Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 15:40, SurgeonOfDeath napisał:

Moim zdaniem w sporcie kobiet, albo kibicujesz swoim albo najładniejsze sportsmence.


Nie pomyliły ci się czasem zawody sportowe z wyborami miss? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:52, rob006 napisał:

> Moim zdaniem w sporcie kobiet, albo kibicujesz swoim albo najładniejsze sportsmence.

Nie pomyliły ci się czasem zawody sportowe z wyborami miss? :D


Gdy oglądam sport kobiecy, to oglądam ze względu na wygląd zawodniczek xD. Nie licząc Siatkówki, ale
takie konkurencje jak skok wzwyż, do wody to ... to się ogląda dla wyglądu zawodniczek.

PS. Plus wyglądają one naturalniej niż Miss Plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak czytam takie wątki to mi się jeden z komiksów z polandballi przypomina.
Trzymaj powinien obrazeczek się tobie spodobać :>
http://i.imgur.com/q1aHCki.png

Wejście Reichtangle''a jest epickie.

"Duma narodowa" to nie leczenie kompleksów ;p Z drugiej strony przedobrzyć też nie można. Bo zaraz się wchodzi na Übermenshów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 15:40, SurgeonOfDeath napisał:

/.../ > W sporcie nie powinno się patrzeć na konflikty moim zdaniem.

Niby racja, ale sport był pomyślany jako zmagania zastępujące wojnę. Stąd i nastroje mało pokojowe wśród kibiców. No i mają niedosyt, zwłaszcza kibice piłkarscy i umawiają się na bitwy kibiców, zwane powszechnie ustawkami. Tam dość często leje się krew, nawet i trupy bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 19:58, SurgeonOfDeath napisał:

http://www.wykop.pl/ramka/2151398/mlode-brytyjki-jada-do-syrii-na-dzihad-media-ujawniaja-skale/
W Ciekawych czasach żyjemy. Muzułmanie wyjeżdżają do Europy, a Europejczycy jadą do ISIS.

Inaczej jedni muzułmanie przyjeżdżają inni wyjeżdżają- skoro to dżihadystki to żadne z nich Europejki -jak je al-Assad rozwali to nie będziemy po nich płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2014 o 20:03, zadymek napisał:

do ISIS.
Inaczej jedni muzułmanie przyjeżdżają inni wyjeżdżają- skoro to dżihadystki to żadne
z nich Europejki -jak je al-Assad rozwali to nie będziemy po nich płakać.

Chodzi mi o skonwertowane Europejki na Islam. Tak jak ta kolesiówa poślubiła muzułmanina i została dżihadystką.
Co do Al-Assada, to się zgadzam. Zresztą kibicuje mu bardzo, bo facet się na męczył utrzymując w Ryzach Syrię od fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 20:22, SurgeonOfDeath napisał:

Chodzi mi o skonwertowane Europejki na Islam. Tak jak ta kolesiówa poślubiła muzułmanina
i została dżihadystką.

Chodzi mi po przytoczony artykuł- bo niby o co? Chyba go czytałeś. Czytałeś?
Nie ma w nim nic o konwersji -to, że babka jest Brytyjką z Glasgow nie znaczy, że skonwertowana -pisze nawet "Pochodząca z rodziny muzułmańskiej". A nawet jeśli, to i to i to muzułmanka, więc w czym problem?

Dnia 09.09.2014 o 20:22, SurgeonOfDeath napisał:

Co do Al-Assada, to się zgadzam. Zresztą kibicuje mu bardzo, bo facet się na męczył utrzymując
w Ryzach Syrię od fanatyków.

To kibicuj jeszcze juncie wojskowej w Turcji, bo się po woli łamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 20:31, zadymek napisał:

Chodzi mi po przytoczony artykuł- bo niby o co? Chyba go czytałeś. Czytałeś?
Nie ma w nim nic o konwersji -to, że babka jest Brytyjką z Glasgow nie znaczy, że skonwertowana

>domyślam się,
Tak, to prawda jej rodzice byli z Pakistanu. Przyjechali w latach 70.
W wyborczej pisali.(sprawdziłem przed chwilą)
BTW. Jak może zaszkodzić Święta Księga
"Kiedy poszła na studia, a w Syrii wybuchła wojna domowa, zmieniła się. Stała się bardziej pobożna, rzadziej wychodziła. - Nie sądziliśmy, że coś złego może wyniknąć z modlenia się i czytania Koranu - mówi jej ojciec. Jednak córka oglądała też w internecie kazania muzułmańskich duchownych, a przez media społecznościowe poznała ludzi, którzy pomogli jej dotrzeć do Syrii."

Dnia 09.09.2014 o 20:31, zadymek napisał:

-pisze nawet "Pochodząca z rodziny muzułmańskiej". A nawet jeśli, to i to i to muzułmanka,
więc w czym problem?

Mniej zależy mi na muzułmanach, którzy wyjeżdżają i wracają. Niż na Europejkach konwertujących się na Islam.

Dnia 09.09.2014 o 20:31, zadymek napisał:

To kibicuj jeszcze juncie wojskowej w Turcji, bo się po woli łamie ;)

nie znam tamtej sytuacji politycznej na tyle, żeby zabrać stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 21:26, SurgeonOfDeath napisał:

Mniej zależy mi na muzułmanach, którzy wyjeżdżają i wracają. Niż na Europejkach konwertujących
się na Islam.

A powinno być na odwrót - konwertyci zmieniają tylko wyznanie, ba czasem reformują miejscowy islam. Ci co wyjadą i wrócą nasiąkną za granicą arabskim ekstremizmem i Allah wie czym jeszcze. I przywiozą to do Europy.

Dnia 09.09.2014 o 21:26, SurgeonOfDeath napisał:

nie znam tamtej sytuacji politycznej na tyle, żeby zabrać stanowisko.

to coś jak w Iraku za Saddama: zamordyzm vs arabski ekstremizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już nie dotknie, ale:
http://www.biztok.pl/wywiady/oplata-audiowizualna-dla-wszystkich-firm_a17548
dlaczego, nie dość, że za moje pieniądze mam być indoktrynowany we własnym domu, to jeszcze mam drugi raz za to samo płacić w jakieś firmie? Bo przecież firma natychmiast wliczy opłatę w koszty i przerzuci opłaty na konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 14:57, KrzysztofMarek napisał:

Mnie to już nie dotknie, ale:
http://www.biztok.pl/wywiady/oplata-audiowizualna-dla-wszystkich-firm_a17548
dlaczego, nie dość, że za moje pieniądze mam być indoktrynowany we własnym domu, to jeszcze
mam drugi raz za to samo płacić w jakieś firmie? Bo przecież firma natychmiast wliczy
opłatę w koszty i przerzuci opłaty na konsumentów.

Bo dzięki temu będzie można stworzyć nowe stołki dla "krewnych i znajomych królika". Swoją drogą w dzisiejszych czasach media publiczne są już przeżytkiem.

edit: moim zdaniem za blisko do wyborów żeby to wprowadzili, nawet jeśli Kaczyński "głównego odpowiedzialnego za wszystko" stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2014 o 20:22, SurgeonOfDeath napisał:

Chodzi mi o skonwertowane Europejki na Islam. Tak jak ta kolesiówa poślubiła muzułmanina
i została dżihadystką.
Co do Al-Assada, to się zgadzam. Zresztą kibicuje mu bardzo, bo facet się na męczył utrzymując
w Ryzach Syrię od fanatyków.

a talibów w afganistanie to kto stworzył , uzbroił i wyszkolił ? - przecież - us cia - tego nikt nie kryje, i wiele innych krwawych rozrób na świecie też . teraz szkolą podobne do islamistów banderostwo - tylko patrzeć , jeśli wygrają to pójdą na zakierzonię czyli wschodnią polskę , cała nadzieja w krymie , że jeśli nawet putin tchórzliwie (przed sankcjami) odpuści donbas , to oni na fali zwycięstwa zaatakują krym i wtedy putin już będzie musiał podjąć obronę krymu - inaczej wyjdzie na kompletnego dupka i straci wszystko. bo jeśli poradzą sobie na wschodzie to następna będzie polska . a syjoniści z usa powiedzą że to polska sprowokowała banderowców i odmówią pomocy nato i jeszcze dostawy broni do polski zablokują łącznie z serwisem f16 które będą tylko złomem . ludzie! wydaje się że to science fiction , ale przeczytajcie to sobie drugi raz to niestety możliwe . dlatego trzymam kciuki za donbas, ale z czasem się sami przekonacie :)))

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek skąd weźmie u nas separatystów? Swoją drogą z Krymu to mu bliżej do Turcji będzie, zaś z Rosją to graniczymy od Północy.

ps Za bardzo to sie raczej nie rozpędzi, bo się nagle okaże że Syberia tak w zasadzie proklamowała niepodległość i przyłącza się do Chin.

pps Jak już ruszy, to na północ ku arktycznym złożom a nie ku Polsce, w której bardziej lub mniej jawne sprzeciwianie się władzom wszelakim ma wielowiekową tradycję. A infrastruktura marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]
A Rosja ostrzegala zachod przed takim rozwojem wypadkow ale zachodu w tym polski nic to nie nauczylo i teraz mamy to co mamy. Swoją drogą ten, cały cyrk na ukrainie wiadomo kto sprowokował i w jakim celu.
[m-Abi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 20:14, Kubson023 napisał:

Swoją drogą ten, cały cyrk na ukrainie wiadomo kto sprowokował i w jakim celu.


Żydzi i cykliści na współ z masonerią?

Na serio ciężko komuś pojąć że na Ukrainie nigdy nie było pełnej rusyfikacji jak na Białorusi chociażby?
Na prawdę Ukraina nie ma prawa samemu sobie stanowić do kogo jej bliżej, tak jak zrobiły to państwa nadbałtyckie swego czasu?
Ukraincy potrzebowali 25 lat zależności od Moskwy po upadku ZSRR, by w końcu poczuć się europejczykami i to oni chcą zmian, a nie żadne CIA, Mossad czy inne NWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że prości ludzie rozumieją, że to zachód odpowiada za tę sytuację, a te tęgie umysły zdają się tego nie widzieć. Chyba że to specjalna gra i od początku im na tym zależało. Pytanie tylko po co i co chcą tym osiągnąć? Zwiększoną sprzedać broni???

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 20:44, Kubson023 napisał:

Jak to jest, że prości ludzie rozumieją, że to zachód odpowiada za tę sytuację, a te
tęgie umysły zdają się tego nie widzieć.


A w jaki sposób "prości ludzie" wydedukowali z całkowitą pewnością, że "zachód" stoi za zmianami społecznymi na Ukrainie i jednocześnie stanowczo wykluczają, że przeciętny ukrainiec miał w końcu dość skorumowanego rządu na każdym kroku uniemożliwiającego normalne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tyle że ten rząd, został legalnie wybrany nie wspomnę już o tych dzikusach co pierwi zaczeli rozróby na majdanie w celu prowadzenia demokreacji aka irak.

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się