Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2013 o 11:37, zerohunter napisał:

Tancerz tańczył, kulturysta pozował:D


Dokładnie.
Jeden pomylił ring z siłownią i stał jak nieociosany kloc na środku a drugi pomylił go chyba z dżunglą, bo latał jak by taniec deszczu odprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieje że dobrze trafiłem z moim problemem otóż, chciałbym się poradzić osoby która ma, już za sb jakiś staż w sztukach walki chodzi mi np o boks,k1,muay thai. Dziś miałem sparingi z kumplami i problem w tym że każdy przegrałem nie wiem czemu ale mam taki odwyk że boje się uderzyć ze mogę coś zrobić nie tak, i jakoś mi z tym źle i 2 problem że jak już mnie ktoś trafi to jak by jestem sparaliżowany :/ chciałbym to zmienić w końcu czy zapisując się np, na muay thai u mnie w mieście prowadzi dobry trener co jest dobrym fajterem ma mistrza europy gdybym u niego trenował 2x w tyg po pół roku liczmy ten nawyk by znikł?. No bo to trochę żałosne jak bd kiedyś szedł z dziewczyną i ktoś bd miał do niej jakieś wąty to co mam stać się patrzec? no nie . . Czekam na wasze porady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 23:39, Jox3 napisał:

Rozumiem że nikt nie jest w stanie poradzić ? :<


Pierwsza rada to taka, żebyś się nauczył pisać. Nie bd, sb, tylko sobą, będę itd itp.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie to typowo brak Ci obicia. To normalne, że boisz się przyjąć strzał, a jak już oberwiesz, to jesteś trochę w szoku. Można się tego pozbyć trenując kontaktowe sztuki walki, np. właśnie boks, czy muay thai. Tyle tylko, że na początku raczej na sparingi nie będą Cię wrzucać- w większości przypadków te zaczynają się po dłuższym okresie treningów, tak, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił i żeby sparujący mieli jakieś pojęcie o walce. Ale jak najbardziej warto się zapisać i spróbować, potem sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 00:16, Budo napisał:

> Rozumiem że nikt nie jest w stanie poradzić ? :<

Pierwsza rada to taka, żebyś się nauczył pisać. Nie bd, sb, tylko sobą, będę itd itp.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie to typowo brak Ci obicia. To normalne, że boisz się przyjąć
strzał, a jak już oberwiesz, to jesteś trochę w szoku. Można się tego pozbyć trenując
kontaktowe sztuki walki, np. właśnie boks, czy muay thai. Tyle tylko, że na początku
raczej na sparingi nie będą Cię wrzucać- w większości przypadków te zaczynają się po
dłuższym okresie treningów, tak, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił i żeby sparujący
mieli jakieś pojęcie o walce. Ale jak najbardziej warto się zapisać i spróbować, potem
sam zobaczysz.

U mnie akurat jest boks muay thai krav maga bjj ale selekcja boksu jest słaba dlatego wolę iść na tajski ale dzięki za odp treningi dopiero jutro są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 11:13, Jox3 napisał:

> > Rozumiem że nikt nie jest w stanie poradzić ? :<
>
> Pierwsza rada to taka, żebyś się nauczył pisać. Nie bd, sb, tylko sobą, będę itd
itp.
>
> Jeśli chodzi o Twoje pytanie to typowo brak Ci obicia. To normalne, że boisz się
przyjąć
> strzał, a jak już oberwiesz, to jesteś trochę w szoku. Można się tego pozbyć trenując

> kontaktowe sztuki walki, np. właśnie boks, czy muay thai. Tyle tylko, że na początku

> raczej na sparingi nie będą Cię wrzucać- w większości przypadków te zaczynają się
po
> dłuższym okresie treningów, tak, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił i żeby sparujący

> mieli jakieś pojęcie o walce. Ale jak najbardziej warto się zapisać i spróbować,
potem
> sam zobaczysz.
U mnie akurat jest boks muay thai krav maga bjj ale selekcja boksu jest słaba dlatego
wolę iść na tajski ale dzięki za odp treningi dopiero jutro są.

A jak wyposażenie na sali? I który trener lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 17:25, Riddl3r napisał:

> > > Rozumiem że nikt nie jest w stanie poradzić ? :<
> >
> > Pierwsza rada to taka, żebyś się nauczył pisać. Nie bd, sb, tylko sobą, będę
itd
> itp.
> >
> > Jeśli chodzi o Twoje pytanie to typowo brak Ci obicia. To normalne, że boisz
się
> przyjąć
> > strzał, a jak już oberwiesz, to jesteś trochę w szoku. Można się tego pozbyć
trenując
>
> > kontaktowe sztuki walki, np. właśnie boks, czy muay thai. Tyle tylko, że na
początku
>
> > raczej na sparingi nie będą Cię wrzucać- w większości przypadków te zaczynają
się
> po
> > dłuższym okresie treningów, tak, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił i żeby
sparujący
>
> > mieli jakieś pojęcie o walce. Ale jak najbardziej warto się zapisać i spróbować,

> potem
> > sam zobaczysz.
> U mnie akurat jest boks muay thai krav maga bjj ale selekcja boksu jest słaba dlatego

> wolę iść na tajski ale dzięki za odp treningi dopiero jutro są.
A jak wyposażenie na sali? I który trener lepszy?

http://www.kksw.pl/aktualnosci/2013kksw-900.jpg
Sala jak sala :P worki itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:10, Hi_my_name_is napisał:

Trenował ktoś z was kiedyś boks?
Ja nigdy nie miałem styczności z żadnymi sztukami walki, ale boks zawsze wydawał mi się
interesujący.

Ja 6 miech ale musiałem odejść z powodu operacji na kolano a teraz planuje powrót ale nie wiem czy MMA czy KICBOXING :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:10, Hi_my_name_is napisał:

Trenował ktoś z was kiedyś boks?
Ja nigdy nie miałem styczności z żadnymi sztukami walki, ale boks zawsze wydawał mi się
interesujący.

Ja trenuję, około 8 miesięcy, można się zmęczyć ale efekty są bardzo dobre. Jest dużo uników, bloków, kontr, boks jest naprawdę interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2013 o 21:15, Kubson023 napisał:

Ja 6 miech ale musiałem odejść z powodu operacji na kolano a teraz planuje powrót ale
nie wiem czy MMA czy KICBOXING :D


I ile dni trenowałeś w tygodniu, po jakim czasie opanowałeś podstawy boksowania/mogłeś brać udział w sparingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:17, Hi_my_name_is napisał:


> Ja 6 miech ale musiałem odejść z powodu operacji na kolano a teraz planuje powrót
ale
> nie wiem czy MMA czy KICBOXING :D

I ile dni trenowałeś w tygodniu, po jakim czasie opanowałeś podstawy boksowania/mogłeś
brać udział w sparingu?


I jeszcze kwestia ile mniej więcej płaciliście miesięcznie? Ja od niedawna mieszkam w Warszawie i nie sprawdzałem jeszcze jak z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:19, Hi_my_name_is napisał:

>
> > Ja 6 miech ale musiałem odejść z powodu operacji na kolano a teraz planuje
powrót
> ale
> > nie wiem czy MMA czy KICBOXING :D
>
> I ile dni trenowałeś w tygodniu, po jakim czasie opanowałeś podstawy boksowania/mogłeś

> brać udział w sparingu?

I jeszcze kwestia ile mniej więcej płaciliście miesięcznie? Ja od niedawna mieszkam w
Warszawie i nie sprawdzałem jeszcze jak z cenami.

Ja ćwiczę za granicą, 3 dni w tygodniu. Cennik jest inny :] Zapytaj się Kubsona.
Podstawy boksu załapiesz w miesiąc, po tym czasie pewnie zaczniesz sparować (również zależy czy są przeciwnicy dla Ciebie, tzn. ten sam wzrost etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:17, Hi_my_name_is napisał:


> Ja 6 miech ale musiałem odejść z powodu operacji na kolano a teraz planuje powrót
ale
> nie wiem czy MMA czy KICBOXING :D

I ile dni trenowałeś w tygodniu, po jakim czasie opanowałeś podstawy boksowania/mogłeś
brać udział w sparingu?

Ja miałem 4x w tyg treningi podstawy znam proste, sierpy itp, oj sparingi miałem może 2? tak jak pisałem miałem operację musiałem zrezygnować a teraz chciałbym trenować coś by czuć się pewnie w sytuacji zagrożenia i zastanawiam się co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:21, Riddl3r napisał:

Ja ćwiczę za granicą, 3 dni w tygodniu. Cennik jest inny :] Zapytaj się Kubsona.
Podstawy boksu załapiesz w miesiąc, po tym czasie pewnie zaczniesz sparować (również
zależy czy są przeciwnicy dla Ciebie, tzn. ten sam wzrost etc.).


Jestem średniego wzrostu, więc chyba nie byłoby problemu za bardzo.
A i jeszcze jedno pytanie, poza treningami ćwiczyliście na siłowni itp.? Bo ja biegam i pływam i nie wiem czy to by wystarczyło (w sensie może brakowało by mi siły jeśli miałbym kondycję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:30, Hi_my_name_is napisał:

> Ja ćwiczę za granicą, 3 dni w tygodniu. Cennik jest inny :] Zapytaj się Kubsona.

> Podstawy boksu załapiesz w miesiąc, po tym czasie pewnie zaczniesz sparować (również

> zależy czy są przeciwnicy dla Ciebie, tzn. ten sam wzrost etc.).

Jestem średniego wzrostu, więc chyba nie byłoby problemu za bardzo.
A i jeszcze jedno pytanie, poza treningami ćwiczyliście na siłowni itp.? Bo ja biegam
i pływam i nie wiem czy to by wystarczyło (w sensie może brakowało by mi siły jeśli miałbym
kondycję).

Wszystko sobie wyrobisz na treningach, kondycję i siłę też, więc bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:05, Kubson023 napisał:

Mam problem nie wiem co wybrać
MMA albo KICBOXING . Co bardziej przyda sięw sytuacji no wiecie ;P

Uwaga odpowiedź będzie mało oryginalna ale w sytuacji o jaką zapewne Ci chodzi najlepiej będzie odejść albo spróbować załagodzić ;) A co do pytania MMA czy Kickboxing to zależy od tego co lubisz. Jeśli tylko boksować i kopać to wybierz to drugie, a jak interesuje Cię też walka w parterze czy zapasy to wiadomo MMA. Co do ewentualnej skuteczności to wszystko zależy od sytuacji, myślę że dość zbliżona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować