Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - okiem Myszy

137 postów w tym temacie

Już dawno nie czytałem tak dobrego tekstu ;))

sługa Innosa ---->

Gra na 512MB ruszy i da rady sobie pograć tylko trzeba liczyć się z przycinkami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że Gothic 1 na PIII 1ghz i na max detalach wyglądał owiele lepiej niż Gothic 3 na najmniejszych ustawieniach! I to przy procku z rzędu 3Ghz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:50, Arkles napisał:

Wie ktoś jak edytowac plik ini.?? :P

Poczytaj tu:
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39696
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39686&st=0
(jak masz Geforca to zainstaluj strery podane w w/w linku)
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39254&st=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edytowałem plik ini i włączyłem kody gdy wczasie gry kliknąłem " `" tyldę to otworzyła się konsola ale kody nie chcą się wpisywać !!! czy ktoś może mi pomóc nie moge przejść Vengardu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. :/ Z tego co wiem Oblivion nie byl projektowany automatycznie. Jego kazde drzewo, skala, jeziorko mialo swoje okreslone polozenie i funkcje.
Bardzo malo powiedziane na temat magii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... ja mam Amd Athlon 64 3000+, GeForce 7600 GT, 1 GB ramu i mi jakoś na średnich detalach, z najwyższymi teksturami nie rwie... i nic nie grzebałem w plikach .ini. Tylko wiecie, jak ktoś ma system instalowany 2 lata temu, niedefragmentowany dysk i kupę gierek i programów, trojany, spyware i advare a na dodatek zawaloną śmieciami partycję systemową to i na najlepszym sprzęcie będzie przycinać. Ja zrobiłem całkowity format dysków (mam 2), backupując co ważniejsze dane i na świeżym systemie zacząłem grać w Gothcika 3 :) I co - zero zaciachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh...po takim tekście musze się zanurzyć w...Baldu''s Gate...

ma wspaniałą grafike tentniący zyciem świat , i wszytko to co w G3 a nawet lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę u kuzyna i działa w rozdzielczości 1024x768 wszystko średnie, shadery 3.0 i odległości przedmiotów na high i chodiz bez zawiechy
Jego konfiguracja to:
Pentium D 2.8GHz
GF 7600GS 256MB
1GB Ramu 533MHz

Ja mam Bartona 2600+ <kręcony na 2300MHz>
512 Ramu
GF 6600GT
i gra chodzi mi na minimalnych bez zacięć po skonfigurowaniu programem Gotihc3 TWEAK
Za tydzien kupuję 1GB ramów specjalnie do kręcenia procka <500MHz> i wtedy powinien mi smigac na średnich w rozdzielczości 800x600
Więc nie wieżę w bajki o tym że gra się tnie na dobrym sprzęcie, trzeba mieć poprostu 1Gb RAMu i będzie śmigać
A Dwurdzeniowców serii D i tak nie obsługuje więc nie mówice o dużej różnicy pomiędzy moim bartonem a Pentiumem D, różnica w grafice tez nie duza wiec na średnich w 100% ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest po prostu wredna bo pomimo wielu zaciachów ,duzo klniec w jej kierunku i mowienia ze to jest wielki SHIT i tak w to gram i chociaz chce przerwac to nie moge. np:wczoraj zaplanowałem ze zagram do 23.00 a gralem do 3.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się trochę Gothicem3 rozczarowałam ...myślałam, że gra ,,zassa,, mnie do PC na kilka ładnych godzin...jak na razie w nią nie gram, a gram w Fable(które już kończę...) pora niedługo znów spróbowac się ,,zassac,, w G3...ciekawe jak mi pójdzie;)...dla G3 zmieniłam RAM''y i kartę graficzną...G1 i G2 wciągało mnie bardziej...chociaż może dlatego że się wkurzyłam na G3 dlatego,że na samym początku rozgrywki nie miałam jeszcze nowej karty graf. i te przycinanie w miastach i wioskach było tak irytujące...że dałam sobie spokój;)...ogólnie gra mi się podoba pod względem graficznych, fabuła też bdb...szkoda tylko, że tak potężne wymagania...a ja i tak gram na najsłabszych detalach...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 10:38, Daron666 napisał:

kurde nałozylem amulet z edycji kolekcjonerskiej kotu i on wyszedl na dwor i nie mam amuletu
kurde mozna dokupic gdzies poza allegro ?


pozdrowienia dla kota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny tekst, podpisy pod obrazkami rozbrajają :D Niestety mój złomp nie udźwignie Gothica i niestety muszę poczekać na upgrade. Jednak gdy ten moment już nastąpi to świata nie będę widział poza tą grą, a teraz pozostaje szukać pocieszenie w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jakoś mam że gram po 1h dziennie NIESTETY mam za mało pamięci (512) muszę jeszcze raz tyle dokupić to bedę grał po 3h dziennie ;) Ale gra jest cudna a zwłaszcza muzyka okropna jest ta MONTERA mam 74% respektu i za chiny nie moge mieć więcej nie wiem czegoś nie zrobiłem ale czego ?? bede musiał od nowa dobrze że zapisałem przed MONTERĄ :) GRA ogólnie SPOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst, widac autor opowiedział i o zaletach gry i o jej wadach. Ja sie teraz ciesze, że nie kupiłem gothica bo wątpie czy by poszedł na 512 RAM i karcie Radeon 9600. Nawet jakby poszedł to pewnie na minimalnych i jeszcze by mi przycinało ;) Ja poczekam może troche ( kiedyś ) stanieje i dopiero se kupie. A jak bym sobie zakupił ram i bym miał 1 gb to bez zacięc by chodziło?? I jeszcze jedna sprawa : jak już pisałem mam Radeon 9600 i mam głupi problem, bo nie mogę w ogole pisac literki c z kreseczką bo wychodzi własnie okno z konfiguracją radeona. Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować