Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War – Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!

33 postów w tym temacie

Domek

W sklepie gram.pl można już składać zamówienia na kolekcjonerską edycję gry Medieval II: Total War. To wyjątkowe wydanie przy cenie 139 zł (używając wPLNow) z pewnością stanie się kluczowym elementem kolekcji każdego fana strategii!

Przeczytaj cały tekst "Medieval II: Total War – Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drukowana mapa średniowiecznej Europy i Bliskiego Wschodu,
Album ukazujący historię mrocznego średniowiecza

dla tego bym może to zamówił - ale akurat na kompa zbieram, więc nie jestem zainteresowany :P

PS. Spróbuje trafić do Dzieciaki z Klasą - może mi się uda ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:51, hellgate napisał:

nie rozumiem po co komuś potrzebne 4 karty? cała talia powinna być wg mnie.


te karty to pocztowki ;] przynajmniej tez 4 byly w zestawie Total War Eras

Mnie ciekawi jak bedzie ten zestawik zapakowany bo w takim etui to sie pewnie zmiesci tylko gra plus poradnik ,a reszta luzem ? ;] No chyba ze bedzie w takim opakowaniu jak EK na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i każdą z bitw przechodziłem z 10 razy. Z czego najtrudniejszy wydaje się być Pavilon(nie wiem czy dobrze pisze) przez te drune kurtyny(też nie wiem czy dobrze, tak czy inaczej to działa). Wrażenia ok ale wolałem interfejs z Rome''a, jakoś tak lepiej leżał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do „CD Projektu” - czy można prosić o zwrócenie uwagi firmie "Masterlink" by ostrożnie obchodziła się z paczkami?

"Gothica 3 EK" dostałem z połamanymi zaczepami przytrzymującymi instrukcje - płyty były nienaruszone ale mało brakowało aby tak nie było!

Może jakieś naklejki ostrzegawcze na pocztowych opakowaniach? Obchodzić się jak z szkłem/kryształem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strajker...??
Ted Strajker...;);)
A tak mimochodem ten pan ma rację miałem identyczną sytuację, paczka była niby ok, ale zaczepy był połamane, pewnie łopatą zrzucali do samochodów....
Zamówiłem sobie EK.. teraz będę czekał z niecierpliwością licząc na to że premiera nie zostanie przesunięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować