Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera przesunięta na grudzień

101 postów w tym temacie

uhm, ubi dalo ciala to fakt, ale dlaczego CDP nie decyduje sie wydac angielskiej wersji? Byloby to kosztowne, ale na pewno CDP zyskalo by w oczach klientow jako bardzo zaradna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle...

Jeszcze nie widzialem, zeby CD Projekt sie oficjalnie przyznal. Nigdy ani tlumacze nie daja ciala, ani nie ma opoznien w druku instrukcji czy pakowaniu.

Zawsze albo winien producent, albo wiatr, przez ktory gallera dowozaca CD nie dotarla, albo chinczycy, bo na czas opaowan nie posklejali. Zawsze tylko Polska to narod cierpiennikow, bo wszyscy wokol robia na przekor i pod gorke.

A prawda lezy wlasnie w samej Polsce, a nie na zewnatrz.

Ze zacytuje "To wlasnie nasza Polska, Polska Rzeczpospolita, coraz bardziej podzielona, coraz bardziej ROZBITA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co powiesz o obsuwie Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate i Spellforce2?
PIerwsza gra - problemy z grą i CDP nie zdążyło wysłać mastera do tłoczni
Druga gra - premiere przełożyli o dwa miesiące bo musieli przeprowadzić testy gry.
Więc postaraj się nie uogólniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a wraz z Dark Messiah zamówiłem jeszcze jedną gierke a tak nie mam żadnej - a link już potwierdziłem o zamówieniu - i pisze mi że wszystko jest gotowe do wysyłki (jak tylko się pojawią) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:36, GS napisał:

Prawda taka, że to 6 obsówa!!!!
1) lipiec/sierpień
2) wrzesień na październik
3) 24 październik
4) 9 listopad
5) 24 listopad
6) 8 grudzień

JAK MOŻNA PRZESUWAĆ PREMIERĘ GRY 6 RAZY???????????


Spokojnie, spokojnie... Pomysl co czuli fani duke nukem for (n)ever :P. A tak na serio to sie nie dziwie Twojemu niezadowoleniu... CDP jakos sie ostatnio nie spisuje - miesiac temu zamowilem DMOM&M, lecz ze względu na te nieszczęsne przesunięcie (na 24 listopada) odmowilem gre. Teraz czekam na NWN2. Ciekawe, kiedy ustala date premiery by ja pozniej przesowac n razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież premiera NWN2 była ustalona w newsie bodajże na 7 grudnia 2006 choć w planie wydawniczym nic się nie zmieniło... No nic. Pożyjemy - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyżby polonizacja była taka trudna? Ja rozumiem, ze trzeba utrzymać klimat i duszę gry, ale dlaczego my zawsze jesteśmy ostatni (no nie licząc krajów Trzeciego Świata)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się tym tak bardzo. Oczywiście też jest mi smutno z powodu przełożenia premiery Dark Messiaha w Polsce, ale nie ma co się drzeć na CD-P, bo terminu wydania gry to raczej nie przyśpieszy :) Zresztą winny jest tylko i wyłącznie Ubisoft a nie CD-P. A przesunięcie nie jest znaczące - te parę dni przecież można przeżyć. Oczywiści wiem, że spóźnienia przytrafiają się CD-P dosyć często, ale chyba wiecie, że wydanie gry jest procesem bardzo skomplikowanym, którym rządzi efekt domina, więc trzeba wykazać trochę zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani partacze z CD Projektu :-). Oczywiście za trudne okazało się wydanie gry szybciej niż w grudniu. Fajnie. W DM gra się już w Europie od Października. Tylko w Polsce nie. Czemu? Bo za trudne było myślenie dla "bossów" CDP. Wystarczyłoby wydać grę po angielsku, a dopiero potem bawić polonizacją. No a tak polonizacja być MUSI!!! Szczerze mówiąc, ja chce grać, a nie czekać aż ci partacze wydadzą grę!! Swoją drogą, gry przez sklep gram.pl już nie kupię. Nie będę płacił CDP, za to, że chyba już wszędzie grają, tylko nie w Polsce. Swoją drogą, wyliczyłem, że gra wyjdzie w Polsce 26 Stycznia. Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie, bo prawdopodobnie 25 Stycznia dostaniemy komunikat w stylu "Najmocniej przepraszamy, ale niemożliwym okazała się polonizacja gry...". Ja zaczynam szukać gry za granicą. Jeżeli tam jej nie będzie, chyba kupię pirata. Bo wolę grać, a nie czekać na orginał, który wyjdzie w niezwykle "dopasionej" wersji, ale wyjdzie w terminie nieokreślonym. W każdym razie kończę, czytających pozdrawiam, CDP nie pozdrawiam.

PS. Piszę to jako osoba, która czeka na tą grę od momentu jej zapowiedzenia, więc wybaczcię tylę jadu w tym komentarzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz zamowilem przed premiera gre u was, za te same pieniadze mozna kupic sobie gre w media mark, bez obgryzania paznokci w czasie oczekiwania na premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Kochani partacze z CD Projektu :-).


Partaczem jest dla ciebie kazdy kto nie spelnia twoich marzen i oczekiwac?

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Oczywiście za trudne okazało się wydanie gry szybciej niż
w grudniu.


JAkby Ubi nie miał nas tam gdzie slonce nie dochodzi to bysmy pewnie mogli juz grac....

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Wystarczyłoby wydać grę po angielsku, a dopiero potem
bawić polonizacją.


Ah, to polskie myslenie, pelne polonizacje - zle, kinowe polonizacje - tez juz zle, wersje angielskie - zle, to jaki maja byc? Sua hili czy jak to sie pisze?

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

No a tak polonizacja być MUSI!!!


Tia, musi byc bo zyjesz w takm kraju gdzie nie kazdy zna angielski i tez chcialby sobie pograc. Dostosuj sie tez do innych a nie wylacznie do swoich wyolbrzymionych wymaga wobec wszytskiego co cie otacza.

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Swoją drogą, gry przez sklep gram.pl już nie kupię. Nie będę płacił
CDP, za to, że chyba już wszędzie grają, tylko nie w Polsce.


Przeciez nikt cie nie zmusza 0_o

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Swoją drogą, wyliczyłem, że gra
wyjdzie w Polsce 26 Stycznia.


Kalkuratorem chyba... Tylko ciekawe jakiego wzoru uzyles ^^

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Ja zaczynam szukać gry za granicą.


Nikt ci nie bronil robic tego wczesniej ^^

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

Jeżeli tam jej nie będzie, chyba kupię pirata.


A to wybacz bo ze zlodziejami sie nie solidaryzujemy ^^ Jak nie widzisz nic zlego w tym ze brak ci cierpliwosci wiec masz prawo cos ukrasc to masz powazny problem ^^

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

W każdym razie kończę, czytających pozdrawiam.


Ale nie wszyscy czytajacy tez pozdrawiaja ciebie:P

Dnia 22.11.2006 o 21:42, Andarak napisał:

PS. Piszę to jako osoba, która czeka na tą grę od momentu jej zapowiedzenia, więc wybaczcię
tylę jadu w tym komentarzu :-)


Odpowiadala osoba, ktora juz grala i wie, ze nie ma na co czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam, że jest 8 grudnia. Ważne, że będzie poradnik, mapa i postac i broń. Wogóle ostatnio zauwarzyłem, że gram.pl ma najładniejsze wydania gier :P(niektórych). Gothic III mapa, poradnik, making of i dotego ten zapach! Dark to samo... Ludnośc z innych krajów, już nam zazdrosci tych dodatków do niekolekcjonerskich gier ^^. Tak dalej!

Ja już nie mogę się doczekac Mesjasza :P, pociesza mnie to że będziemy miec to samo co inni w edycjach kolekcjonerskich za mniej kasy :D! Chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Mistic
Co stoi na przeszkodzie zeby wydac gre po angielsku, a ci ktorzy nie rozumieja tegoz pieknego jezyka poczekali sobie do grudnia? Partacwo i oczekiwania - chyba pan Andarak jak chyba wiekszosc spolecznosci graczy nie podchodzi z usmiechem na twarzy do wiadomosci, w ktorej mowa jest o przesunieciu ich najbardziej wyczekiwanej gry (no dobrze z pewnoscia wszyscy na nia nie czekaja, ale zapewne jest tych graczy duzo). Co do polonizacji, jest mi obojetnie czy gra zostanie wydana z napisami kinowymi czy tez spolonizowana na "full", ale jakie maja byc? Dobre i poprawne, a jakie wg mnie sa dobre i poprawne? To zalezy od typu gry i jej klimatu, ale jako przyklad mojego typu dobrego tlumaczenia podam Neverwiter Nights 1- wiec opieraj sie na tym. I osobo "ktora juz grala i wie" skad otrzymales gre i ile za nia zaplaciles?
Madrze prawisz, ale prosze bierz pod uwage wszystkie wyjscia i opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować