Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 20:47, Piotrek K. napisał:

Dawno dawno temu upiordliwy umiescil link do... PRAWDZIWEJ sekcji zwlok. A moderator kNOT to
polecial mu degradem o -5. Czy bylo to sluszne lub zasadne to kazdy ocenia w swoim guscie.
Nie ma sensu tego rozstrzygac znowu, bo sie skonczy na tych samych wojnach/oskarzeniach/pretensjach
itp ;)


Ale czy w regulaminie nie jest napisane, że maksymalna kara to -3 do statusu, albo ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:51, Fumiko napisał:

Studenci medycyny jakoś taki widok przeżywają...

Studenci jednak, jak zapewne ze mna sie zgodzisz, sa DOROSLYMI ludzmi i ich poglad na swiat nie zmieni cos na co sami sie zdecydowali - w koncu wybrali taki, a nie inny kierunek, studiowania. Dzieci (a przeciez na forum tez przebywaja) moga miec juz inne reakcje, zwlaszcza, ze filmik znajdowal sie w ''Kwasach'', czyli watku z dowcipami i smiesznymi filmikami.
PS. Pliz, pliz, pliz - nie odpisuj na tego posta :). Konczymy ten temat, bo jeszcze nas zjedza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:58, Piotrek K. napisał:

PS. Pliz, pliz, pliz - nie odpisuj na tego posta :). Konczymy ten temat, bo jeszcze nas zjedza ;P


Jak chcesz to możemy kończyć. Chociaż mną się raczej udławią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:05, Borolek napisał:

a jak zostana modowe wylonieni??

To już jest tajemnica CDP. Można jedynie przypuszczać, że będzie jakieś głosowanie i będzie brany pod uwagę staż na forum, zachowanie, czy ktoś miał degrady i ostrzeżenia itp. Ale to tylko domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile płacicie kolesiom co muszą odpisywać tym wszystkim niezadowolonym klientom których oszukujecie? Przy okazji Mike powinien dostać sporą premie, za odpisywanie w sprawie NWN2 EK. A ile tym kolesiom co piszą ze zwykłego konta (gracza) udając debili że wszystko jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz?(postotele!) a) nie wiadomo, b) wąchając kandydatów, c) nie do nas takie pytania, sami chcemy wiedzieć!Koszt jednego posta: 295,98, musisz mieć 80 lat i pozwolenie swego dziadka i babci. Nie przegap szansy, nagroda: samolocik Michaela Jacksona może być Twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 01:36, Sado82 napisał:

Ciekawi mnie ile płacicie kolesiom co muszą odpisywać tym wszystkim niezadowolonym klientom
których oszukujecie? Przy okazji Mike powinien dostać sporą premie, za odpisywanie w sprawie
NWN2 EK. A ile tym kolesiom co piszą ze zwykłego konta (gracza) udając debili że wszystko jest
OK?

Jak coś twierdzisz, to wypadałoby twierdzenia udowodnić. Ja akurat nie zamówiłem NWN2 bo jedynka wiesza mi się na dwóch komputerach z różnymi systemami operacyjnymi, ale jestem ciekaw, na jakiej podstawie posądzasz, że jacyś kolesie piszą z konta gracza udając debili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kNOT już od dawna modkiem nie jest. Ale forum obserwuje, avatar sobie dodał, a z funkcji został usunięty przed ich wprowadzeniem. Szerzej akcja opisana jest w którymś temacie, niestety nie pamiętam w którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:08, S.V.P.A.M napisał:

/.../
Ja chce knota..

Uważajcie, o co prosicie, bo możecie to dostać.
Wcale bym się nie śmiał, gdyby kNOT wrócił pod zmienionym nickiem i zaczął nowe porządki. Jako "nowy" moderator oczywiście. Wiele osób miałoby "na dzień dobry" przechlapane... ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można się zgłaszać jeszcze na moderatorów?Jeśli tak to ja się zgłaszam:

Szymon Brodziak

Xywka:Ashakel
Wiek:lat 12(prawie 13)
E-mail:szymek9999@op.pl
Mam doświadczenie,byłem moderatorem na forum o NWN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panie Szymonie spóżnił sie pan. Pozatym uprzejmie inforumuje że zapisów dokonywało sie na adres email podany w przypietym poscie.Dodatkowo doświadczenie z innych forum zapewne mile widziane natomias znaczące mniej niz doświadczenie na tym forum. Życze miłego forumowania i samych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:41, Ashakel napisał:

Czy można się zgłaszać jeszcze na moderatorów?


No, niestety, troche sie spozniles.

"Potrzeba została zaspokojona. Dziękuję za Wasze zainteresowanie. :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:55, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> Ja chce knota..
Uważajcie, o co prosicie, bo możecie to dostać.
Wcale bym się nie śmiał, gdyby kNOT wrócił pod zmienionym nickiem i zaczął nowe porządki. Jako
"nowy" moderator oczywiście. Wiele osób miałoby "na dzień dobry" przechlapane... ;D)


Żartowałem...on czasem przesadzał..i to nie pojedyncze drzewa ale całe lasy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:55, KrzysztofMarek napisał:

Wcale bym się nie śmiał, gdyby kNOT wrócił pod zmienionym nickiem i zaczął nowe porządki. Jako
"nowy" moderator oczywiście. Wiele osób miałoby "na dzień dobry" przechlapane... ;D)


Fakto to nie byłoby śmieszne- albo tak śmieszne jak powót Leppera do rządu - niby nie wchodzi się 2 x do tej samej rzeki ale.. lepiej złego nie kusić

Z drugiej strony knocik ma ubaw dalej:P Tyle lat po wojnie a kurz wciąż lata;]

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można w sumie już ten topic odczepić bo Wy ( CDP ) macie potrzebę zaspokojoną, a jak mam to przed oczyma i czytam zgłoszenia 12 latków na moderatora to aż mnie skręca, wyraźnie napisane że już "po ptokach" a tu wciąż nawalają albo o knocie albo dopisują swoje zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:45, Modest-Vermin napisał:

Można w sumie już ten topic odczepić bo Wy ( CDP ) macie potrzebę zaspokojoną, a jak mam to
przed oczyma i czytam zgłoszenia 12 latków na moderatora to aż mnie skręca, wyraźnie napisane
że już "po ptokach" a tu wciąż nawalają albo o knocie albo dopisują swoje zgłoszenia.


W sumie to nie jest głupi pomysł, a rozmowa która się tutaj toczy mogłaby być spokojnie przerzucona do topicu o modkach.
Co do czytania ze zrozumieniem... Podobno na to teraz stawia polska edukacja. No, ale to trochę zboczyłem z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować