Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2010 o 22:36, Pietro87 napisał:

mi konkretnie takie zachowanie
się nie podoba i je krytykuję to moje święte prawo


Widzę, że nie odróżniasz krytyki od obrażania i wyzywania. Można to wszystko napisać bez używania tylu durniów, debili, idiotów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 23:03, Budo napisał:

> mi konkretnie takie zachowanie
> się nie podoba i je krytykuję to moje święte prawo

Widzę, że nie odróżniasz krytyki od obrażania i wyzywania. Można to wszystko napisać
bez używania tylu durniów, debili, idiotów itd.


Ekhem.. nazwałem go raptem raz "ciemnym dresem" a potem stwierdziłem że w tv robi z siebie "debila" bo co jak co ale ta zabawa w śpiewanie tudzież tańce z gwiazdami pasują mu jak pieść do nosa.
Przesadzasz, raptem dwa razy określiłem faceta dosyć ostro [a nie zamierzam go krytykowac pisząc o nim jakieś wspaniałości, nie na tym to olega, obrażać to bym go zaczal jak bym go nazwał np za przeproszeniem

Spoiler

ch**em

itp], nie demonizuj tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 00:18, Pietro87 napisał:

Ekhem.. nazwałem go raptem raz "ciemnym dresem" a potem stwierdziłem że w tv robi z siebie
"debila" bo co jak co ale ta zabawa w śpiewanie tudzież tańce z gwiazdami pasują mu jak
pieść do nosa.


"durnego kloca"
totalnego debila
męski odpowiednik "dody"
trochę więcej oleju pod ta pustą kopułą
ciemnego dresa z pod dyskoteki
wsioch z parciem na szkło
Więcej nie chciało mi się szukać, nie mam czasu.

Jeśli chodzi o złamaną nogę, to widać nic nie wiesz w temacie, a się wypowiadasz. Tak, możliwe jest chodzenie i trenowanie ze złamaną kończyną. Mój znajomy z liceum, który trenował kosza miał złamany palec i chodził tak dwa tygodnie. Jeśli chodzi o Pudziana to były to prawdopodobnie kości śródstopia, więc nie żadne otwarte złamanie piszczela. Można z tym chodzić, trenować itd. Tylko, że boli, a oni to zbagatelizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógłby wypisać mi wszystkie różnice między ju jitsu full-contact i semi-contact, bo do końca nie wiem na czym one polegają. Czy w semi-contact dozwolone są uderzenia pięścią w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno mnie tu nie było. Pusto i głucho jakoś. Widzę, że jak nasi nie wygrywają to nie ma tematu do dyskusji o sztukach walki. :P Pochwalę się, już pół roku k-f i widzę u siebie postępy, mentalnie i fizycznie. Gdybym miał więcej czasu i cierpliwości byłoby jeszcze lepiej, ale tak czy inaczej już czuję się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale akcja. Dzisiaj na treningu(przypominam, capoeira) dostałem pierwszego kopa w ryj. I to tak konkretnie, bo zamroczyło mnie na chwilę, i na oczy przejrzałem będąc na ziemi. Całkiem ciekawe uczucie. To była w sumie moja wina, nie pochyliłem się porządnie, prawie wyprostowany stałem. To mnie nauczy dobrą postawę pilnować, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 6 lat chodzę na MMA 3-4 razy w tygodniu. Do tego regularnie chodzę na siłownię 2-3 razy w tygodniu.
Mam 18 lat, 190cm wzrostu i ważę 103 kg. Chcę się zapisać na coś jeszcze, ale nie wiem co było by w tym momencie dla mnie najlepsze. Najbardziej zastanawiam się nad boksem, Muai-Thai i Judo. Podpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od pol roku chodze na karate-do mam narazie bialy pas ale w wakacje zdaje na zolty. Tym postem chce obalic mit iz karate jest smieszne i latnwe (wiem ze wiele ludzi tak mysli), po poltorogodzinnym treningu sie jest okropnie zmeczonym, miesnie bardzo mocno parcuja w te pol roku w biego na 60 metrow poprawilem sie o 2.5 sekundy a na 200 m 0 uwaga 10 sekund z 40 na 30. Polecam karate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 12:26, Miklus92 napisał:

Od 6 lat chodzę na MMA 3-4 razy w tygodniu. Do tego regularnie chodzę na siłownię 2-3
razy w tygodniu.
Mam 18 lat, 190cm wzrostu i ważę 103 kg. Chcę się zapisać na coś jeszcze, ale nie wiem
co było by w tym momencie dla mnie najlepsze. Najbardziej zastanawiam się nad boksem,
Muai-Thai i Judo. Podpowie ktoś?

Jak chcesz mozesz sprubowac judo tylko jest jeden problem kimono do tego sportu jest jak zbroja no i 2x drozsze od zwyklego (ja kupilem do judo za 120zl a potem do karate za 60zl). Ja wzrostowo i wagowo jestem jak ty ale mam 15 lat wiec karate mozesz sprubowac, poprawia sie tu i sila i szybkosc i zwinnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:44, Mithrandir napisał:

Ale akcja. Dzisiaj na treningu(przypominam, capoeira) dostałem pierwszego kopa w ryj.
I to tak konkretnie, bo zamroczyło mnie na chwilę, i na oczy przejrzałem będąc na ziemi.
Całkiem ciekawe uczucie. To była w sumie moja wina, nie pochyliłem się porządnie, prawie
wyprostowany stałem. To mnie nauczy dobrą postawę pilnować, mam nadzieję.


Drugi raz już będziesz wiedział czym to smakuje. Lat temu wiele dostałem od kuzyna w czapę z rękawicy na takim "lekkim sparingu" (ja=zielony). Miałem taką samą reakcję. A czy ciekawe uczucie? Zapytajmy się tych amatorów co się zawodowo zajmują porządkowaniem dyskotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ładnie. Ja bym polecił Ci iść na to co poprawi Twoje najsłabsze techniki, albo na to co bardziej lubisz.
tzn. jeśli masz słaby parter to idź na judo/zapasy, aby go podszkolić, albo wręcz przeciwnie właśnie na boks/muay thai, aby skupić się na stójce. Zależy od Twojego podejścia i celów, czy chcesz być wszechstronny, czy nie przeszkadza Ci, że jeden element masz lepszy, a inny gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 12:26, Miklus92 napisał:

Od 6 lat chodzę na MMA 3-4 razy w tygodniu. Do tego regularnie chodzę na siłownię 2-3
razy w tygodniu.
Mam 18 lat, 190cm wzrostu i ważę 103 kg. Chcę się zapisać na coś jeszcze, ale nie wiem
co było by w tym momencie dla mnie najlepsze. Najbardziej zastanawiam się nad boksem,
Muai-Thai i Judo. Podpowie ktoś?


W jakim mieście ćwiczysz MMA? Dalej to zależy czy chcesz waczyć w stójce, czy w parterze. Wiadomo - parter to idź na judo. Stójka, gł. ręce - boks, a jak do tego nogi i klincz to MT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować