Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Nie mówię, że była, po prostu mimo wszystko samoloty wymienione być powinny. Może powołuje się na jedno źródło, no, ale sam wiedzy o samolotach nie mam dużej (czyt. rozróżniam "marki" :) ), ale jeśli to prawda , że ten samolot jest tak niebezpieczny przy niskim locie to i tak samolot przyczynił się do tego nawet mimo błędu pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:59, Kedziorus napisał:

W jednym poznańskim klubie nawet impreza ma się odbyć, by uczcić ten wypadek... Żal mi
gnid, które będą brać w tym udział.


No to juz jest przegiecie.........
ale szkoda troche, ze koncerty odwoluja tez :( mialem dzis isc, przed wyjsciem sprawdzam ceny biletow, a tam jest napisane "koncert anulowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:50, Mogrim napisał:

> Z całym szacunkiem ale Lechu K. to cham i buc jakich mało

Ciekawe, czy dziś powtórzyłbyś te słowa.


Przede wszystkim jest się człowiekiem i jako człowiek mam poglądy na takie czy inne sprawy ale NA PEWNO NIE ŻYCZĘ NIKOMU ŚMIERCI I NIE ŻYCZĘ NIKOMU ŹLE
Nie lubiłem Kaczyńskiego ale jak mówiłem jest się przed wszystkim człowiekiem a dziś zginął człowiek i tak jak każdemu człowiekowi jaki by nie był należy się szacunek w chwili śmierci i po niej.
A jeśli o umarłych nie można mówić dobrze nie powinno się o nich mówić wcale.
A cytowanie moich poglądów w takiej chwili jest po prostu niesmaczne i nie na miejscu.
Poza tym to że kogoś nie lubię nie oznacza że nie mogę złożyć mu wyrazy szacunku , bo wobec śmierci jesteśmy równi i to śmierć kładzie pokój wszystkim swarom i waśniom , po prostu wszystkie słowa , gesty przestają mieć znaczenie.
NALEŻY ODDAĆ HOŁD TRAGICZNIE ZMARŁYM I LICZY SIĘ TO I TYLKO TO.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:03, kuba9876543210 napisał:

No to juz jest przegiecie.........
ale szkoda troche, ze koncerty odwoluja tez :( mialem dzis isc, przed wyjsciem sprawdzam
ceny biletow, a tam jest napisane "koncert anulowany".


Przegięcie? Przecież koncert = impreza. Wszystko praktycznie dziś anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:02, Revar napisał:

znane są przyczyny lub jakieś szczegóły wypadku ?

Na pewno mgła. Ja uważam że też błąd pilota który za wszelką cenne chciał wylądować na tym lotnisku, które nie ma urządzeń umożliwiających lądowanie bez widoczności. Niektórzy widzą winne w samolocie, jak kolega wyżej. Mam nadzieje że to ja się mylę, inaczej współczuje rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, iż przynajmniej dziś niektórzy powinni zamknąć się w swoim mieszkanku i - co by zachować resztki powagi sytuacji - zamilknąć, choć na chwilę.

Oszczędza to pokazów obłudy a''la niektórzy dziennikarze, pierwsi do szkalowania, a dzisiaj pierwsi do klękania i sypania sobie głów popiołem, głośno lamentując. Niesmaczne.


Los_Emilos --->

Dnia 10.04.2010 o 22:03, kerkas napisał:

Brazylia- trzy dni żałoby narodowej. Mile zaskoczony jestem.


Widzę, że nie czytujesz więcej niż trzy posty nad swoim...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja z innej beczki. Podczas meczy nie ma komentatorów. Szkoda tylko, że na "El Clasico" nie dali chociaż hiszpańskich odpowiedników. Dziwnie ogląda się mecz bez komentatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:07, Dexter_McAaron napisał:

Widzę, że nie czytujesz więcej niż trzy posty nad swoim...?

Przepraszam, nie zauważyłem. Przeskakuje między kilkoma stronami, odpisuje więc nie zauważyłem. Do tego jeszcze TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:43, SongoX napisał:

Takie komentarze takich ludzi są na prawdę żenujące.

Niestety są ludzie którzy nadal uczestniczą w wojnie PO vs PiS nawet stojąc na trupach. Jest to okropne zachowanie, jak niektórzy pomimo takiej tragedii kontynuują jakieś stare żałosne waśnie.

Dnia 10.04.2010 o 20:43, SongoX napisał:

Poza tym z tego co słyszałem to
premier bardzo przejął się, kiedy usłyszał o śmierci prezydenta. Podobno nawet zapłakał.

PO i PiS walczyły bez przerwy, tak samo Kaczyńscy i Tusk, ale nie ma co ukrywać za kuluarami byli przyjaciółmi. Śmiali się, bawili, rozmawiali, w końcu byli przyjaciółmi jeszcze z czasów 89'', cała ta "szopka" i ta "walka" były dla mediów i dla ludzi żeby mieli fatamorganę rządu podzielonego na opozycje, żeby szary Kowalki miał w czym wybierać, chociaż tak na prawdę wszyscy są z jednej komitywy tak na prawdę.

Dnia 10.04.2010 o 20:43, SongoX napisał:

Mam nadzieję, że ta katastrofa przybliży nasz kraj do Rosjan i poprawią się nasze stosunki.

To bym dodał do plusów Olamagato.
Dzięki tej katastrofie (chociaż brzmi to okropnie) możemy zbliżyć się z Rosją, świat również może w końcu usłyszeć o Polsce no i o Katyniu, że to jednak zrobili Rosjanie nie Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:18, Arkads napisał:

No tak, a Ty napisałeś że szkoda że nie ma koncertu


bo szkoda

Dnia 10.04.2010 o 22:18, Arkads napisał:

jednocześnie krytykując imprezę.


krytykujac powod, dla ktorego sie owa impreza odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:50, Mogrim napisał:

> Z całym szacunkiem ale Lechu K. to cham i buc jakich mało

Ciekawe, czy dziś powtórzyłbyś te słowa.
...


Post sprzed ponad dwóch tygodni. Wybacz, ale wypominanie takich rzeczy w takiej sytuacji jest IMO co najmniej niesmaczne. Można było nie zgadzać się z poglądami tego Pana czy tamtego, ale na miłość boską chyba nikt z tu obecnych nie życzył nikomu śmierci... i to jeszcze takiej.
Spójrz na to w ten sposób: tam w tym samolocie nie zginął prezydent z żoną, generałowi, szefowie i prezesi tego czy tamtego. Tam zginęli LUDZIE. I to się liczy.
Wobec Boga (czy jak kto woli wobec śmierci) wszyscy jesteśmy równi.

@ RamiroPL

Wybacz, ale spojrzałem na źródło linku i od razu spasowałem. Onet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:33, Dann napisał:

@ RamiroPL

Wybacz, ale spojrzałem na źródło linku i od razu spasowałem. Onet...


A czemu to? Czarno na białym opisane nadchodzące zmiany, więc nie rozumiem co nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same ogólniki i rzeczy oczywiste. Dziwnym nie jest, że trzeba będzie zastąpić osoby, które zginęły w katastrofie, a jedynie ten problem dotyka podany przez Ciebie artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:40, RamiroPL napisał:

A czemu to? Czarno na białym opisane nadchodzące zmiany, więc nie rozumiem co nie tak.


Być może... wiesz każdy ma jakieś swoje rzeczy, których z doświadczenia unika jak ognia. Jednego odrzuca od samochodów marki Renault, inny dostaje wymiotów na widok ciepłego piwa, ja z zasady omijam onet szerokim łukiem. Dla mnie już zawsze pozostanie szczeniackim portalem.
Call me paranoid. :-)
Ale dość już OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się