Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - okiem Myszy

137 postów w tym temacie

Gothica 3 dostałem równo z premierą ( kiedy przyszedłem do sklepu właśnie go kładli na pułki ).
Nie zmieniłem kompa i nadal mam rzęcha z przed 4 lat ( no dobra mam nową kartę graficzną i 512 ramu ale to jedyne nowości) gothic 3 na najniższych detalach podcinał się co kilka sekund, więc pogram w niego kiedy dostanę nowego kompa, ale powiem tyle że to nie jest już ta gra dla której zarywałem noce ( tak było w przypadku 2, Gothica 1
kupiłem niedawno z gazetą, ale pomimo starej grafy to kiedy patrze na jego pudełko to łza się w oku kręci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 22:35, Ziomczysław napisał:

EEE co oni tam opowiadają o tym tragicznym działaniu...
Ja mam Nvidia 5200 AMD Athlon równorzędny z 2Ghz 1024 Ram i gram na prawie średnich ustawieniach
i gra chodzi mi płynnie!



Natomiast ja mam pentium 3000, MSI geforce 6200, 1024 ram i tnie mi sie pomimo tweka w gothicu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mysza troche chyba z tymi wymaganiami przesadził. Mam procek 2.4 GHZ 1.5 GB RAM Radeona 9600 256 MB i ani razu sie nie zacięła, chociaż mam szczegółowość i odświeżanie na najwyższym poziomie. Jednak wymagania Gothic 3 przestraszą każdego jednak musimy się przyzwyczaić ponieważ każda nowa i rozbudowana gra bedzie miała takie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion moze i ma nieco gorsza grafe od tej gry ale tak beznadziejnie nie przycina i komfortowa mozna grac w obliviona nawet na marnym sprzecie.Ta gra wymaga potęznego kompa a i wtedy nie chodzi plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wspułczuje ludziom kturym sie tnie gothic 3 mi czasami no ale co zrobic jesli jest sie fanem gothica zacinanie nie przeszkadza muj komp to mam karte graficzną NVidia GForce 7600 256MB pixel shader 3.0 2giga ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam AMD Phenom 9500 Quad-Core 2,2GHz, Windows Vista 32-bit, 3.00GB RAM, NVIDIA GeForce 8500 GT
I po jakims czasie grania w G3(zalezy od detali[na maksymalnych po okolo 5 minutach])sie wylacza i wyskakuje "Where is the guru?" i pisze cos tam alocation memory itd.
Mam patcha 1.6, oryginalna plyte, jesli jest cos co to powoduje i mozna to naprawic(zmienianie karty, procesora, windowsa nie wchodzi w rachube)to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie mi gothic na takim sprzęcie;
Radeon 9550
Ram 512
1.72GHz


Moze sie zainstaluje, jesli sie juz zainstaluje to moze sie wlaczy ale pograc to se nie pograsz bo bedzie ci cielo co 3 sekundy na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie zapytać czy bendzie mi chodzić płynnie Gothic 3 na takim sprzencie :

- AMD athlon 64 X2 Dual Core Processor 6600+ (3.31 Ghz)
- 4,00 GB Ramu ( 2x2,00 Kingston )
- NVIDIA GeForce 9800GT (512 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować