Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Moi Drodzy,

W związku z szybkim :) rozwojem gram.pl narodziła się potrzeba wsparcia naszego zespołu moderatorów.

Potrzeba została zaspokojona. Dziękuję za Wasze zainteresowanie. :)

Przypominam, że Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Ponaglenia i pytania niemile widziane*

Z pozdrowieniami,

Sol

*Wielki Sprawiedliwy, Niewymownie Cierpliwy - reguła w dalszym ciągu wszystkich obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:02, szerszeń45 napisał:

A można w tym wątku dać swoje propozycje, kogo byśmy najchętniej widzieli na takim stanowisku?



Byle bez spamu. Od razu zaznaczam, że wybieramy my. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja się zgłaszam:
ksywka: Jaki Ganh1
wiek: 12 lat
Byłem już raz moderatorem, tylko że nie na forum, ale w grze Wolfenstein: ET na pewnym serwerze. Miałem wszystkie przywileje admina, czyli 5 level admina.

Pozdrawiam
Jaki Ganh1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:04, Soleila napisał:

Byle bez spamu. Od razu zaznaczam, że wybieramy my. ;>

Wiadomo, że to wy macie ostateczny głos w całej sprawie, przecież forum gram.pl należy do Was. ;> Jednak, masz rację Sol. Ten mój pomysł chyba nie jest najlepszy, ze względu na wspomniany spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak... Chociaż nie spodziewałem się rozwiązania tego w taki sposób. ;) Chyba wyślę... Chociaż jeszcze się zastanowię. Powodzenia wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:13, szerszeń45 napisał:

Przeczytaj uważnie pierwszy post Sol. Zgłoszenia piszemy na E-Mail, a nie w tym wątku. ;-)


Od razu widać kto się nadaje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:14, Fumiko napisał:

Od razu widać kto się nadaje, nie?

No tak. Zdarza się. Myslę, że moderator musi dokładnie znać regulamin, uważnie czytać co piszą inni, a przede wszystkim... być juz jakiś czas (dłuższy) na forum. Wtedy będzie wiadomo, że zapoznał się z zasadami naszej virtualnej społeczności. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło :p Fajnie by było być modkiem... a to że wygrałem konkurs urodzinowy dowodzi tego, że na gram.pl często jestem :p bo to troche czasu wymagało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:14, Fumiko napisał:

> Przeczytaj uważnie pierwszy post Sol. Zgłoszenia piszemy na E-Mail, a nie w tym wątku.
;-)

Od razu widać kto się nadaje, nie?


Chłopak ma 12 lat to o czymś świadczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na moda.

Krzysiek Deputowski , 15 lat.

deput4@wp.eu lub deput666@wp.eu

nie mam doświadczenia z moderowaniem

Dobry moderator to nietuzinkowa osoba , ze spaczonym poczuciem humoru , w którym głównie padają słowa Ban , Kick i Degrad :P (ktoś wie czemu ? xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:17, szerszeń45 napisał:

No tak. Zdarza się. Myslę, że moderator musi dokładnie znać regulamin, uważnie czytać co piszą
inni, a przede wszystkim... być juz jakiś czas (dłuższy) na forum. Wtedy będzie wiadomo, że
zapoznał się z zasadami naszej virtualnej społeczności. ;>


Osobiście proponuję jeszcze zawęzić listę do osób które nie miały degrada... Niby każdemu się może zdarzyć, ale niektórzy widać lepiej sobie radzą z zasadami skoro im się nie zdarzyło. I tacy właśnie są tu potrzebni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że nie spodziewałem się, że CDP w taki sposób wybierze nowych moderatorów. Osobiście nigdy nie chciałbym być modkiem. Za dużo tu roboty, poza tym chciałbym kiedykolwiek mieć własny tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:19, rick90 napisał:

Szczerze powiem że nie spodziewałem się, że CDP w taki sposób wybierze nowych moderatorów.
Osobiście nigdy nie chciałbym być modkiem. Za dużo tu roboty, poza tym chciałbym kiedykolwiek
mieć własny tytuł ;)


Wiesz co, nigdy nie myślałam o tym w taki sposób. Sama wysłałam zgłoszenie dlatego że jestem tu trochę i zaczęłam się w jakiś sposób czuć odpowiedzialna za to miejsce...
Wiem, czasem jestem strasznie zasadnicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Alien1981
No tak, może i wiek mały, a więc niedoświadczony, ale nie dyskryminowałbym jednak wg wieku mimo wszystko ;)

@deput666
Swoje zgłoszenia powinniście wysłać na E-Mail, który Soleila podała w pierwszym poście.

@Fumiko
To dobry pomysł. Jeśli ktoś nie miał degrada, znaczy, że stosuje się do zasad i regulaminu forum gram.pl. Wg mnie szanse takiego osobnika rosną, ale i tak ostateczny głos w tej sprawie ma CDP ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować