Zaloguj się, aby obserwować  
tom_jim

problem (z bugiem?) w gothic II NOC KRUKA

7 postów w tym temacie

witam
mam problem tego typu, jestem najemnikiem 12 poziom, wlasnie wykonalem zadanie "gdzieznajdują się ludzie z korinis" i u Vatrasa zglosilem sie do wodnego kregu. problem w tym ze w rozdziale 1 rozmawialem z laresem zeby doprowadzil mnie do najemnikow, po powrocie lares nie mial juz opcji dialogowej o zaprowadzeniu mnie do magow wody. teraz kiedy jestem juz w kregu wody vatras dal mi list do saturasa , ide do saturasa ale nie pada ani jedno zdanie o liscie, czarodzieje szukaja fragmentu ornamentu a ja pamietam jak dostarczalem go laresowi w 1 rozdziale i na logikę lares powinien miec opcje ze pobiegnie ze mna do saturasa w wykopaliskach, wreczy mi na miejscu ten fragment, a ja razem z fragmentem oddam saturasowi list od vatrasa i ruszamy teleport - a tu wszyscy milcza... poniewaz nie pierwszy raz gram w gothica (1 i 2) to wiem ze gra ma sporo bugow np. wykonane i z jakiegos powodu niezaliczone questy np. pobicie ludzi silvia itp ale ten bug uniemozliwia mi zwiedzenie ziem z dodatku nocy kruka.
czy ktos ma dla mnie jakas rade bo nie chce mi sie od nowa biegac 12 poziomow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze temat o G2 Noc Kruka juz istnieje, niepotrzebnie zakladales ten...
Jak nie masz mozliwosci dialogowej, to sprobuj najpierw przeczytac list i potem zagadac. Jak Lares nie chce zaprowadzic cie do Saturasa to idz sam. (Piramidy)
Bugi pojawiaja sie glownie przez uzywanie cheatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem sam u saturasa ale on tylko nagadal mi za wydarzenia z pierwszej czesci a w liscie od vatrasa nic nie pisze o ornamecie, a moze jest jakis kod zeby otrzymac od laresa ornament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 12:45, tom jim napisał:

/ciach/

Niestety padłeś ofiarą częstego buga. Nie można chodzić z Laresem na farmę Onara, bo później nie można z nim iść do Saturasa. Masz dwa wyjścia (pewne co do działania): albo zaczniesz grę od nowa albo, poprzez kody, wejdziesz w postać Laresa, wyrzucisz ornament i sam pójdziesz do Saturasa. Możesz jeszcze ogłuszyć Laresa i wziąć ornament, a potem rzucić na niego zapomnienie, ale nie wiem czy jest to skuteczne.
Kolejne pytania na temat Nocy Kruka kieruj tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=6167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować