Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - od jutra zaczyna się wielka piłka!

55 postów w tym temacie

No i po pierwszych testach. Gra przez neta: Cudo!, ale jest kilka wad (miejmy nadzieje, że tymczasowych):
-tłoki na serwach
-ściśle związana z tłokami niestabilność i powolność działania
-pełno jakiś obcojęzycznych ludzi na stricte polskim kanale pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze kontrolne mecze pokazaly jeden wielki krok w przod a mianowicie animacje zawodnikow! zwroccie uwage na takie male smaczki jak wyskoki do glowek.. oslanianie pilki.. strzaly czy chociazby upadki.. cud miod i orzeszki! brawo dla konami! a poza tym szybsze tempo.. mniej fauli i kartek.. poza starym systemem taktycznym jest takze nowy uproszczony dla tych ktorzy pierwszy raz graja w pesa.. a poza tym wszystkim to wciaz ta okropnie wciagajaca gra przy ktorej zarywa sie doslownie miesiace! =] goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wrażenia: Polecam! Polecam! Polecam! Kapitalnie się w gra we więcej niż dwie osoby (tzn. przynajmniej dwóch w teamie), ale nawet 1v1 są emocje niesamowite: końcówka przegrywam 0:1, doliczony czas, gol (mój), jednak nie, spalony bo ostatni obrońca był jako bramkarz (bramkarz wyszedł), jestem bliski popełnienia harakiri, kolejna akcja (ostatnia w meczu :P), minięcie, sam na sam, gol 1:1. Sam nie wiem czy coś takiego polecić czy nie :P Podsumowując w stylu Krzysia K.: Emocje. Emocje. Podkreślam jeszcze raz: Emocje. Sorki, że bredze ale podekscytowany jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


LesiuB -> Miło, że życzysz nam trafienia szlagiem :-\\\ Mam nadzieję, że Tobie tego nikt nie życzy, nawet gdy ma powód. W przypadku ProEvo 6 takiego powodu nie masz a i tak nam tak nieładnie życzysz.

Premiera gry ustalana jest przez producenta gry firmę Konami, nie przez CD Projekt. Jest ona w 120% niezależna od naszej firmy.

Wierz mi, że gdyby była od nas zależna gra była by dawno na półkach. Nie puszczalibyśmy reklam w TV na pusto, wycofywali gry z wcześniej ustalonych promocji, nie oddawali pola nowej Fifie, w najprostszy sposób - opóźniając premierę. Zwłaszcza, że namówienie Konami do polskiej wersji jak i cała kampania kosztowały nas naprawdę sporo pieniędzy - naszych cedeprojektowych.

Proszę Cię więc, abyś nastepnym razem włożył trochę wysiłku w rozeznaniu sytuacji, zanim zaczniesz życzyć komuś aby go szlag trafił, zwłaszcza, że ten ktoś włożył już diabelnie dużo wysiłku w to aby usatysfakcjonować osoby takie jak Ty. To takie minimum przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włóż płytkę. W menu autostartu daj "Rejestracja użytkownika". Na stronce co się pojawi Enter. Wybierz język i później krok po kroku. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem bo sam się rejestrowałem kilka godzin temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:06, Scrapek napisał:

Włóż płytkę. W menu autostartu daj "Rejestracja użytkownika". Na stronce co się pojawi Enter.
Wybierz język i później krok po kroku. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem bo sam się rejestrowałem
kilka godzin temu.

No właśnie wtedy mi nie włącza tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 19:10, LesiuB napisał:

Niech szlak trafi ten cały CDP. Na kompa już jest a na ps2 przełożyli na grudzień. *$(@$&@&$@&$(*@&(*$&@&)~!!!!!!
W normalnych krajach gry na konsole wydają w pierwszej kolejności a u nas jak zwykle na opak.
Ale najgorsze jest to że CDP poprostu nie szanuje klijenta. Kupuje wersje angielską nie dystrybowaną
przez CDP.

Nie gorączkuj się, a jak już chcesz kogoś pojechać, to zrób to przynajmniej poprawnie ortograficznie x_X
STFU!

A wracając do tematy, to bardzo sie cieszę, że Pro Evo dystrybuje CDP... :>
Może się skuszę, chociaż zbieram na BF 2142:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze na Plejaka jeszcze nie wiadomo kiedy premiera bedzie...
Mam nadzieje ze przed 26 listopada dojdzie juz... Chcialem sobie zrobic prezent na urodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike -> Premiere PES6 Konami ustaliło na 26 października tego roku, natomiast CDP przekładał premiere bo nieudolnie zlokalizowaliście gre. Nie wciskaj kitu że to widzimisie Konami kiedy gra ma się pojawić. A to że wpompowaliście kupe kasy która wam może się już nie zwrócić to tylko wasza wina. Ktoś w firmie powinien za to beknąć. A kase w gre włożyliście nie dla graczy tylko tak naprawde dla siebie żeby więcej kasy zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:58, Mike napisał:


LesiuB -> Miło, że życzysz nam trafienia szlagiem :-\\\ Mam nadzieję, że Tobie tego nikt
nie życzy, nawet gdy ma powód. W przypadku ProEvo 6 takiego powodu nie masz a i tak nam tak
nieładnie życzysz.

Premiera gry ustalana jest przez producenta gry firmę Konami, nie przez CD Projekt. Jest ona
w 120% niezależna od naszej firmy.

Wierz mi, że gdyby była od nas zależna gra była by dawno na półkach. Nie puszczalibyśmy reklam
w TV na pusto, wycofywali gry z wcześniej ustalonych promocji, nie oddawali pola nowej Fifie,
w najprostszy sposób - opóźniając premierę. Zwłaszcza, że namówienie Konami do polskiej wersji
jak i cała kampania kosztowały nas naprawdę sporo pieniędzy - naszych cedeprojektowych.

Proszę Cię więc, abyś nastepnym razem włożył trochę wysiłku w rozeznaniu sytuacji, zanim zaczniesz
życzyć komuś aby go szlag trafił, zwłaszcza, że ten ktoś włożył już diabelnie dużo wysiłku
w to aby usatysfakcjonować osoby takie jak Ty. To takie minimum przyzwoitości.



Mike, zupelnie obiektywnie, po ludzku.
Czy premiera PES6 w Polsce byla udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj PESA 6 jest i jezyku Polskim,niemieckim,angielskim,hiszpanskim itd.Jest jeden problem nie da sie grac po sieci.zarejestrowałem sie na stronie Pesa 6 i dostałem klucz ale nie da sie połaczyc z serwerem.Przerywa połaczenie.A jak u Innych ta sprawa wyglada.Jest płyta dodatkowa naprawia błedy w polskiej wersji.Tak to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.. Wiecie co mnie wkurza? ze drechy ktore sciagnely gre z neta miesiac wczesniej moga grac, a ja, poczciwy obywatel musze czekac. Zamowilem w PO:P i mialo byc 2 dni przed premiera... Dzisjest premiera a gry nie widac:/ Kiedy mozna sie spodziewac przesylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 07:15, LesiuB napisał:

Mike -> Premiere PES6 Konami ustaliło na 26 października tego roku, natomiast CDP przekładał
premiere bo nieudolnie zlokalizowaliście gre. Nie wciskaj kitu że to widzimisie Konami kiedy
gra ma się pojawić. A to że wpompowaliście kupe kasy która wam może się już nie zwrócić to
tylko wasza wina. Ktoś w firmie powinien za to beknąć. A kase w gre włożyliście nie dla graczy
tylko tak naprawde dla siebie żeby więcej kasy zarobić.


Za lokalizację gry PES6 odpowiadało Konami, ich zespoł programistów lokalizaował grę, nasz człowiek brał udział
w pierwszych koncepcyjnych pracach nad grą w Japonii, niestety jego uwagi nie zostały całkowicie zaimplementowane do oryginaknego mastera. Tak więc w dniu kiedy otrzymalismy master z grą okazało się, że brakuje w grze polskich znaków, są błędy w menu gry oraz w duże nie konsekewncje w nazewnictwie stosowanym w rozgrywce, w takiej sytuacji musielismy podjac decyzje o opoznieniu premiery i poprosic Japonie o zrobienie patach poprawiajacego wczensiej wykryte bledy, jak wiesz pomiedzy nami a Japonia jest kawalek drogi i kilka stref czasowych, a i dla Konami Polska to tak samo egzotyczny kraj jak dla nas Kazachstan, czy Armenia tak wiec opracowanie patch trwalo duzo dluzej niz sie spodziewalismy. Wreszcie iedy patch powstal okazalo sie ze ponownie i poprawia wszytskich bledow i znowu pilka wrocila do Japonii i znowu dodatkowe dni czekanie na poprawke. Teraz kiedy podwoch powtorzeniach prcoesu mamy patcha zostal on wytloczony i dolozony do calego nakladu gry. Co do PS2 sytuacja jest jeszcze trudniejsza, bo tam nie da sie tak latwo dolozyc patcha do gry ,tylko trezba ponownie wytloczyc caly naklad plyt, jak sie domyslasz zaczac to tloczenie mozna dopiero wtedy kiedy gotowy jest patch, a wiec od daty patcha musisz dolozyc ok 2 tygdonie na wytloczenie plyt + kolejny tydzien na ich dosatrczenie opakowanie etc do Polski.

Na koniec przydlugiego posta dodam, nie widz spiskow tam gdzie ich nie ma, oceniajac kogokolwiek najpierw sproboj zrozumiec zasaday dzialania firm, mechanizm tworzenia gier ichprodukcji etc wtedy dopiero bedziesz pewien ze twoja opinia nie jest bezpodstwana i pozbawiona sensu, a co za tym idzie krzywdzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować