Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie


http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Pudzianowski-podpisal-kontrakt-z-KSW,wid,11377977,wiadomosc.html?ticaid=18850

Mam nadzieję, że to będzie udana zagrywka, zarówno dla mma w Polsce, dla promocji KSW, jak i dla Pudziana. Oby Najman dostał lanie, chociaż znając jego, to pewnie sobie zrobi jakieś ciężkie kuku dwa dni przed walką :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo! bedzie sie dzialo! oby nie popisal sie tak jak saleta, ten to dopiero mial wystep, w taki smieszny sposob dal sie sprowadzic do parteru.. a pozniej sie jeszcze na plecy obrocil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:13, Budo napisał:

/.../


- Moich jaj Najman nie zobaczy. Taki widok jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla mojej dziewczyny.
Haha. Owned :D

Ale walka szykuje się niezła. To nie to o wygraną, to o honor! ;P
Zobaczymy co umie Pudzian oprócz przeciągania tira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Myślę, że sobie poradzi. Pudzian to twardziel, wojownik- na każdych zawodach strong manów widać było jak walczy- zawsze o pierwsze miejsce. Trenuje sztuki walki tez od dawna, czasu jeszcze trochę ma- kwestia podszkolenia parteru, doszkolenia się po prostu do całej gali, zrzucenia kilku kg. Jest niesamowicie silny, a przy tym szybki, ja osobiście myślę (i mam nadzieję), że Najman dostanie baty jak przedszkolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podszkolenie parteru ? on taki wielki jest, ze nie wiem czy w ogole mozna mu cos zalozyc xD a jak on by byl na gorze to specjalnej techniki mu nie trzeba, w koncu skads sie wziely te wszystkie tytuly mistrza swiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:51, Zauri napisał:

podszkolenie parteru ? on taki wielki jest, ze nie wiem czy w ogole mozna mu cos zalozyc
xD a jak on by byl na gorze to specjalnej techniki mu nie trzeba, w koncu skads sie wziely
te wszystkie tytuly mistrza swiata ;)


Najman to nie ułomek rówież pamiętaj. Pudzian na pewno sporo zrzuci do gali (ze 30 kg?), a parter to też technika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także mam nadzieję, że Najman zgarnie bęcki. :) Już takim Bobbom Sappom udawało się pokonywać niezgorszych zawodników pomimo swojej biednej techniki, głównie dzięki gabarytom. W tej walce dorzucając do gabarytów niezwykłą sprawność fizyczną, siłę i doświadczenie w SW Pudziana, sądzę, że mr. Najman dostanie po łbie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:02, Budo napisał:

Najman to nie ułomek rówież pamiętaj. Pudzian na pewno sporo zrzuci do gali (ze 30 kg?),
a parter to też technika...


30 kg? Panie, no bez przesady. :D Nie sądzę, żeby Pudzian tak bardzo chciał się poświęcić dla MMA kosztem występów w Strongmenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:10, Jaracz napisał:

30 kg? Panie, no bez przesady. :D Nie sądzę, żeby Pudzian tak bardzo chciał się poświęcić
dla MMA kosztem występów w Strongmenach.


Już zapowiedział, że jego jesienny występ będzie ostatnim tytułem w karierze. Przyszedł, popatrzył, pozamiatał, pora iść gdzieś indziej. Sam mówił, że już wystarczająco wyjaśnił sytuację na świecie i pora na coś nowego. Do tańca z gwiazdami też Pudzian zrzucił kupę kilogramów, myślę, że 20 spokojnie zrzuci.

btw chłopaki miały szarpaninę w jakimś klubie, w necie krążą wieści już ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:29, Burszurasek napisał:

Do kogo można teraz uderzyć w sprawie dopisania się do listy, skoro Walgierz nie jest
już moderatorem ? :D


Cholera wie, pewnie do obecnych modów. Proszę tylko o zachowanie formy posta i wpisu do listy :)

czyli na przykład
Burszurasek // ninjutsu // -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:32, Burszurasek napisał:

E, to mi się nie chce. :D A znając zaskok obecnej moderatorki, to trzeba będzie na to czekać z tydzień. ;D


Ohydna nieprawda, wystarczy uderzyć do konkretnego moderatora na mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2009 o 22:53, Merovingian napisał:

Ohydna nieprawda, wystarczy uderzyć do konkretnego moderatora na mejla.


Nawet tyle mi się nie chce, mam jeszcze wakacje i skupiam się na przyjemnościach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2009 o 23:00, Burszurasek napisał:

Nawet tyle mi się nie chce, mam jeszcze wakacje i skupiam się na przyjemnościach. :P


A czy napisanie mejla do moderatora nie jest przyjemnością ?:)
No dobra, może nie. Ale za to ujrzenie swojego nicka w przypiętym poście już nią jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zaliczyłem pierwszego nokauta w swoim życiu. Średnio przyjemne, aczkolwiek ciekawe przeżycie. Ostatnie co widzisz, to pięść przed Twoją twarzą, a później się budzisz na ziemi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:15, Burszurasek napisał:

A ja dzisiaj zaliczyłem pierwszego nokauta w swoim życiu. Średnio przyjemne, aczkolwiek
ciekawe przeżycie. Ostatnie co widzisz, to pięść przed Twoją twarzą, a później się budzisz
na ziemi. :D


Z ciekawości zapytam - solówka czy trening? ;P Ale od siebie dodam, że jeszcze mniej przyjemne złamanie nosa czy oberwanie z tzw. "baśki" - łeb po tym niesamowicie pęka, porównywalne uczucie do najgorszych kaców-morderców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam pytania. Znacie jakieś dosyć proste, "bolące uderzenia"? Wiem, że np. w przypadku ataku powinno się przeciwnika uderzyć rękoma w uszy, to wywołuje silne ciśnienie i po prostu chwilowo dezorientuje przeciwnika. Wiem też, że okolice szyi to czułe miejsca. Dlatego prosiłbym o jakieś porady w przypadku nagłego, niespodziewanego ataku i jakieś czułe miejsca (no oprócz krocza ^^) człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować