Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - od jutra zaczyna się wielka piłka!

55 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 08:51, sianer napisał:

Mike, zupelnie obiektywnie, po ludzku.
Czy premiera PES6 w Polsce byla udana?


Ja moze odpowiem trcoeh przewrotnie, premiery jeszcze nie było :P A juz bardziej serio to zobaczymy, jak wam się spodoba ta gra, ja uwazam ze mimo wszytsko warto bylopoczekac zeby miec w pelni spatchowana gre z nierazacymi problemami niz meczyc sie na zbugowanej wersji. W kwestii przesuneic daty premiery oczywiscie wyszlo to fatalanie, i najwiecej na tym stracimy wlasnie my CDP ,a nie np. Konami, chociaz tak jak psialem wczesniej i nie ma w tym zadnej sychologii wieksza czesc problemu lezala nie po naszej stronie. Anyway mam nadzieje ze ci ktorym starczylocierpliwosci kupia PES6 i docenia wysilek wlozony przez CDP w poprawienie bledow wystepujacych w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:31, migem napisał:

> Mike, zupelnie obiektywnie, po ludzku.
> Czy premiera PES6 w Polsce byla udana?

Ja moze odpowiem trcoeh przewrotnie, premiery jeszcze nie było :P A juz bardziej serio to zobaczymy,
jak wam się spodoba ta gra, ja uwazam ze mimo wszytsko warto bylopoczekac zeby miec w pelni
spatchowana gre z nierazacymi problemami niz meczyc sie na zbugowanej wersji. W kwestii przesuneic
daty premiery oczywiscie wyszlo to fatalanie, i najwiecej na tym stracimy wlasnie my CDP ,a
nie np. Konami, chociaz tak jak psialem wczesniej i nie ma w tym zadnej sychologii wieksza
czesc problemu lezala nie po naszej stronie. Anyway mam nadzieje ze ci ktorym starczylocierpliwosci
kupia PES6 i docenia wysilek wlozony przez CDP w poprawienie bledow wystepujacych w tej grze.


''''docenia wysilek wlozony przez CDP w poprawienie bledow wystepujacych w tej grze'''' No LITOSCI Panowie.A niby czym byly spowodowane te bledy?!?!Ano NIEDOSTATECZNYM wysilkiem wlozonym przez Was podczas procesu polonizacji.A wiec pokpiliscie sprawe podczas polonizacji i teraz musicie naprawiac swoje WLASNE bledy.I MY MAMY BYC WAM ZA TO WDZIECZNI?!?!
P.S. I prosze darujcie juz sobie te oklepana do bolu gadke ''''TO WINA KONAMI'''' bo jakos cala europa nie miala z nimi zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nobody -> To moze jednak troche Ci wytlumacze. Za polonizacje PES6 odpowiedzialne bylo Konami, nie CDP. Rola CDP byla w tym procesie bardzo ograniczona. Do tego stopnia, ze nie widzielismy finalnej polskiej wersji gry, do praktycznie kilkunastu dni przed pierwsza planowana data premiery. Gdy tylko ja przetestowalismy od razu zglosilismy sprawe do Konami (a plytki na PS2 byly juz de facto wytloczone), otrzymalismy informacje, ze tak juz jest z PESem, ze pierwsze wersje jezykowe zawsze nie sa doskonale. Tylko dla nas taka informacja nie usprawiedliwia sprzedawania niepelnowartosciowego produktu. Dlatego odmowilismy przyjecia juz gotowych plyt i zazadalismy wprowadzenia poprawek, ktore zreszta okazalo sie juz wczesniej byly zgloszone przez naszego testera wyslanego specjalnie po to do Japonii.

A co do wdziecznosci, to w sumie jej nie oczekujemy. Zaczynami sie przyzwyczajac, ze traktuje sie nas z buta, niesprawiedliwie i kompletnie nie dostrzegajac naszych staran. A staramy sie mocno, stad m.in. bierze sie proevo po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to korzystajac z tego ze przez ostatnie 3 tygodnie niemal callkowicie przestaliscie odpowiadac na pytania na forum a nagle staliscie sie bardzo rozmowni mam jeszcze jedno pytanie.W tym miesiac ma byc czy juz bylo 3-4 czy nawet wiecej obsuw.W takim razie czy przy ktorejkolwiek z nich ponosicie chocby minimalna wine czy poraz kolejny cala odpowiedzialnosc za to ponosza ''''profesjonalisci'''' z zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 12:17, nOBODY000 napisał:

''''docenia wysilek wlozony przez CDP w poprawienie bledow wystepujacych w tej grze'''' No
LITOSCI Panowie.A niby czym byly spowodowane te bledy?!?!Ano NIEDOSTATECZNYM wysilkiem wlozonym
przez Was podczas procesu polonizacji.A wiec pokpiliscie sprawe podczas polonizacji i teraz
musicie naprawiac swoje WLASNE bledy.I MY MAMY BYC WAM ZA TO WDZIECZNI?!?!
P.S. I prosze darujcie juz sobie te oklepana do bolu gadke ''''TO WINA KONAMI'''' bo jakos
cala europa nie miala z nimi zadnych problemow.


Troche jak grochem o sciane. Ja pisze swoje ty wiesz swoje. Nie przekonam cie w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 12:44, nOBODY000 napisał:

No to korzystajac z tego ze przez ostatnie 3 tygodnie niemal callkowicie przestaliscie odpowiadac
na pytania na forum a nagle staliscie sie bardzo rozmowni mam jeszcze jedno pytanie.W tym miesiac
ma byc czy juz bylo 3-4 czy nawet wiecej obsuw.W takim razie czy przy ktorejkolwiek z nich
ponosicie chocby minimalna wine czy poraz kolejny cala odpowiedzialnosc za to ponosza ''''profesjonalisci''''
z zachodu?


Przy kazde z nich wina jest rowniez ponaszej stronie, nie pisze ze jestesmy krysztalowi. Podaje ci glowny powod ktorego nie mozemy obejsc/naprawic, oprocz tego zdarzaja sie bledy wynikajace z ludzkich pomylek, obsuniec w terminach etc..ale te zawsze mozemy jakos skompensowac dodajac liczbe ludzi pracujacyhc nad projektem, pracujac po godzinach etc.. tych ktore wykoleily premiere PES6 niestety w ten sposob sie nie ualo zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:31, migem napisał:

> Mike, zupelnie obiektywnie, po ludzku.
> Czy premiera PES6 w Polsce byla udana?

Ja moze odpowiem trcoeh przewrotnie, premiery jeszcze nie było :P A juz bardziej serio to zobaczymy,
jak wam się spodoba ta gra, ja uwazam ze mimo wszytsko warto bylopoczekac zeby miec w pelni
spatchowana gre z nierazacymi problemami niz meczyc sie na zbugowanej wersji. W kwestii przesuneic
daty premiery oczywiscie wyszlo to fatalanie, i najwiecej na tym stracimy wlasnie my CDP ,a
nie np. Konami, chociaz tak jak psialem wczesniej i nie ma w tym zadnej sychologii wieksza
czesc problemu lezala nie po naszej stronie. Anyway mam nadzieje ze ci ktorym starczylocierpliwosci
kupia PES6 i docenia wysilek wlozony przez CDP w poprawienie bledow wystepujacych w tej grze.



Wow, dostalem odpowiedz, a na maile nikt mi nie odpowiadal :(

Piszac juz zupelnie powaznie.
Oboje dobrze wiemy, ze ten produkt obroni sie sam, niezaleznie od tego, jak przebiegala premiera.
Oczywiscie, szkoda, ze wyszlo tak, jak wyszlo.
Co do poprawek, mocno subiektywnie uwazam, ze lepiej byloby dac ludziom gre z bledami, a potem dac patch na CD. Zostawmy to jednak za soba, bylo - minelo.
Mam pytanie innej kategorii, czy CDP zamierza jakos promowac PES?
Turneje, konkursy, cokolwiek?
Scena PES rosnie w sile, byloby milo, gdyby dystrybutor nagrodzil graczy za lojalnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety do dnia dzisiejszego PES6 NIE DZIAŁA ON LINE!!!!!!!!! mieli serwery urochomic dzisiaj po południu (tak twierdził pracownik serwisu...) niestety dalej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike, i tak mieliście dość dużo życzliwości od strony graczy (której swego czasu nie dostała Cenega i jeszcze się zmaga ze złym obrazem).

"Jechaliście" na zrozumieniu graczy podczas problemów z HoMM V (w sprawie literówek), potem w sprawie Spellforce II, jednocześnie jeszcze była sprawa Titan Quest. Wszędzie tam jednak gracze mimo nerwów próbowali was zrozumieć.

Zauważam jednak od pewnego czasu, że wykorzystaliście to i teraz wszystko próbujecie tłumaczyć winą z zewnątrz, nie zaś CDP. Tylko, że ja np. kupując HoMM V kupuje go od CDP, nie zaś od UbiSoft, i jako klient mało mnie interesuje, czy patch UbiSoft wydał za wiedzą CDP, czy też nie. Chcę mieć grę bez błędów.

Sam pracowałem przez jakiś czas jako betatester więc wiem, że zachodni/wschodni wydawcy są upierdliwy jednakże pamiętajcie, że mimo globalizacji, gracza nie obchodzą czynniki zewnętrzne, kupuje grę od was i od was wymaga.

Powtórzę się jeszcze raz, macie dużo szczęścia, że po ostatnich wpadkach nie dostaliście etykietki takiej samej jak Cenega swego czasu.

Życzę wam dużo szczęścia przy kolejnych premierach, mam nadzieję, że nie przełożycie premiery Medievala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bawię się PES6 z polskim komentarzem i wiecie co? KOmentarz jest smętny jak żadne, biedni komentatorzy czytali przetłumaczony na polski teskt z angielskiego bez żadnych emocji - porażka. Jakość lokalizacji przez CDP przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować