Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 21:50, Vaxinar napisał:

Ja nie chciałbym się czepiać, ale trochę dziwi mnie jedno.
Tych nowych Moderatorów mają wybierać Panie i Panowie z CDP, ale czy Oni dobrze znają forumowiczów
? Nie winię ich oczywiście za to, ale raczej wątpie. Lepiej znają ich Moderatorzy i inni userzy.
Dlatego też może być jakieś "zdziwdko", że "idealny" kandydat na Moderatora przegra z kimś
po kim by się wielu moderowania nie spodziewało.


Wiesz oni tworzą forum jak i cały portal maja tu wgląd i szerokie prawa;] Jeżeli miałbyś rząd to zapewne także obsadziłbyś swoimi ludzmi a nie tymi najlepszymi(smutne ale prawdziwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze tez maila do ekipy gram.pl wyslalem lecz sczerze watpie ze do mnie sie odezwa :/
ta jak wy tam na gorze ma podobne warunki aby zostac modkiem, lecz to jest taka niespodziewana wiadomosc
o tym ze toTY zostales wybrany.

z reszta nie rejetrowalem sie na gram.pl po to aby zostac modkiem, tylko po to aby wymienic sie z wami swymi pogladami na rozne tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:54, Ponury Żniwiarz napisał:

Wiesz oni tworzą forum jak i cały portal maja tu wgląd i szerokie prawa;] Jeżeli miałbyś
rząd to zapewne także obsadziłbyś swoimi ludzmi a nie tymi najlepszymi(smutne ale prawdziwe)


Złe porównanie. "Swoimi ludźmi" tu nie pasuje, ponieważ żaden user nie jest "ich". Chyba...
Swoich ludzi to oni mają pod tytułami "Ekipa gram.pl" i "CDProjekt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 21:54, Zauri napisał:


z reszta nie rejetrowalem sie na gram.pl po to aby zostac modkiem, tylko po to aby wymienic
sie z wami swymi pogladami na rozne tematy :D


Skoro nie rejestrowałeś sie po to by zostać modkiem i jesteś pewnien, żenim nie zostaniesz to po co w ogóle wysyłałeś meila ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:50, Vaxinar napisał:

Tych nowych Moderatorów mają wybierać Panie i Panowie z CDP, ale czy Oni dobrze znają forumowiczów


Do tej pory Mordki też wybierali Panie i Panowie z CDP i nikt nie narzekał.
Ten wybór różni się tylko ogłoszeniem o naborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 21:56, Vaxinar napisał:

Złe porównanie. "Swoimi ludźmi" tu nie pasuje, ponieważ żaden user nie jest "ich". Chyba...
Swoich ludzi to oni mają pod tytułami "Ekipa gram.pl" i "CDProjekt".



Faktycznie wybacz mi;] Ale to ich gestia kogo obsadzą bo to forum należy do nich.;)
Ale widzisz ten wątek to pierwszy krok do stworzenia innej sytuacji niż ta obecna do wyboru może i lepszych ludzi . Chodz uważam że do tej pory CDP wybierał w miare dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:49, BzyQacz napisał:

Cóż mogę powiedzieć... Widzę, że jesteś naprawdę spoko gościem... List motywacyjny i widać,
że Ci zależy. I jeśli musiałbym komuś modera odstąpić miejsce moje (na przykład) podarowałbym
Tobie...

Po prostu chce zwiazac swoja przyszlosc z komputerami. Dlatego haruje jak wol w klasie matematyczno-fizyczno-informatycznej w 10 liceum w rankingu w warszawie. A komputery nie oznacza dla mnie "bede gral w gry, bo sa fajne, i bede robil gry i je sprzedawal i bede milionerem" tylko wiem z czym sie to wiaze i ile wymaga poswiecen. I dlatego uwazam, ze moderator na jednym z najpopularniejszych forow w internecie jest dobrym poczatkiem "kariery". A jak by to wygladalo w internetowym CV. "moderator na forum gram.pl". Blizzard od razu zlozylby mi propozycje pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:59, Lak4 napisał:

jak czeba zasłużyć na posade moderatora??


Myśle iż rozumieć userów dużo czasu spędzać na forum , angazowac sie w rozmaite projekty ogólnie dbać o regulamin;] I siedziec tu naprwade długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:57, Moras1990 napisał:


>
> z reszta nie rejetrowalem sie na gram.pl po to aby zostac modkiem, tylko po to aby wymienic

> sie z wami swymi pogladami na rozne tematy :D

Skoro nie rejestrowałeś sie po to by zostać modkiem i jesteś pewnien, żenim nie zostaniesz
to po co w ogóle wysyłałeś meila ? ;>



zawsze jest jakas szansa, lecz mozna porownac to z wygrana w toto lotka , ludzie graja bo np. wpadlo im t w nawyk i tu niespodziewanie BOOM !!!!!

jestes milionerem.

ja kilkuset mial nie ede wysylal bo to loteria nie jest, kazdy jest panem swego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda.... Ja również nie przesiaduję cały czas grając, ale lubię odwiedzić forum i napisać/pomóc. Tak, moderator - to brzmi dumnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) A w dodatku ten temat, który jak podejrzewam czemuś służy (może np, każdy kto się dopisał jest uznawany za spamera i nie ma szans na moderowanie - taki przesiew) w ciekawy sposób pokazuje jak bardzo kusi władza. Połowa osób nawet nie chce moderować, przysłużyć się, ale sam fakt posiadania władzy ich kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:50, Vaxinar napisał:

Ja nie chciałbym się czepiać, ale trochę dziwi mnie jedno.
Tych nowych Moderatorów mają wybierać Panie i Panowie z CDP, ale czy Oni dobrze znają forumowiczów?


Zdziwiłbyś się. Zresztą mam wszelkie podstawy by przypuszczać, że opinia obecnych moderatorów będzie też brana pod uwagę - w końcu grono moderatorskie powinno umieć się dogadać. Na przypadek nie ma tu miejsca, z wielu względów.

A co do pewnego rodzaju plebiscytu na moderatora, to obawiam się, że w większości głosy użytkowników padałyby na osoby "popularne" czy "powszechnie lubiane", bez głębszego zastanowienia, czy taka osoba byłaby dobrym moderatorem. A moderator nie ma być gwiazdorem czy idolem nastolatek, tylko ma być przede wszystkim skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:17, Vilmar napisał:

Zdziwiłbyś się.

Może i masz rację, może ktoś nas obserwuje. Co do tego, że Moderatorzy będą też mieli coś do gadania, to dobrze.

Dnia 16.11.2006 o 22:17, Vilmar napisał:

A moderator nie ma być gwiazdorem czy idolem nastolatek, tylko ma być przede wszystkim skuteczny.

Znowu się zgadzam i właśnie dlatego troszkę się boję czy wybór będzie słuszny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować