Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Just Cause 2 - temat ogólny

153 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2010 o 14:54, hammerfall87 napisał:

gra naprawdę ślicznie wygląda tak oglądam te gameplaye tylko mam obawy do misji pobocznych
i wątku głównego który w 1 był moim zdaniem skopany



za to można w oderwaniu od wątku głównego poeksplorować sobie wyspę:) Fajnie się helikopterem lata nawet;)
Gierka superowa ale GTA IV mi nie zastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:01, Citkowsky napisał:

za to można w oderwaniu od wątku głównego poeksplorować sobie wyspę:) Fajnie się helikopterem
lata nawet;)
Gierka superowa ale GTA IV mi nie zastąpi:)


A czy jest w tej grze coś z sim czyli kupowanie domów ,ciuchów itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:10, Citkowsky napisał:

Grając w demo na szczęście na nic takiego się nie natknąłem i mam nadzieję, że czegoś
takiego nie będzie.


e tam :) ja bym chciał dla urozmaicenia rozrywki bardzo mi się ten patent podobał z GTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:11, hammerfall87 napisał:

> > > > >>...........


W GTA IV kupować domów nie można. Ciuchy jeszcze ok, ale domy? Po kij komuś w Just Cause domy. W tej grze nic nie jest realistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupować to można ale uzbrojenie czy amunicję, domki czy inne miejscówki (wzorem pierwszej części JC) zdobywa się chyba że i tego się pozbyto.

A i jak wygląda reperowanie zdrowia? Samo się odnawia czy (jak w poprzedniej części) wymaga apteczek i tylko odnawia się na krytyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:31, SpecShadow napisał:

A i jak wygląda reperowanie zdrowia? Samo się odnawia czy (jak w poprzedniej części)
wymaga apteczek i tylko odnawia się na krytyku?


Masz pasek zdrowia który uzupełnia się apteczkami ale końcówka życia sama sie odnawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po demku, oto moje spostrzeżenia:
-łatwiej tu zginać niż w pierwszej części! Wrogowie mają lepsze oko niż mi się na początku wydawało :/
-linka z hakiem jest ge-nia-lna! Człowiek lata z tym gadżetem po planszy jak szalony :D
-prowadzenie pojazdów jest tragiczne, gorzej niż w poprzedniej części. Testowałem kilka pojazdów i żaden nie chodził dobrze. BTW. oddajcie autoaima w pojazdach!
-pierwszy rzut oka na mapę - taka mała wyspa będzie i w pełnej wersji? :<
Ale zaraz, w porównaniu do pierwszej części w przeciętnym miasteczku jest więcej do roboty niż poprzednio.
Hm, mapa z JC1 + tyle roboty w miasteczkach co w JC2 = Sacred2 gdzie była olbrzymia plansza i jakieś 200h w plecy.
-ceny. W grze. Są. Kosmiczne. Za byle pistolet prawie 8.000$, normalnie gorzej niż ceny w Euro na Steamie...
-sposób zdobywania miejscówek i miasteczek - destrukcja wrażych obiektów i przejmowanie skrzyń.
Zastanawiam się tylko jaki wpływ może mieć Armour Parts na pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo zdecydowanie przekonało mnie do kupna pełnej wersji :). Zwłaszcza, że po lekkiej zmianie sprzętu mogę pozwolić sobie na komfortową rozgrywkę. Grafika w tej grze i to całe otoczenie otwartej przestrzeni jest po prostu przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie gry w MM zajęło mi z 15 minut, była wciśnięta gdzieś między jakieś badziewia. Cały jeden regał pełny gier od EA.
Cenega chyba powinna trochę pomyśleć o reklamie, ta gra dopiero co się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludziska :> nie wiecie może czy można jakimś trainerem czy czymś poszerzyć zakres wskazywania skrzynek z Weapon Parts itd? bo czasem nie moge znaleźć ostatniej potrzebnej do 100% wykonania zadań w wioskach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających: jak ta gra wypada przy The Saboteur? Niedawno skończyłem grać w tego ostatniego i w sumie dobrze się bawiłem wysadzając wszystko w powietrze. No i główny bohater był bardzo w porządku.
Jak jest w JC2? Czy wysadzanie w powietrze jest fajne? Czy gra daje różne zadania i poboczne zadanka typu wyścig, strzelanie do celu itp? Czy nasz bohater jest ciekawy, ma jakąś swoją historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować