Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 17:56, PolishWerewolf napisał:

Nie. Nie ma określonej pory wyznaczenia nowych Moderatorów. Jak zostanie to zrobione, to na
pewno będzie głośno o tym na połowie Forum.

Zresztą.... CDP w weekendy nie pracuje. Więc Sol (to chyba ona jest odpowiedzialna w sporej
części za Moderatorstwo też?) nie ma obowiązku siedzieć nad zgłoszeniami. Teoretycznie...



Nawet pewnie nikomu nie powiedzą, wyślą emaila tylko tym osobą, którzy zostali wybrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak niby inni zobaczą, że są nowi Moderatorzy? Wystarczy chwilę pomyśleć, że i tak się o tym dowiemy ehh... I tak, Ci co nimi zostaną będa wiedzieć o tym na długo przed całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kłótnie tutaj nie mają znaczenia. Cdp i tak wybierze najodpowiednijszych ludzi wg swoich kryteriów nasze rozmowy tu neimaja już sensu . Budzimy tylko niepotrzebne emocjie a każdy kto chce nim zostać powinien wg mnie być bezstronny(wypowiedz ta nie odnosi sie do postow o tresci informacyjnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:02, Ponury Żniwiarz napisał:

Powiem tak. Kłótnie tutaj nie mają znaczenia. Cdp i tak wybierze najodpowiednijszych ludzi
wg swoich kryteriów nasze rozmowy tu neimaja już sensu . Budzimy tylko niepotrzebne emocjie
a każdy kto chce nim zostać powinien wg mnie być bezstronny(wypowiedz ta nie odnosi sie do
postow o tresci informacyjnej)



A ty ile już jesteś na forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:02, Ponury Żniwiarz napisał:

Powiem tak. Kłótnie tutaj nie mają znaczenia. Cdp i tak wybierze najodpowiednijszych ludzi
wg swoich kryteriów nasze rozmowy tu neimaja już sensu . Budzimy tylko niepotrzebne emocjie
a każdy kto chce nim zostać powinien wg mnie być bezstronny(wypowiedz ta nie odnosi sie do
postow o tresci informacyjnej)

To prawda i aż mnie dziw bierze że powstało tu tyle spamu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:10, Lak5 napisał:

A ty ile już jesteś na forum ??


Wystarczy wejść na stronę statystyk, wpisać ksywkę z forum i ma się już prawie wszystko o użytkowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

> A ty ile już jesteś na forum ??
>

Wystarczy wejść na stronę statystyk, wpisać ksywkę z forum i ma się już prawie wszystko o użytkowniku.


Bardzo dziękuje , i jeszcze jedno jak sie jest moderatorem to ekipa gram.pl płaci moderatorowi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:17, PolishWerewolf napisał:

Nie. Moderator to jest zajęcie bezpłatne, z dobrej woli. Nie ma wynagrodzenia pieniężnego.

Wynagrodzenie jest, ale w postaci buźki ( :) ) od pracownika CDP i przysłowiowego "Dzięx":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:17, PolishWerewolf napisał:

Nie. Moderator to jest zajęcie bezpłatne, z dobrej woli. Nie ma wynagrodzenia pieniężnego.

Niestety a chciałoby się dorabiać trochę na boku , nie?! Zresztą nawet nie wiadomo komu by się płaciło więc to trochę bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak, czasem nie. Dla wielu moderowanie to przyjemność. Dla innych obowiązek. I nie każdy musi czerpać z tego materialne korzyści. Wiem, obecny świat jest stworzony pod dyktando pieniądza. Jednak nie wszędzie musi obowiązywać taka sama reguła. Bynajmniej nie tutaj.

Rogoz-> Ano, to chyba jedyne wynagrodzenie... :) Nie licząc jeszcze tony oskarżeń od "pokrzywdzonych" i tym podobnych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wydrukujmy takie plakaty: JESTEŚ MODEM-NIE PODAWAJ DANYCH OSOBISTYCH, BO MOŻESZ NIE DOJŚĆŹ DO KOMPUTERA Z NAWAŁÓW WIADOPMOŚCI NA GG I MAILI!!!
Ciekawy pomysł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

Wystarczy wejść na stronę statystyk, wpisać ksywkę z forum i ma się już prawie wszystko o użytkowniku.

te statystyki błędnie działają, pokazuje np że ja jestem zarejestrowany Na forum od: 10.10.2005 co jest totalną bzdurą bo żeby zarejstrować gre to trzeba mieć już konto a pierwszą gre zarejstrowałem data rejestracji: 25 grudnia 2004 a zarejestrowany byłem jeszcze wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum a serwis to dwie różne sprawy. Pierwszego posta na Forum napisałeś w październiku, a zarejestrowałeś grę znacznie wcześniej. Jednak bardziej wypadałoby to powiedzieć chociażby w tym wątku: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=1782 jako że nie istnieje wątek oprócz Komentarza dotyczący statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:38, PolishWerewolf napisał:

Forum a serwis to dwie różne sprawy.

to nie są dwie różne sprawy a w statach pokazuje dlatego błędnie bo ktoś historie powywalał i najstarszy temat jest właśnie z października 2005r, jakby istniały starsze tematy to by było pokazane faktycznie od kiedy jestem zarejstrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Forum istnieje od października 2005... Więc każdy starszy rangą i doświadczeniem ma napisane że jest od października 2005, a nie np od marca 2003 (data pierwsza lepsza). Ale jak już mówiłem to nie za bardzo miejsce na tą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:10, Fantomer napisał:

to nie są dwie różne sprawy a w statach pokazuje dlatego błędnie (...)


Są:
1. Statystyki dotyczą Forum (1), gram.pl (2). A forum gram.pl zostało otworzone 6 października 2005 roku. W statystykach jest wyraźnie napisane "Na forum od:". Tak samo wyraźnie NIE jest napisane "zarejestrował się dnia". Subtelna różnica?
2. Informacja "na forum od:" ma odpowiedzieć na pytanie "kiedy dany użytkownik napisał pierwszego posta?", a nie informować o czymś, o czym zwykły, szary użytkownik (ja) nie może wiedzieć.
3. Statystyki nie są integralną częścią gram.pl w tym sensie, że ekipa gram.pl za nie nie odpowiada. Odpowiadam za nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 01:29, Pediator napisał:

Po ilu dniach powinienem dostać wiadomość w sprawie moderatorów wysłałem e-mail w czwartek ?


Wystarczy przeczytać jedno zdanie z postu przypiętego. :/
"Ponaglenia i pytania niemile widziane." Na dodatek Sol powtarzała to wiele razy, aby nie pytać kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

> Po ilu dniach powinienem dostać wiadomość w sprawie moderatorów wysłałem e-mail w czwartek
?

Wystarczy przeczytać jedno zdanie z postu przypiętego. :/
"Ponaglenia i pytania niemile widziane." Na dodatek Sol powtarzała to wiele razy, aby
nie pytać kiedy.

taa pytanie po 4 dniach czekania to rzeczywiście ponaglenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować