Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2014 o 21:40, SurgeonOfDeath napisał:

>
Still better than Tusk. I moim zdaniem się mylisz.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i0rzrSdkl4g

"Każde państwo faszystowskie, jak Niemcy, Francja dzisiejsza, Polska, odbierają obywatelom prawo do obrony. Faszyzujący Amerykanie – jak Barack Obama czy Hillary Clinton – chcą pozabierać społeczeństwu amerykańskiemu broń."

Źródło: Faszyści chcą odebrać prawo do posiadania broni, tvn24.pl, 5 lipca 2008

"Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami."

Źródło: Para-olimpiada czyli paranoja, nowyekran.pl, 4 września 2012

"By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego „współdecydowania” w rodzinie! (…) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku!"

Źródło: Janusz Korwin-Mikke, Feminazistki, „Playboy” nr 1 (50), styczeń 1997

"Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom."

Źródło: Jaś Kapela, Niema kampania, krytykapolityczna.pl, 21 maja 2010

"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy."

Źródło: Nie ma sensu pisać o karze śmierci, korwin-mikke.blog.onet.pl, 23 sierpnia 2007

"Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem!"

"Blokady? Jakie blokady? Za mojej władzy żadna nie utrzymałaby się dłużej jak 5 minut. Blokadę bym rozwalił, chłopom poobijał mordy, a ciągniki spalił!"

prawdziwy "wybraniec" narodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę "exit-polsy", to dziwię się tak wysokiemu wynikowi POPiSu, to pewnie skutek śmiesznej frekwencji.

ps jako że już po ciszy, to ja na Korwina, w drodze "na tych to na pewno nie" ostał się jako jedyny. Co prawda w wielu kwestiach się różnimy (zgadzam się z znim tylko jeśli chodzi o gospodarkę i swobodny dostęp do broni), ale partii która chciała by przekształcić Związek Socjalistycznych Republik Brukselskich w coś na kształt NAFTA nie dopatrzyłem się.


ps obraźcie się albo nie, ale uważam że te 80 procent to w domu zostało poparło największego "gracza" czyli POPiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 22:10, SurgeonOfDeath napisał:

W każdym razie wygrał w demokratycznych wyborach to znaczy, że dużo ludzi podziela jego
zdanie. Wygrał i już.


Wygrał, haha, a to dobre. Znaczy jako człowiek to pewnie wygrał bo ma ciepłą posadkę i dobrą pensje, ale jako polityk, który chciałby coś zmienić to przykro mi, ale nie ma szans.


@lis_23

Zgadzam się, tego człowieka można postawić na równi z Macierewiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na PiS. Cieżko byłby mi głosować na KNP, z której to partii nie znam nikogo w okręgu warszawskim. Podobni RN też mi jest nie znany., Zresztą, obie te partie nie przekonały mnie w spotach wyborczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 22:29, lord0 napisał:

Zgadzam się, tego człowieka można postawić na równi z Macierewiczem.


Macierewicz ma przynajmniej tylko jednego fioła, czyli religię Smoleńską, Mikke jest groźniejszy, bo wszechstronny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ja czytam Gazetę Wyborczą, czasem oglądam TVN i głosowalem kiedyś na PO, to jestem pół-Żydem? Ćwierć? :D A to by się moi dziadkowie zdziwili gtdyby się okazało, że są żydami... Podejrzewam, że by im serca po takiej wiadomości nie wytrzymały :D

@S1G
Swobodny dostęp do broni? Żeby każdy mógł mnie zastrzelić jak mu się coś nie spodoba? :D Wiem, że ja też bym mógł mieć przy sobie broń, ale mała to pociecha jakby nagle mnie ktoś postrzelil od tyłu na osiedlu.
Co do kwestii gospodarczych - czytalem program KNP i generalnie chcą u nas zrobić drugie USA. Co to w praktyce oznacza? 1% kosmicznie bogatych, 4 procent bardzo bogatych i 95% stosunkowo biednych. Czyli państwo elitarne. Obniżenie podatków najkorzystniejsze jest dla osób najbogatszych, a nie tych biedniejszych.
Dziwne, że najszczęśliwsze są społeczeństwa egalitarne (choćby kraje skandynawskie), gdzie podatki są stosunkowo wysokie, a nie te elitarne (jak choćby Wielka Brytania, gdzie nadal obecny jest system klasowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z programem KNP i tym co chce realizować, a nei cytujesz poglądy które są prywatnymi JKM i z którymi nic nie zamierza zrobić tylko je głosi co sam nie raz podkreślał. Oddziel prywatne poglądy.
@Pawbuk
Patrz a jakoś w USA też każdy ma broń i do siebie nawzajem ciągle nie strzelają, nawet w Polsce każdy ma nóż i czy każdy chodzi i dźga nim kogoś? Aaa no i każdy mężczyzna ma narzędzie gwałtu przy sobie! Czyli wg Ciebie wysokie podatki=dobrobyt biednych. Pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:30, Lukas1694 napisał:

Zapoznaj się z programem KNP i tym co chce realizować, a nei cytujesz poglądy które są
prywatnymi JKM i z którymi nic nie zamierza zrobić tylko je głosi co sam nie raz podkreślał.
Oddziel prywatne poglądy.


Oddzielmy prywatne opinie od tych oficjalnych, tworzonych pod publikę, tak? :D

Dnia 25.05.2014 o 23:30, Lukas1694 napisał:

@Pawbuk
Patrz a jakoś w USA też każdy ma broń i do siebie nawzajem ciągle nie strzelają, nawet
w Polsce każdy ma nóż i czy każdy chodzi i dźga nim kogoś? Aaa no i każdy mężczyzna ma
narzędzie gwałtu przy sobie! Czyli wg Ciebie wysokie podatki=dobrobyt biednych. Pięknie!


Te wszystkie strzelaniny w USA o których się co jakiś czas słyszy to co to jest? :D No i oczywiście nie mowi się o pojedynczych ofiarach, tylko raczej o tych zbiorowych.
Nosisz ze sobą ciągle nóż? :D
Nie, jestem za podatkami progresywnymi - wysokimi dla bogatch i niższymi dla biednych. Wg mnie podatki nie mogą być za niskie (trzeba utrzymać jakoś system emerytalny), ale też nie mogą być zbyt wysokie, bo spadnie ich ściągalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:25, Lukas1694 napisał:

Było zapoznać się z ich programami.


Zapoznałem się i niestety obydwa komitety nie przekonały mnie do zagłosowania. RN to hipokryci, plujący na Unię, ale chcący jej pieniążków. KNP też i przy okazji proponujące w Polsce utopię.

Ja uważam, że jeśli już jesteśmy w UE, to powinniśmy tak to zrobić, żeby UE było nasze (w tym sensie, żeby bardziej się z nami liczono i więcej moglibyśmy powiedzieć).


Program KNP w skrócie: wygrywamy wybory, następnego dnia wybijamy niepełnosprawnych, potem odbieramy prawa wyborcze wszystkim, którzy nie podzielają poglądów JKMa i ustanawiamy monarchię :D :P

To oczywiście program zrobiony na postawie tego, co tam JKM gada. Dla mnie to gość, który dawno zatracił się w tym wszystkim i gada, co mu ślina na język przyniesie. Jest takim gorszym Lepperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w tych stanach, w których broń jest nielegalna. Nie! Dlaczego karać tych którzy ciężko pracują? Podatek dochodwy jak i progresywny to kara za pracę. Ktoś kto dużo zarabia nie można go okradać.

@Heartbreaker

Pleciesz bzdury z niepełnosprawnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 19:38, KrzysztofMarek napisał:

Moim zdaniem, to wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden fakt: jako członek komisji
wyborczej MUSISZ być absolutnie bezstronny. Wyrażanie swojej opinii w dniu wyborów, w
który jesteś członkiem komisji wyborczej, jest, moim zdaniem, złamaniem tej bezstronności.
Mogłeś to zrobić przedwczoraj, albo jutro, marnego słowa bym nie powiedział. Ale, że
zrobiłeś to dzisiaj świadczy, ze nie powinieneś być członkiem komisji wyborczej.

Dobra człowieku, w wytycznych wyraźnie było napisane "NA TERENIE LOKALU WYBORCZEGO" :), wiec jest okay nie dygaj. A tak a propo jest po ciszy wyborczej.

Ludzie apel do was: I bez udziału adminów bo to nie obraza, ale czy wy zdurnieliście do reszty? Wolicie głosować na złodziei z PO i pracować za niedługo do 100 lat a podatki płacić 80%? Ok koniec apelu ide spać, dobranoc do widzenia ... :(. Smutny eternal się rozłącza :(. Nie wierze PO to lepsze niż Total war podnosi podatki lud sie cieszy xD, po prostu genius idea.

Zadymek Miałem wytyczne i zgodnie z wytycznymi wszystko jest ok, sprawdzałem w kodeksie wyborczym też jest ok, także loozik misiek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:02, lis_23 napisał:

Macierewicz ma przynajmniej tylko jednego fioła, czyli religię Smoleńską, Mikke jest
groźniejszy, bo wszechstronny ;)

Tak, wszechstronnie hipsterski;)
W Brukseli mała partyjka z kraju nad Wisłą się nie liczy bo ustawy przepychają tam ponadnarodowe koalicje, więc korwiny same nic nie zdziałają. A jeśli mają taką zdolność koalicyjną jak JKM (czyt. zero kompromisów bo jestem bossski) to sukcesów w starcu z "Eurokołchozem" im nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:38, pawbuk napisał:

> /.../ > Nie, jestem za podatkami progresywnymi - wysokimi dla bogatch i niższymi dla biednych.
Wg mnie podatki nie mogą być za niskie (trzeba utrzymać jakoś system emerytalny), ale
też nie mogą być zbyt wysokie, bo spadnie ich ściągalność.

Krauze płacił podatki w Polsce. Jak mu Urząd Skarbowy chciał podnieść podatki po różnymi głupawymi pretekstami, przeniósł siedzibę swojej firmy bodaj na Cypr. W ten właśnie sposób zamiast wzrostu dochodów Urząd skarbowy spowodował utratę tych, które płacił.
A przy okazji: wzrost akcyzy na alkohol (wyszło mniej więcej 2 zł na butelce) spowodował spadek dochodów z akcyzy mniej więcej o 14% o ile dobrze pamiętam. Superbogaci są bardzo potrzebni. Nie przejedzą i nie przepiją tych pieniędzy, choćby pili wyłącznie szampan i żarli kawior. Jeśli ktoś ma firmę, wartą, powiedzmy 50 miliardów, to kupując produkty luksusowe już tym samym sprawia, że ktoś może te luksusy produkować, czyli ktoś dzięki temu ma pracę. Zabierz mu firmę, to co się zmieni? Zmieni się zarządzający firmą, a że będzie miał niższą pensję, to nie będzie się już tak starał i firma będzie traciła konkurencyjność, będzie traciła dochody aż upadnie. Pożytek z tego będzie taki, ze kilka tysięcy osób, może nawet kilkadziesiąt tysięcy, straci pracę. Bez pracy nie dostaną pieniędzy, i znowu z powodu zmniejszenia popytu nastepna grupa firm odnotuje spadek zysków i iluś tam ludzi straci pracę. Komunizm był nie tylko krwawym, ale i kosztownym eksperymentem, socjalizm jest łagodniejszą formą komunizmu i też nieuchronnie prowadzi do tego samego. Kraje skandynawskie wcale nie są tak bardzo szczęśliwe ze swojego socjalizmu - norweski był już a agonii, a tylko odkrycie złóż ropy i gazu pozwoliło ten socjalizm utrzymać. . Ech, długo by pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:02, lis_23 napisał:

Macierewicz ma przynajmniej tylko jednego fioła, czyli religię Smoleńską, Mikke jest
groźniejszy, bo wszechstronny ;)

Albo religię Platformową. Religia oparta na strachu, kłamstwie i nienawiści.
Czy się mylę? Czy powinienem jeszcze raz przeczytać wasze posty xD

Zobaczymy co pokaże najbliższe 5 lat. Na razie mogę się tylko uśmiechnąć widząc posty ludzi wychowanych na religii nienawiści.

@Pawbuk Nie twoi rodzice nie są żydami. Potraktuj, to jako sarkazm. Zażartowałem sobie po prostu z fanatycznego kategoryzowania ludzi. On czyta GW, On jest Moherem...

Jest mi dość smutno jednak, że udało się Donaldowi podzielić Polskę językiem nienawiści. Każdy z nas niezależnie czy popiera Donalda, Kaczora, Korwina jest Polakiem i trzeba poświęcić najbliższe lata na naprawę tego. Nawet jeśli media się upierają i trują nas z jednej i drugiej strony, to możemy wyjść ponad to jako silne Państwo.

KŁAMSTWO, STRACH, NIENAWIŚĆ przegrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 00:08, Eternal101 napisał:

> /.../, ale czy wy zdurnieliście
do reszty? Wolicie głosować na złodziei z PO i pracować za niedługo do 100 lat a podatki
płacić 80%? /.../

Głosowałem na Kongres Nowej Prawicy Korwina Mikkego. Reszta to socjaliści, a ja socjalizmu nie lubię. Za dobrze go poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też głosowałem na Nową Prawicę. Poza nim, tylko UPR (ale będące w składzie RN, lol) i PR Gowina prezentują poglądy wolnorynkowe (choć PR jest mało wiarygodny)... więc wybór był prosty. Wolę popatrzeć jak Korwin pajacuje sobie w PE niż oddać głos na obecnych sejmowych złodziei - przynajmniej będzie zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 23:29, pawbuk napisał:

@S1G
Swobodny dostęp do broni? Żeby każdy mógł mnie zastrzelić jak mu się coś nie spodoba?
:D Wiem, że ja też bym mógł mieć przy sobie broń, ale mała to pociecha jakby nagle mnie
ktoś postrzelil od tyłu na osiedlu.


Praktycznie każda większa strzelanina w USA ma miejsce albo w: a/ stanie z zakazem posiadania broni b/ tzw. gun free zone, czyli strefą do której broni nie można wnieść. Polecam poczytać również o Szwajcarii, której obywatele mają pełno broni maszynowej (i to dostają ją od państwa po skończonej służbie wojskowej, jeśli chcą oczywiście). Jakoś nie słyszałem o strzelaninach w tamtych rejonach. Co więcej, od paru lat nie wydaje się ludziom amunicji do domu... tylko dlatego, że lewica przepchnęła ten postulat bo często używano tej broni do popełniania samobójstwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powtarzam, co JKM gada i robi. Pamiętam, jak obluzgał dziewczynkę na wózku i ten materiał wyemitowano w TV [np. w TVNie]. Jeśli to była przeróbka telewizyjna, żeby obśmiać JKMa, no to pytanie, czemu JKM nie przeprosił dziewczynki?

Zresztą, nawet znajomy z KNP przyznaje, że JKM gada, co mu ślina na język przyniesie i raz powie coś dobrego, a raz powie coś, co pogrzebie szanse partii na cokolwiek.

Cóż, będzie zabawnie, jak będzie próbował niszczyć UE, pobierając pieniążki jako europoseł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się