Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Twierdza - temat ogólny

97 postów w tym temacie

Twierdza to moim zdaniem jedna z najlepszych stategi. Grałem w 1 która jest mega wypasiona pod względem graficznym. Posiada również robudowaną fabułe, ale brak jest możliwosci swobodnego wyboru hrabstwa które chcemy przejąć.To może irytować wielu graczy:/ Grałem takrze w krzyżowca ale ten już nie wpadł mi do gustu ponieważ ekran na którym wybierało sie misje wyglądał jak jakaś marna gra planszowa. Można powiedziec że to niewielki argument, no ale cóż każdy ma inny gust. W 2 jeszcze nie grałem ale myślę że w niedalekiej przyszłości wpadnie mi do rąk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Twierdza jest super - krucjata zresztą też, ale 1 była za*****ta - moim zdaniem jest to jedna z najbardziej realistycznych strategii. Ale polecam też Knight and Merchants. To dopiero była gierka :D pamiętam jak godzinami nad nią siedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:34, lajt napisał:

Moim zdaniem Twierdza jest super - krucjata zresztą też, ale 1 była za*****ta - moim zdaniem jest to jedna z najbardziej
realistycznych strategii.


Realistyczna? Z tymi rycerzami rozbijajacymi mury przy pomocy mieczow? :) Bez przesady, ale fajnie sie gralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 13:18, Hegemon napisał:

Realistyczna? Z tymi rycerzami rozbijajacymi mury przy pomocy mieczow? :) Bez przesady,
ale fajnie sie gralo.

Realistyczna - ale nie do końca :] najbardziej realistyczną strategią jak już pisałem (dla mnie) jest Knigcht and Merchants

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, tylko trochę misje za krótkie. Grafika jest też niezła(bardzo dobra), też BUGÓW trochę jest np. duchy, sikający pies itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra pod względem graficznym. Wymagania sprzętowe nie są zbyt wysokie. :)
Jedyną wadą w tej grze są Zbyt krótkie misje.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdza wydaje mi sie troche zapomniana przez graczy a przecierz jest to wspaniala gra jedna z moich ulubionych strategi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra i do tego śmieszna (Szczur, Wieprz, Wilk i Wąż)! Szkoda tylko, że taka prosta. Żeby przejść misję z obroną zamku wystarczy zbudować wieżę obok znaku i obsadzić ją na maksa kusznikami.

I tak: "Panie, wojska wilka atakują!", a 10-15 sekund później "Obrońcy zamku trzymali się nieźle".
No i szkoda, że misje są takie krótkie.

PS A wiecie, że jeśli zbuduje się jakieś święte miejsce, to po zamku zaczyna łazić duch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytac o połączenia w grze wieloosobowej. Próbowałem nawiazac połączenie przez Direct Play TCP/IP. Niestety brat nie widizał mojego hosta.
Sprawdzalismy w narzedziu diagnostycznym DirectX - polaczenie testowe dziala bez problemu. Próbowałem nawet okresowo wyłączać firewalla i nic. Adres IP mam publiczny staly - ten kto ze mna sie laczyl prywatny - nie wiem czy to moglo miec znaczenie... Jesli ktos ma jakis pomysł to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 11:52, Przemo024 napisał:

Gra świetna, tylko trochę misje za krótkie. Grafika jest też niezła(bardzo dobra), też BUGÓW
trochę jest np. duchy, sikający pies itd.


Czy Ty wiesz co to jest BUG czy nie do końca :)?

Może od razu uprzedzę odpowiedź i wytłumaczę, że to najzwyczajniejszy błąd w skrypcie postaci, która np. stanęła w miejscu i nie chce dalej iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 22:55, Backside napisał:

Może od razu uprzedzę odpowiedź i wytłumaczę, że to najzwyczajniejszy błąd w skrypcie postaci,
która np. stanęła w miejscu i nie chce dalej iść.


bug nie musi być błędem postaci, może na przykład być brakiem drzwi które powinny stać w jakimś miejscu albo brakiem przedmiotu w danym miejscu :) bug to poprostu błąd w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gierka, ale za bardzo realistyczna to ona nie była;) Mi się najbardziej podobała rozbudowa zamku i zarządzanie nim niz walka, która była zbyt chaotyczna. Nie wiem jaka jest 2 część, bo nie grałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 23:25, Fagno napisał:

bug nie musi być błędem postaci, może na przykład być brakiem drzwi które powinny stać w jakimś
miejscu albo brakiem przedmiotu w danym miejscu :) bug to poprostu błąd w grze


Mi tego nie musisz tłumaczyć :) - natomiast starałem się wytłumaczyć, że pojawienie się w grze postaci ducha czy animacja sikającego psa bugiem nie jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedna z najlepszych strategii w jakie grałem. Bardzo dobra grafika, fabuła. Oczywiśćie mowa o jedynce. Jeśli chodzi o Krzyżowca to bardzo mi się spodobało to, że na jednej planszy było można grać z kilkoma przeciwnikami czego nie było w jedynce. Moim zdaniem dwójka to nie jest to samo co poprzednie częsci, jedynka miała w sobie to coś czego dwójce brakuje. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować