Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2014 o 17:49, SurgeonOfDeath napisał:

Błąd.
Na szczęście każdy może zdecydować.

Nie, decyduje lekarz. A ponieważ nie ty płacisz za leczenie także kilku urzędasów, ale to tak na marginesie. Ty możesz zaledwie nie wyrazić zgody na leczenie, o ile nie wezmą ci za czubka.

Dnia 11.07.2014 o 17:49, SurgeonOfDeath napisał:

marginalny przypadek. Możliwe, że ktoś zrobiłby za mnie jakby chciał jak nie, to trudno.

Eutanazja to marginalny przypadek. W dodatku nie chodzi tylko o ciebie.
I nie możliwe, bo to praktyka codzienna.

Dnia 11.07.2014 o 17:49, SurgeonOfDeath napisał:

Nie będę kogoś zmuszał do niczego czego sam nie jestem wstanie zrobić.

Raz, że nie ma mowy o zmuszeniu- kto tu kogoś do czegoś zmusza?
Dwa: U''re talking big.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 17:58, zadymek napisał:

Nie, decyduje lekarz. A ponieważ nie ty płacisz za leczenie także kilku urzędasów, ale
to tak na marginesie. Ty możesz zaledwie nie wyrazić zgody na leczenie, o ile nie wezmą
ci za czubka.

Błąd, to my płacimy, zarówno za leczenie jak i pensje rzeczowych urzędasów. Ani państwo ani państwowe instytucje nie mają własnych pieniędzy, dysponują tylko tymi które siłowo zabiorą obywatelom.

Co do eutanazji/cierpienia, to sprawę da się łatwo załatwić: zostawiasz "rozporządzenie": w przypadku takim a takim dobijcie mnie albo ratujcie za wszelką cenę. Było bo ono naturalnie ponad "klauzurami sumienia" etc, bo to wola samego głównego zainteresowanego. Ma tylko jeden feler: decyzję podejmowali by ludzie, a tego socjaliści z partii wszelakich nie trawią bardziej niż czegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:36, S1G napisał:

> /.../ > Co do eutanazji/cierpienia, to sprawę da się łatwo załatwić: zostawiasz "rozporządzenie":
w przypadku takim a takim dobijcie mnie albo ratujcie za wszelką cenę. /.../

Tego nie da się tak załatwić. Ratowanie "za wszelką cenę" zbyt dużo kosztuje", zwłaszcza, jeśli nie ma żadnej nadzieji (nie poprawiać, Prezydent ma ZAWSZE rację) na wyzdrowienie, w tej cenie można uratować kilka - kilkanaście innych osób, które po leczeniu mogą wrócić do normalnego życia. Pamiętam, co powiedział nasz Papież: "pozwólcie mi iść do domu Ojca mego". A Jego życie faktycznie można było przedłużać "za wszelką cenę". I to nie była jakaś tam "eutanazja bierna", jak usiłowali to niektórzy przedstawić, tylko zaniechanie beznadziejnego przedłużania agonii i cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:27, KrzysztofMarek napisał:

Jedyny, który dotrzymuje słowa...
Będę głosował na Korwina.
P.S.


Szczerze?,chyba nawet Lepper,Giertych ani nawet Palikot nie wykazali się takim chamstwem,więc gratuluję poparcia dla takiego "polityka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:10, lis_23 napisał:

Szczerze?,chyba nawet Lepper,Giertych ani nawet Palikot nie wykazali się takim chamstwem,więc
gratuluję poparcia dla takiego "polityka".

Gdzie chamstwo? W dotrzymaniu słowa, czy może uwaleniu ustawy lustracyjnej przez agenciurę i donosiciela? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.07.2014 o 19:15, Zgreed66 napisał:

Gdzie chamstwo? W dotrzymaniu słowa, czy może uwaleniu ustawy lustracyjnej przez agenciurę
i donosiciela? xD


Sorki ale nie akceptuję polityki schodzącej na psy,jeśli Wam się to podoba,wolna wola ale ja chlewu w sejmie nie akceptuję i mam nadzieję,że Mikke szybko pożegna się z mandatem Europosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:27, lis_23 napisał:

Sorki ale nie akceptuję polityki schodzącej na psy,jeśli Wam się to podoba,wolna wola
ale ja chlewu w sejmie nie akceptuję i mam nadzieję,że Mikke szybko pożegna się z mandatem
Europosła.

Rozumiałbym jakby schodzenie na psy to byłoby popieranie korupcji, wałków, ciągnięcia kasy z państwowego cycka. Ale jemu symboliczna lepa akurat się należała, no, ale inne priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:27, lis_23 napisał:

Sorki ale nie akceptuję polityki schodzącej na psy

Naprawdę sądzisz że nasza polityka może się stoczyć jeszcze niżej niż już jest? W sytuacji gdy mówisz polityk a myślisz "złodziej/kłamca/krętacz/etc" raczej nie jest to możliwe. I co gorsza jest to niezależne od partii, więc nie ma na kogo obecnych decydentów wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:29, Zgreed66 napisał:

Rozumiałbym jakby schodzenie na psy to byłoby popieranie korupcji, wałków, ciągnięcia
kasy z państwowego cycka. Ale jemu symboliczna lepa akurat się należała, no, ale inne
priorytety.


Korwin nowym "Wallenrodem" rozsadza UE od środka za 79.000 PLN miesięcznie.
Dał w mordę łał ale "wyczyn" a i jeszcze zbojkotował hymn UE, niech leń śmierdzący weźmie się do roboty a nie zachowuje jak menel spod budki z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 21:57, Zgreed66 napisał:

> a nie zachowuje jak menel spod budki z piwem.
Masz internety, na poprawę humoru
https://www.youtube.com/watch?v=j4_w1r6i4p4


"Merytoryczna" odpowiedz jak to u Korwinowców, ech JKM uprawia politykę w stylu wsi potiomkinowskich a lud się cieszy i czci jak bohatera.
Ciekawych czasów doczekaliśmy wystarczy dać komuś w mordę i już się jest bohaterem i ma mir wśród społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2014 o 23:05, kerkas napisał:

"Merytoryczna" odpowiedz jak to u Korwinowców, ech JKM uprawia politykę w stylu wsi potiomkinowskich
a lud się cieszy i czci jak bohatera.
Ciekawych czasów doczekaliśmy wystarczy dać komuś w mordę i już się jest bohaterem i
ma mir wśród społeczeństwa.

Niestety z naszą klasą polityczną już jest taki problem że spora część społeczeństwa naprawdę chciała by im spuścić łomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem jak można zamiast patrzeć na poglądy człowieka i to co chce zrobić to gadać o tym co jest niepolityczne. Wolę mieć króla który wyzywa wszystkich od chamów, ale będę żył za jego życia w kraju mlekiem i miodem płynącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 23:05, kerkas napisał:

Ciekawych czasów doczekaliśmy wystarczy dać komuś w mordę i już się jest bohaterem i
ma mir wśród społeczeństwa.


Trzeba jeszcze dać w mordę odpowiedniej osobie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 23:05, kerkas napisał:

"Merytoryczna" odpowiedz jak to u Korwinowców, ech JKM uprawia politykę w stylu wsi potiomkinowskich
a lud się cieszy i czci jak bohatera.

Yhm. Ta, bo mój sąsiad który musi pójść gdzieś się poklepać raz na miech, to taki bohater jest.
Bo te jełopy klepiące się na ringu to też takimi bohaterami są.

Jak dla mnie możesz poczytać Dawkinsa (samolubny gen). Jak naziola się ściga do końca życia, tak komucha nawet po mordzie nie zdzielisz, bo ludziom wpruto do głów, że należy im "wybaczyć" przy każdej okazji.
Dawkins zwrócił uwagę, że zło się szerzy głównie dzięki tym którzy łatwo popuszczają.

Dnia 11.07.2014 o 23:05, kerkas napisał:

Ciekawych czasów doczekaliśmy wystarczy dać komuś w mordę i już się jest bohaterem i
ma mir wśród społeczeństwa.

Znalezione na necie:

"Żądanie satysfakcji od lewusów ma w Polsce długą i zaszczytną tradycję. W 1928 r. Walery Sławek, wzburzony panoszeniem się PPS, wysłał sekundantów do przewodniczącego Związku Parlamentarnego Polskich Socjalistów, Mieczysława Niedziałkowskiego. Sekundanci, w osobach Bolesława Wieniawy - Długoszowskiego oraz Bronisława Pierackiego usłyszeli jednak jedynie, że... Niedziałkowski, jako socjalista, pojedynków nie uznaje.

Dostałem właśnie zjebę za porównanie Niedziałkowskiego do współczesnych lewusów. I zasłużenie. Niegdyś nawet socjaliści potrafili oddać życie w pojedynku o kobietę, jak Ferdynand Lassalle czy też za ojczyznę, jak Niedziałkowski właśnie."

Czasy faktycznie się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 00:20, Jcl napisał:

A ja nie rozumiem jak można zamiast patrzeć na poglądy człowieka i to co chce zrobić
to gadać o tym co jest niepolityczne.


Ja nie rozumiem jak można innych rozliczać za to, że nic nie robią, ale gdy sprawa dotyczy Korwina to patrzy się na to przez palce.
Skoro już dostał mandat od społeczeństwa to niech do jasnej ciasnej się czymś wykaże a nie popisami w stylu Palikota.

>Wolę mieć króla który wyzywa wszystkich od chamów,

Dnia 12.07.2014 o 00:20, Jcl napisał:

ale będę żył za jego życia w kraju mlekiem i miodem płynącym.


Ja też mogę wciskać kit wyborcom jak to będzie wspaniale tylko dajcie mi władzę to ja was tak urządzę, że hej.
Fakty są takie że poza gadaniem i występami pod publiczkę JKM jako europoseł nie zrobił nominalnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 08:01, kerkas napisał:

Skoro już dostał mandat od społeczeństwa...

Dostał mandat od konkretnych ~450k ludzi, żadnego "społeczeństwa" nie mieszaj.

Dnia 12.07.2014 o 08:01, kerkas napisał:

a nie popisami w stylu Palikota.

Palikot akurat się obraził.

Dnia 12.07.2014 o 08:01, kerkas napisał:

Ja też mogę wciskać kit wyborcom jak to będzie wspaniale tylko dajcie mi władzę to ja
was tak urządzę, że hej.

Jacy wyborcy, taki polityk.

Dnia 12.07.2014 o 08:01, kerkas napisał:

Fakty są takie że poza gadaniem i występami pod publiczkę JKM jako europoseł nie zrobił
nominalnie nic.

A cio miał zrobić? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 07:13, Zgreed66 napisał:

> "Merytoryczna" odpowiedz jak to u Korwinowców, ech JKM uprawia politykę w stylu
wsi potiomkinowskich
> a lud się cieszy i czci jak bohatera.
Yhm. Ta, bo mój sąsiad który musi pójść gdzieś się poklepać raz na miech, to taki bohater
jest.
Bo te jełopy klepiące się na ringu to też takimi bohaterami są.


W 100% niemerytoryczna odpowiedź. Powiem więcej to zachowanie w stylu sztabu Kaczyńskiego, którzy po każdym niezbornym zachowaniu wodza tłumaczą jak to głupie społeczeństwo nie nic nie rozumie a wódź tak chciał zrobić dobrze społeczeństwu.

Dnia 12.07.2014 o 07:13, Zgreed66 napisał:

Jak dla mnie możesz poczytać Dawkinsa (samolubny gen). Jak naziola się ściga do końca
życia, tak komucha nawet po mordzie nie zdzielisz, bo ludziom wpruto do głów, że należy
im "wybaczyć" przy każdej okazji.
Dawkins zwrócił uwagę, że zło się szerzy głównie dzięki tym którzy łatwo popuszczają.


Komunizm w Polsce został oficjalnie uznany za ideologię zbrodniczą, więc jak ktoś ma pieniądze i chęci to jednemu z drugim sprawę założyć i posłać za kratki, ale, po co się męczyć lepiej dać w mordę to takie widowiskowe i nie wymaga żadnego wysiłku.
Leppera się krytykowało, ale jak to samo robi Korwin to się go wybiela, słuszną linię ma nasza partia.

Dnia 12.07.2014 o 07:13, Zgreed66 napisał:

> Ciekawych czasów doczekaliśmy wystarczy dać komuś w mordę i już się jest bohaterem
i
> ma mir wśród społeczeństwa.
Znalezione na necie:

"Żądanie satysfakcji od lewusów ma w Polsce długą i zaszczytną tradycję. W 1928 r. Walery
Sławek, wzburzony panoszeniem się PPS, wysłał sekundantów do przewodniczącego Związku
Parlamentarnego Polskich Socjalistów, Mieczysława Niedziałkowskiego. Sekundanci, w osobach
Bolesława Wieniawy - Długoszowskiego oraz Bronisława Pierackiego usłyszeli jednak jedynie,
że... Niedziałkowski, jako socjalista, pojedynków nie uznaje.

Dostałem właśnie zjebę za porównanie Niedziałkowskiego do współczesnych lewusów. I zasłużenie.
Niegdyś nawet socjaliści potrafili oddać życie w pojedynku o kobietę, jak Ferdynand Lassalle
czy też za ojczyznę, jak Niedziałkowski właśnie."

Czasy faktycznie się zmieniły.


Po co dyskutować jak się z kimś nie zgadzam to w mordę chama lać.
Zresztą Korwin jak już zdobędzie władzę to od razu wsadzi do więzienia wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają i przyczepi im łatkę lewaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 08:13, Zgreed66 napisał:

> Skoro już dostał mandat od społeczeństwa...
Dostał mandat od konkretnych ~450k ludzi, żadnego "społeczeństwa" nie mieszaj.


Skoro głosuję na konkretnego europosła to mam wobec niego wymagania a jego śmierdzącym obowiązkiem jest robienie coś więcej niż uprawianie autoreklamy.
Głosowało na niego 450k ludzi, to też jest część społeczeństwa która ma wobec niego jakieś wymagania.

Dnia 12.07.2014 o 08:13, Zgreed66 napisał:

> a nie popisami w stylu Palikota.
Palikot akurat się obraził.


Ale "argument".

Dnia 12.07.2014 o 08:13, Zgreed66 napisał:

> Ja też mogę wciskać kit wyborcom jak to będzie wspaniale tylko dajcie mi władzę
to ja
> was tak urządzę, że hej.
Jacy wyborcy, taki polityk.


Właśnie przyrównałeś wyborców JKM do ludzi, którzy wierzą w gruszki na wierzbie.

Dnia 12.07.2014 o 08:13, Zgreed66 napisał:

> Fakty są takie że poza gadaniem i występami pod publiczkę JKM jako europoseł
nie zrobił
> nominalnie nic.

A cio miał zrobić? :]


Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

Co powianiem zrobić Korwin? zebrać grupę europosłów o poglądach zbliżonych do jego i przynajmniej spróbować przeforsować swoje pomysły, ale masz rację lepiej głaskać Korwina po główce i potarzać brednie, że Korwin nic nie może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się