Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Just Cause 2 - temat ogólny

153 postów w tym temacie

mam takie pytaniejesli kompletnie nie znam języka angielskiego i chce kupić te gre na X''a bądź PS3 to czy poradze sobie w brnięciem dalej w fabułę (nie muszę jej znać, liczy się rozwałka i parcie na przód) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawiał ktoś coś na otomoto? Wczoraj wystawiłem tam swój samochód i jako formę płatności wybrałem obciążenie mojego konta allegro, saldo rachunku przed tym wynosiło ok 11zł, potem zleciłem to obciążenie konta, ogłoszenie zostało wystawione a 11zł nie dopisali do mojego rachunku. Czyżby dopisywali dopiero po zakończeniu emisji ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:21, Citkowsky napisał:

Wystawiał ktoś coś na otomoto? Wczoraj wystawiłem tam swój samochód i jako formę płatności
wybrałem obciążenie mojego konta allegro, saldo rachunku przed tym wynosiło ok 11zł,
potem zleciłem to obciążenie konta, ogłoszenie zostało wystawione a 11zł nie dopisali
do mojego rachunku. Czyżby dopisywali dopiero po zakończeniu emisji ogłoszenia?



Chyba piszesz coś nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 18:20, Jagged napisał:

mam takie pytaniejesli kompletnie nie znam języka angielskiego i chce kupić te gre na
X''a bądź PS3 to czy poradze sobie w brnięciem dalej w fabułę (nie muszę jej znać, liczy
się rozwałka i parcie na przód) :)


Nie musisz jej znać, łatwo się domyślić co kto kogo bez super znajomości angielskiego.

I tak napisałem to aby polecić mody do tej gry.
Tak, w wersji Pc istnieją mody. Po wyprzedaży na Steamie naszła mnie myśl, że może zmieniłbym skórkę bohaterowi.
Głównie są to bohaterowie z komiksów jak Punisher, Deadpool czy Chuck Norris.
Skin znany tym, którzy wykonali zadanie dla Agencji w Hotelu Trzech Króli :]
Na trzecim obrazku widać wieżowiec. Po ulepszeniu linki z hakiem mogę z tego miejsca na zdjęciu wypuścić linkę i dolecieć na miejsce.
http://www.justcause2mods.com/

20110706002248

20110706002342

20110706002358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić język w Just Cause 2 trzeba wejść w folder gry odnajdź plik languge czy jakoś tak wpisz "polish" gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak wykonać atak wręcz? W kilku osiągnięciach jest to wymóg ich zaliczenia. Czy polega to na spamowaniu atakiem linki? Bo to w sumie strasznie nieefektowne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 15:32, Arclight napisał:

Just Cause 2 z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki to wersja Steam czy nie?


Z tego co wiem wersje pudełkowe Just Cause 2 niezależnie od serii wymagają steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować