Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 14:44, Fumiko napisał:

A możesz rozwinąć??

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, płaca = 0. Moderator nie żada nic wzamian. Tak trudno było to rozszyfrować? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:45, morthi napisał:

24 - godziny
7 - dni w tygodni
0 - zadnego bana ;) badz tez ostrzezenia ?:)

zapraszamy chetnych :)


To zero to chyba odnośnie płacy. A pytanie w poprzednim poście było żartobliwe ino mi się emotikon skasował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:39, Fumiko napisał:

Dzięki za zaufanie. A mogę się angażować bo niedługo będę miała stałkę (póki co okupuję uczelniane
kompy).


Ech piękne czasy uczelniane...:-) Teraz niestety praca... Praca... Niby w pracy mam dostęp do sieci z racji wykonywanego zawodu, ale ten dostęp to tak jakby go nie było, często nawet nie ma kiedy maila odczytać, a co dopiero śledzić jakieś tematy na forum, czy też ingerować jak zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo brak stałki w domu (i całe szczęście, wtedy to człowiek już by w ogóle tylko przy komputerze siedział, a tak to chociaż jeszcze gdzieś wyjdzie:-)

A zaufanie? Może i trochę na wyrost, ale bardzo dobrze mi się z Tobą pisało w wątku o SpellForce2 i widać, że jesteś chętna do pomocy innym forumowiczom, jednocześnie trzymając się jakichś zasad:-) A trzymać się czegoś trzeba, nie? Chociażby regulaminu, aczkolwiek nie zawsze musi się on nam podobać:-) Zresztą logując się na forum i zakładając tutaj konto wyrażamy dobrowolną zgodę na jego akceptację (ciekawe ile osób w ogóle go raczyło przeczytać:-), a skoro coś akceptujemy to powinniśmy tego przestrzegać. Gdyby wszyscy przestrzegali tego, do czego się zobowiązali to nawet 2 moderatorów by w zupełności wystarczyło, ba nawet pomijając ten regulamin, jedynie stosując się do podstawowych zasad kulturalnej dysuksji i podstawowych zasad zwanych "netykietą" moderatorom żyłoby się znacznie łatwiej, a i użytkownicy czuli by się znacznie lepiej, niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto to chce pokazać jaki to jest super-hiper błędnie myśląc, że w Internecie jest się całkowicie anonimowym i nikt nigdy nie dowie się kto i skąd coś pisał... Może gdyby ludzie mieli chociaż świadomość własnej odpowiedzialności za słowa wypowiadane tutaj na forum (a jest to przecież forum publiczne) dużo bardziej uważaliby co wypisują:-)

Dobra, bo ja znów smęcę:-) (tak, znalazłem chwilę czasu w pracy:-))... Jeszcze raz powodzenia...

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez bycie moderatorem to nie praca :) wiec niby dlaczego mialoby sie im placic ?:)

jesli tak by bylo to kazdy uzytkownik powinien dostawac powiedzmy 1 wirtualny grosz za post ;) albo 0.01 ;) wtedy bylibysmy bogaci ;) wszyscy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:48, morthi napisał:

kazdy uzytkownik powinien dostawac powiedzmy 1 wirtualny grosz za post
;) albo 0.01 ;) wtedy bylibysmy bogaci ;) wszyscy :D:D:D

Co ty? :D Wyobrażasz sobie zwały spamu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:44, Fumiko napisał:

> 24/7/0
>
> To wymiary idealnego moderatora ;P

A możesz rozwinąć??

Jako że odpowiedź była do mnie to jestem zobowiązany wyjaśnić ;)
24 godziny, 7 dni w tygodniu, 0 wynagrodzenia
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:50, szerszeń45 napisał:

> kazdy uzytkownik powinien dostawac powiedzmy 1 wirtualny grosz za post
> ;) albo 0.01 ;) wtedy bylibysmy bogaci ;) wszyscy :D:D:D
Co ty? :D Wyobrażasz sobie zwały spamu? ;-)


Brrr... Uprzejmie proszę o nie wykorzystywanie mojej wyobraźni w taki sposób... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:51, Fumiko napisał:

Brrr... Uprzejmie proszę o nie wykorzystywanie mojej wyobraźni w taki sposób... ;-)

Ops, pseplasam. :)

Dobra kończymy ten off top ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:48, morthi napisał:

przeciez bycie moderatorem to nie praca :)

tu się nie zgodzę

Dnia 16.11.2006 o 14:48, morthi napisał:

wiec niby dlaczego mialoby sie im placic ?:)

zgodnie z powyższym za pracę się płaci, tak to jest ułożone w tym świecie :D
No ale w tym przypadku moderowanie to wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niby na czym polega "praca" moderatora ? wg mnie moderator niczym sie nie rozni od zwyklego uzytkownika:) ot ma kilka guzikow wiecej w panelu kontrolnym :) ale jest takim samym uzytkownikiem jak kazdy :)ot pisze sobie na forum a przy okazji wyluskuje uzytkownikow ktorzy lamia regulamin :) taki bonus :) nie musi pisac maila na moderator.gram.pl :)

taki topic to dobry pomysl :) zastanawiam sie ile zgloszen przyjdzie :) chyba Sol sie nudzii lubi czytac maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

a niby na czym polega "praca" moderatora ?


Na odpowiedzialności za to forum. A im wieksza odpowiedzialnosc tym wieksza płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

a niby na czym polega "praca" moderatora ?


Wiesz, Moderator często musi podejmować decyzje niepopularne a potem wysłuchiwać tekstów w rodzaju "bo miałeś zły dzień i się na mnie wyzywasz" albo czytać jakim to on jest niesprawiedliwym takim owakim. I mało kogo obchodzi czy moderator miał rację czy nie. Wykłócać się będą i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fumiko, zapominasz o podstawowych 2 punktach odnośnie moderatorów i użytkownikó1:

1. Moderator ma zawsze rację...
2. Jeśli moderator nie ma racji, patrz pkt. 1...

:-)

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciagu nie jest to dla mnie synonimem pracy co napisaliscie :) to tylko dobra zabawa:)nie widze zwiazku miedzy odpowiedzialnoscia za forum a praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

a niby na czym polega "praca" moderatora ? wg mnie moderator niczym sie nie rozni od zwyklego
uzytkownika:) ot ma kilka guzikow wiecej w panelu kontrolnym :) ale jest takim samym uzytkownikiem
jak kazdy :)ot pisze sobie na forum a przy okazji wyluskuje uzytkownikow ktorzy lamia regulamin
:) taki bonus :) nie musi pisac maila na moderator.gram.pl :)

No jeśli to ma wyglądać tak jak napisałeś to faktycznie nie jest to praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

a niby na czym polega "praca" moderatora ? wg mnie moderator niczym sie nie rozni od zwyklego
uzytkownika:) ot ma kilka guzikow wiecej w panelu kontrolnym :) ale jest takim samym uzytkownikiem
jak kazdy :)


moderator też pracuje, tylko że to nie jest płatna praca. Można wiele czynności wykonywać, które mogą być pracą a nie dostawać za to grosza.

>ot pisze sobie na forum a przy okazji wyluskuje uzytkownikow ktorzy lamia regulamin

Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

:) taki bonus :) nie musi pisac maila na moderator.gram.pl :)


Ja bym powiedział odwrotnie. Moderatorzy zazwyczaj wyłapują nieprzystosowanych i przy okazji jak im czasu starczy coś tam od siebie napiszą. Dowody? Piotrek sam ostatnio mówił, że jego przebywanie na forum najczęściej sprowadzało się do moderowania. TYHE od startu nowego forum też rzadziej się wypowiada. i tak dalej. Pomijam już tutaj życie prywatne :)

Dnia 16.11.2006 o 14:56, morthi napisał:

taki topic to dobry pomysl :) zastanawiam sie ile zgloszen przyjdzie :) chyba Sol sie nudzii
lubi czytac maile ;)


Jeśli Sol się nudzi i chce maile poczytać to niech poda swój prywatny adres. Już ja ją zajmę czytaniem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:03, morthi napisał:

w dalszym ciagu nie jest to dla mnie synonimem pracy co napisaliscie :) to tylko dobra zabawa:)nie
widze zwiazku miedzy odpowiedzialnoscia za forum a praca :)


Chyba bardzo młody jesteś jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować