Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 14:20, DesMonD__PL napisał:

/.../
To wiesz co. Zmien znajomych!;D
Gó**o to oni sie znaja na sportach. Potrafia tylko krytykowac , a cieniasy pewnie ;)
Uczęszczaj na co masz ochote, kazda sztuka walki wniesie cos. A jezeli oni mówia, ze
boks jest slaby to sa tępi.
Na moim przykladzie, trenuje sam boks, wszystko sam kupilem, zrobilem silke i cwicząc
boks przez krótki czas natłuklem 20 latkowi, a naprawde koles masywny i chuligan. (Udokumentowane,
na treningu z Muay-thai) ;D
Trzeba tylko chciec naprawde

Właśnie ze znajomym co chodziłem na boks namawia mnie na Muay-thai :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 15:24, Budo napisał:

> Np na temat Karate mówią że to gó*** Ju Jitsu to fejs boks slaby Aikido nic mi
nie da

Nie słuchaj debili. Jak już mówiłem- boks pod kątem samoobrony to jedna z lepszych rzeczy
jakie można trenować.

Tak już znam techniki boksu jakie panują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:17, Neo02 napisał:

Tak już znam techniki boksu jakie panują :P


Niewiele znasz i niewiele wiesz i niewiele umiesz po pół roku, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:41, Budo napisał:

> Tak już znam techniki boksu jakie panują :P

Niewiele znasz i niewiele wiesz i niewiele umiesz po pół roku, wierz mi.

Te Podstawy ciosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spróbuj
Ja sam osobiście bylem na jednym spotkaniu, zlałem kilku cwaniaków tylko za pomocą rąk.
Nie wiem czy chodzic dalej.. Bo boks to moje zycie a muay thai ma np. inne ustawienie nóg co moze sprawic ze kiedys mi sie popierdzieli wszystko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

/.../
Spróbuj
Ja sam osobiście bylem na jednym spotkaniu, zlałem kilku cwaniaków tylko za pomocą rąk.
Nie wiem czy chodzic dalej.. Bo boks to moje zycie a muay thai ma np. inne ustawienie
nóg co moze sprawic ze kiedys mi sie popierdzieli wszystko ;D

teraz nie trenuj przerwa problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:42, DesMonD__PL napisał:

/.../
Spróbuj
Ja sam osobiście bylem na jednym spotkaniu, zlałem kilku cwaniaków tylko za pomocą rąk.
Nie wiem czy chodzic dalej.. Bo boks to moje zycie a muay thai ma np. inne ustawienie
nóg co moze sprawic ze kiedys mi sie popierdzieli wszystko ;D


Nie do końca...Ogólnie to zasada jest taka, że z boksera zrobisz ''tancerza ośmiu wojowników'' albo kick-boxera, ale odwrotnie to już ciężko gdyż w dwóch ostatnich nacisk jest w głównej mierze stawiany na nogi, a co za tym idzie inaczej się ustawiasz. A boks do muay-thai i kick-boxingu zawsze ci się przyda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja chce boks a nie muay thai NIE ODWROTNIE.
Ja wiem co mówie, moze sie to wszystko razem pomieszac i bedzie kicha. Ustawienie nog jest bardzo wazne po to np. by po dostaniu lepy sie nie przewrocic badz pomaga mocniej komus przyładowac
A muay thai i podobne są nie dla mnie ;]
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak to w końcu jest? wszędzie głoszą, że proste ciosy bokserskie powinno się wykonywać całym ciałem - skręt bioder, wykorzystanie masy itp. Natomiast ziomek na treningu mnie instruował, że chodzą same ręce. A może bokserskie proste różnią się od kickbokserskich? (trenuję MMA - KB+BJJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:32, Graszcz napisał:

panowie, jak to w końcu jest? wszędzie głoszą, że proste ciosy bokserskie powinno się
wykonywać całym ciałem - skręt bioder, wykorzystanie masy itp. Natomiast ziomek na treningu
mnie instruował, że chodzą same ręce. A może bokserskie proste różnią się od kickbokserskich?
(trenuję MMA - KB+BJJ)


Mnie uczyli, że zarówno przy prostych, jak i przy sierpach wrzuca się biodro, czyli robimy cios całym ciałem.
http://www.youtube.com/watch?v=kKXqk0PeVGY
http://www.youtube.com/watch?v=1ei1kVTw23A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 23:17, Burszurasek napisał:

A ja mam pytanie, jaką taktykę przyjąć na kolesia starszego o 4 lata, niższego, ale wiadomo,
już rozrośniętego, bo 21 lat robi swoje. :D


Heh, jeśli już musisz się prać, a jestes wyższy, to ja bym go trzymał na dystans... mniejszych i krępych nie można dopuścić do bliskiego kontaktu. Ale to i tak tylko teoria, jeśli jest starszy i cięższy, to będzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest cięższy to nie wiem, widać po nim, że ćwiczyć nic nie ćwiczy, niższy prawie o głowę. Po prostu wiek zrobił swoje i przybrał już tzw. męskie kształty. A poza tym, chyba się mnie boi, bo groził, groził, a jak mnie zobaczył, to skończyło się na obcinaniu... Oo Nie wiedziałem niestety, że to on i nie załatwiłem sprawy od razu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 11:37, Burszurasek napisał:

Czy jest cięższy to nie wiem, widać po nim, że ćwiczyć nic nie ćwiczy, niższy prawie
o głowę. Po prostu wiek zrobił swoje i przybrał już tzw. męskie kształty. A poza tym,
chyba się mnie boi, bo groził, groził, a jak mnie zobaczył, to skończyło się na obcinaniu...
Oo Nie wiedziałem niestety, że to on i nie załatwiłem sprawy od razu. :P

ustawiles sie 'na solo' z jakimś koksem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam koks. :D Zwykły typek, niższy o głowę z tłuszczem, a nie mięśniami. Miało być solo, typek wypękał, to jak go znajdę, to podejdę i skasuję, ot tak, dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować