? Zamiast zwalać wszystko na "przebrzydłych Rosjan" nie mając pojęcia przy tym o czym się mówi?

A strata wielka. Co tu dużo mówić nie sympatyzowałem politycznie z większością ludzi, którzy tam zginęli, ani nawet nie pochwalałem ich działań, ale no kurczę jakby nie patrzeć to głowa państwa, kancelaria, wiele ważnych, historycznych postaci... no po prostu sama górna półka osób rządzących w państwie, więc strata naprawdę wielka. Jak wstałem rano i włączyłem w TV to nie mogłem uwierzyć w to co słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:32, Miklak napisał:

Bullshit. Na wszystko jest odpowiedni czas. Ludzie zwracali na to uwagę przez całe jego
życie - nie przestali. Po prostu zginęli ludzie i należy się im szacunek, abstrahując
od poglądów politycznych. Ty i orzel prezentujecie bardzo niedojrzałe podejście...

Och, skoro uznalem, ze nie kazdy zasluguje na moj szacunek to prezentuje niedojrzale podejscie? Jak juz wspomnialem nie bede palil znicza nikomu tylko dlatego, ze umarl i/lub byl na waznym stanowisku.
To na dzis moj ostatni post w tym temacie ze wzgledu na prosbe Karharota.
Zreszta i tak teraz poziom tego tematu schodzi do poziomu trolli wyzywajacych inne trolle od trolli. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:56, orzel286 napisał:

Naprawdę - idę o zakład, że masa piszących tu teraz "o szacunku, nieważne jaki on był"
gdyby spotkała go na żywo, powiedziałaby ś.p preziowi "spieprzaj dziadu" :P

Heh, widzę, że na szacunek większości "polakuf" można zasłużyć tylko w jeden sposób -
odejść z hukiem.
To się dopiero nazywa "trollowanie narodowe" :/

Cy tu chodzi o szacunek? Zginął człowiek. Najważniejszy w państwie, więc chcąc, nie chcąc trzeba hołd mu oddać. Jak HumanGhost napisał naród tak właśnie powinien zareagować. Co z tego jaki był? W każdym razie zginęło tez wielu innych. Np. w tym momencie nie mamy większości dowódców naszej armii... oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się