Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Raczej trudno oczekiwać po takich ludziach [ ONR i te klimaty ] by byli to ludzie godni zainteresowania, bardziej nadają się do wytykania i wyśmiewania ich śmiesznych jak dla mnie poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 22:46, ZubenPL napisał:

> Chyba jesteś rzecznikiem tych chuliganów ?
Zwolennikiem ONRu nie jest i nie zamierzam nim zostać.


Co to ma do rzeczy odnośnie zniszczeń jakich dokonali chuligani ?.

Dnia 11.12.2012 o 22:46, ZubenPL napisał:

Atak na ten zabytkowy obraz to raczej efekt kampanii nienawiści wobec kościoła prowadzonej
przez lewice.


Skąd ta pewność ? przypominam że część kościoła katolickiego jednoznacznie opowiedziała się po stronie pis-u ba
nakzywali wiernym głosować na jedną słuszną partię bo reszta to "inowiercy".


>Brunon K nasz niedoszły zamachowiec który nienawidził również pisu a zamach

Dnia 11.12.2012 o 22:46, ZubenPL napisał:

planował jeszcze za żadów pisu to na pewno efekt mowy nienawiści prezesa :)


Retoryka jego wypowiedzi (np. prawdziwi polacy,zaprzaństwo)w internecie dość jasno wskazuje kto był jego głównym żródełm "natchnienia"

>Co do" zamachu"

Dnia 11.12.2012 o 22:46, ZubenPL napisał:

to nie dziwie się ze po jednym z najgorszych śledztw w historii katastrof lotniczych,
zabawie z podmienianiem ciał i wielu innym wpadkach jest tylu zwolenników teorii spiskowych,
jest to wyłącznie winna osób odpowiedzialny za badanie katastrofy.


Co oczywiście upoważnia aby nazywać premiera i prezydenta mordercami i ruskimi agentami oraz zachowyaać się jak hiena lub szakla to chcesz powiedzieć ?.
Nikt nas nie zwalnia z myślenia, patrzenia politykom na ręce, zachowywania się przyzwocicie itd. itp.


>A pragnę przypomnieć

Dnia 11.12.2012 o 22:46, ZubenPL napisał:

że kampanie nienawiści zaczęła platforma obywatelska po przegranych wyborach w 2005 roku
http://www.youtube.com/watch?v=8xzVwP_ooEE


Pragnę przypomieć że to bracia Kaczyńscy rozpoczęli swoją karierę polityczną od palenia kukieł Wałęsy na początku lat 90.
Aha proponuję poczytać wywiad jaki pani Torańska przeprowadziła na początku lat 90. (ukazał się formie ksiażki to my w tym roku) z Jarosławem Kaczyńskim.
Mógłbyś sprawdzać co wrzucasz bo ośmiornica z napisem PO oplatająca Polskę to raczej kampania przeciw PO niż pisowi.
Po drugie to co można zobaczyć na filmiku to smiech na sali a nie kampania nienawiści, t właśnie Jarosław i Lech Kaczyński doprowadzili kłamstwo, fałszerwstwo, obrzucanie kaluminiami, niszczenie ludzi na skalę dotą w polityce niespotykaną, NIKT poza nimi nigdy nie powiedział o prezydencie że jest ruskim agentem lub mordercą.
Społeczeństwo miało dość rządów ludzi którzy mają mentalność komunistycznych kacyków i chcieli za pomocą policji politycznej jaką była i jest CBA zdobyć 100% władzy.
Nie mówię że PO jest super och i ach ale jeśli mam wybierać między ludżmi którzy dla władzy wysyłają na śmierć własnego brata a innymi to wybiorę tych innych.

Ps. W następnych wyborach będę głosowął na PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 23:16, Zgreed66 napisał:

> Eee, a co ma piernik do wiatraka?
Link z nonsensopedii pewnie znasz. W każdym razie polityka uderza ludziom do głowy :)


Cóż Brunnon K. posługiwał się retoryką typu: prawdziwi Polacy, zaprzaństwo, co dość jasno wskazuje źródła "inspiracji".
Naprawdę nie widzę w tym nic śmiesznego, że ten człowiek planował wybicie polskiego parlamentu oraz przypadkowych przechodniów, (bo siła wybuchu była by tak duża, że oberwaliby nie tylko przechodnie, ale i okoliczne budynki).
Wpadł tylko, dlatego że się swoimi poglądami podzielił w internecie i z innymi ludźmi.

Powiedz mi, co jest w tym śmiesznego to pośmiejemy się razem, bo ja powodu do radości nie znajduję, ale oświeć mnie Panie wesołku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 23:13, zadymek napisał:

> osób wierząca w zamach zwiększa się, agresja w narodzie zwiększa się wczoraj Brunon
K.,
> dziś jakiś pacan rzucił farbą w obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.
Eee, a co ma piernik do wiatraka?


Nienawiść rozpętywana przez polityków a właściwie jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 00:13, kerkas napisał:

Cóż Brunnon K. posługiwał się retoryką typu: prawdziwi Polacy, zaprzaństwo, co dość jasno
wskazuje źródła "inspiracji".

Narodowcy? PiS? Czy może Grzegorz Braun i inne osoby którym marzy się monarchia/dyktatura/zamach stanu.
Czy cokolwiek co przybliży tą "normalność"?

Dnia 12.12.2012 o 00:13, kerkas napisał:

Naprawdę nie widzę w tym nic śmiesznego, że ten człowiek planował wybicie polskiego parlamentu
oraz przypadkowych przechodniów, (bo siła wybuchu była by tak duża, że oberwaliby nie
tylko przechodnie, ale i okoliczne budynki).

Materiałów po byku. Widocznie pewność chciał mieć, ale czego oczekiwać od amatora?
Przyjmując, że go służby nie wyczarowały. No i czy to nie zostało też pokolorowane.
A to prezydent mógł naciskać, albo jakiś generał mógł być pijany. No od Biedy minister... ups teraz pani Marszałek mogła coś tam sobie nakłamać :) Nie no, gdzie. Winny Kaczor :)

Dnia 12.12.2012 o 00:13, kerkas napisał:

Wpadł tylko, dlatego że się swoimi poglądami podzielił w internecie i z innymi ludźmi.

Czyli jestem kolejnym podejrzanym? :)
Każdego dnia gdzieś cos piszę z narzekaniami o rządzie w tle. Piszę to szczerze. Nawet wiele osób to pisze.
Ba nawet się nadaje w pewnym sensie. Ale cienki niestety ze mnie pirotechnik. Na dodatek daleko od Wa-wy :)
Nie wiem jak z innymi.

Dnia 12.12.2012 o 00:13, kerkas napisał:

Powiedz mi, co jest w tym śmiesznego to pośmiejemy się razem, bo ja powodu do radości
nie znajduję, ale oświeć mnie Panie wesołku.

Mnie tu wiele bawi. Jak faceta złapali przez wypisywanie poglądów w internecie, to udowadnia w pewnym sensie, że ilość służb "patrolujących internet" jest wystarczająca do tego, aby utrzymać Wiejską w całości :)
Czyt. zagrożenia właściwie brak. Ale tutaj to nawet wyczytałem wersję, że go własna żona wsypała.
Co jest jeszcze zabawne? Koleś sam się nie wyhodował. Jego cel sam to udowadnia. I to nie jeden facet.
Cała ta banda. Co jeszcze? Ilość osób która w pewien sposób "poparła" jego działania?
W końcu Bohater narodowy robił karierę w sieci.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bohater-narodowy-brunon-k-robi-kariere-w-sieci,1,5310010,wiadomosc.html
Nawet polubiłem dwa profile z "czarnym humorem" na FB
https://www.facebook.com/pages/Brunon-Kwiecie%C5%84/475327845839747?ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/BrunonWybuchowiec?ref=ts&fref=ts

Tak oto zostałem potencjalnym zamachowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Co to ma do rzeczy odnośnie zniszczeń jakich dokonali chuligani ?.

nic

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Skąd ta pewność ? przypominam że część kościoła katolickiego jednoznacznie opowiedziała
się po stronie pis-u ba
nakzywali wiernym głosować na jedną słuszną partię bo reszta to "inowiercy".

Co to ma do niszczenia zamachu.

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Retoryka jego wypowiedzi (np. prawdziwi polacy,zaprzaństwo)w internecie dość jasno wskazuje
kto był jego głównym żródełm "natchnienia"

Czy czasem nie powiedzieli ci tego na święty źródle prawdy absolutnej i obiektywnej o nazwie TVN ?

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Co oczywiście upoważnia aby nazywać premiera i prezydenta mordercami i ruskimi agentami
oraz zachowyaać się jak hiena lub szakla to chcesz powiedzieć ?.
Nikt nas nie zwalnia z myślenia, patrzenia politykom na ręce, zachowywania się przyzwocicie
itd. itp.

Jest coś takiego jak wolność słowa a poza tym kaczyński nigdy nie nazwał bezpośrednio premiera i prezydenta mordercami.

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Pragnę przypomieć że to bracia Kaczyńscy rozpoczęli swoją karierę polityczną od palenia
kukieł Wałęsy na początku lat 90.
Aha proponuję poczytać wywiad jaki pani Torańska przeprowadziła na początku lat 90. (ukazał
się formie ksiażki to my w tym roku) z Jarosławem Kaczyńskim.
Mógłbyś sprawdzać co wrzucasz bo ośmiornica z napisem PO oplatająca Polskę to raczej
kampania przeciw PO niż pisowi.
Po drugie to co można zobaczyć na filmiku to smiech na sali a nie kampania nienawiści,
t właśnie Jarosław i Lech Kaczyński doprowadzili kłamstwo, fałszerwstwo, obrzucanie kaluminiami,
niszczenie ludzi na skalę dotą w polityce niespotykaną, NIKT poza nimi nigdy nie
powiedział o prezydencie że jest ruskim agentem lub mordercą.
Społeczeństwo miało dość rządów ludzi którzy mają mentalność komunistycznych kacyków
i chcieli za pomocą policji politycznej jaką była i jest CBA zdobyć 100% władzy.

Hasła dorznąć watahę , śmierć Kaczyńskim i wiele innych to pewnie mowa miłości.Obecnie policja i CBA ma uprawnienia o których mogła marzyć za Kaczyńskiego.

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Nie mówię że PO jest super och i ach ale jeśli mam wybierać między ludżmi którzy dla
władzy wysyłają na śmierć własnego brata a innymi to wybiorę tych innych.

A czyli wyznajesz zasadę nie ważne że jest źle tylko żeby Kaczyński nie doszedł do władzy ?

Dnia 11.12.2012 o 23:55, kerkas napisał:

Ps. W następnych wyborach będę glosował na PSL.

Nie wiem jak można oddać głoś na partię która publicznie przyznała że dostosuje się do każdego byle tylko utrzymać się przy władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 00:15, kerkas napisał:

Nienawiść rozpętywana przez polityków a właściwie jednego.

Nienawiść do czego? Matki Boskiej? Budowli sakralnych? Sejmu? Polityków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 00:44, Zgreed66 napisał:

Materiałów po byku. Widocznie pewność chciał mieć, ale czego oczekiwać od amatora?

Skąd wiadomo ile tego było? Były już jakieś przecieki?
BTW Czytałem, że ten pan zawodwo zajmował się badaniem własciwoścui mat. wybuchowych.

Dnia 12.12.2012 o 00:44, Zgreed66 napisał:

Przyjmując, że go służby nie wyczarowały. No i czy to nie zostało też pokolorowane.

Może być też świrem.

Dnia 12.12.2012 o 00:44, Zgreed66 napisał:

Czyt. zagrożenia właściwie brak. Ale tutaj to nawet wyczytałem wersję, że go własna żona
wsypała.

Ja z kolei czytałem, że już od kilku miesięcy był inwigilowany: nawet agenta mu podrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 17:08, zadymek napisał:

> Nienawiść rozpętywana przez polityków a właściwie jednego.
Nienawiść do czego? Matki Boskiej? Budowli sakralnych? Sejmu? Polityków?


"Wczoraj" to byli ślązacy a raczej cytat z Jarka "zakmuflowana opcja niemiecka"
"Dzisiaj" to Rosjanie cytując Generalissimusa Jarosława "Nie musimy się liczyć z Rosją bo co z tego że ma broń atomową skoro jest w takim stanie że nawet nie odpali"
"Jutro" mniejszość niemiecka i Jarek popiera pomysł "Białej księgi nielojalności narodu niemieckiego"
Aha od wczoraj jesteśmy w stanie wojny z USA tym razem to Staniszkis a nie Jarek.
Generalnie kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam.
Nawet tak neutralna wypowiedż jak oświadczenie Opani że nie zagra Kaczyńskiego doprowadziło do Piany na ustach pis.
Działlność Ojca Rydzyka którego działania są wspierane przez pis skutecznie napędza przeciwników kościołowi w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 17:15, zadymek napisał:

BTW Czytałem, że ten pan zawodwo zajmował się badaniem własciwoścui mat. wybuchowych.

4 Tony podobno. Najbardziej i tak mnie rozkłada jego przeszłość z politechniki.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12909621,Brunon_K__uczyl_sie_o_ladunkach__eksperymentowal_na.html
Co ciekawe nawet "pokazali" na jakiej lekturze się wzorował. Co dla mnie jest z lekka idiotyczne.
W ogóle ten cały artykuł to jakiś mindfuck.

Dnia 12.12.2012 o 17:15, zadymek napisał:

Może być też świrem.

Może :D

Dnia 12.12.2012 o 17:15, zadymek napisał:

Ja z kolei czytałem, że już od kilku miesięcy był inwigilowany: nawet agenta mu podrzucili.

hehe, czego to oni nie piszą o swoim profesjonalizmie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 17:23, kerkas napisał:

"Wczoraj" to byli ślązacy a raczej cytat z Jarka "zakmuflowana opcja niemiecka"
"Dzisiaj" to Rosjanie cytując Generalissimusa Jarosława "Nie musimy się liczyć z Rosją

(...)

Dnia 12.12.2012 o 17:23, kerkas napisał:

Działlność Ojca Rydzyka którego działania są wspierane przez pis skutecznie napędza przeciwników
kościołowi w Polsce.

I to wszystko jakoś się wiąże z atakiem na malowidło i potencjalnym zamachem na gmach sejmu?
To pewnie atak fekaliami na tablicę smoleńską też coś ma do sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 17:23, kerkas napisał:

"Jutro" mniejszość niemiecka

Skoro w Niemczech nie uznają mniejszości polskiej ani ogólnie żadnych mniejszości to po co mamy uznawać jakąś tam mniejszość niemiecką i dawać im miejsca w sejmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:49, ZubenPL napisał:

> "Jutro" mniejszość niemiecka
Skoro w Niemczech nie uznają mniejszości polskiej ani ogólnie żadnych mniejszości to
po co mamy uznawać jakąś tam mniejszość niemiecką i dawać im miejsca w sejmie ?

Po wojnie podpisaliśmy bzdurny traktar, gdzie zobligowaliśmy się do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:49, ZubenPL napisał:

Skoro w Niemczech nie uznają mniejszości polskiej ani ogólnie żadnych mniejszości to
po co mamy uznawać jakąś tam mniejszość niemiecką i dawać im miejsca w sejmie ?

Przypomniała mi się polemika z Blackbirdem. Gdzie Hofman z PiSu twierdził, ze w naszym interesie jest aby Gdańsk był najważniejszym portem w Europie a nie jakiś Rostock. Ale kompletnie nie brał pod uwagę tego, że ważność portu wynikała z wielkości i siły gospodarki. U nas gospodarka się zwija. Więc jeżeli chciałby na siłe sprawiać, że Polski port był ważniejszy. To zostałby mu tylko sabotaż Niemieckich interesów. Co kompletnie nie ma sensu. PiS za często zachowuje się jak komunista. Sąsiad ma ładny dom i krowy mu żyją. To mu ten dom spalę, a rusz krowy mu zdechną. Polacy w Niemczech i tak dobrze wyglądają. I nie potrafię zrozumieć po co na siłę szukać niesnasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:59, Zgreed66 napisał:

Przypomniała mi się polemika z Blackbirdem. Gdzie Hofman z PiSu twierdził, ze
w naszym interesie jest aby Gdańsk był najważniejszym portem w Europie a nie jakiś Rostock.
Ale kompletnie nie brał pod uwagę tego, że ważność portu wynikała z wielkości i siły
gospodarki. U nas gospodarka się zwija. Więc jeżeli chciałby na siłe sprawiać, że Polski
port był ważniejszy. To zostałby mu tylko sabotaż Niemieckich interesów. Co kompletnie
nie ma sensu. PiS za często zachowuje się jak komunista. Sąsiad ma ładny dom i krowy
mu żyją. To mu ten dom spalę, a rusz krowy mu zdechną. Polacy w Niemczech i tak dobrze
wyglądają. I nie potrafię zrozumieć po co na siłę szukać niesnasek.

Niemcami nie należy się przejmować sabotują się sami zapraszając islamską dzicz która tylko siedzi na socjalu i płodzi dzieci, za kilkanaście lat wyginą a my będziemy sąsiadować z republikami islamskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:20, ZubenPL napisał:

Niemcami nie należy się przejmować sabotują się sami zapraszając islamską dzicz która
tylko siedzi na socjalu i płodzi dzieci, za kilkanaście lat wyginą a my będziemy sąsiadować
z republikami islamskimi.

Mamy "lepiej" o tyle od Niemców, że nie mocnej gospodarki więc nie ma co do nas emigrować. Ale pod względem demografii to jesteśmy na samym końcu świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:29, Zgreed66 napisał:

Mamy "lepiej" o tyle od Niemców, że nie mocnej gospodarki więc nie ma co do nas emigrować.
Ale pod względem demografii to jesteśmy na samym końcu świata :D

No cóż biali ludzie do końca tego stulecia mają stanowić 1% światowej populacji więc nie ma się czym przejmować wszyscy niedługo wyginiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się