Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

No to i Błachowicz wygrał swój pojedynek z Latifim przez nokaut, a walka z Azhieva też naprawdę ładna była. Końcówka Henriquesa też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 19:29, Muradin_07 napisał:

Mamy potwierdzenie - na KSW 29 będziemy mieli starcie Khalidov vs Drwal. I zapewne będzie
to szybka walka - w jedną lub w drugą stronę ;)


Szczerze to trochę zawiodłem się na Khalidovie. Zamiast pokazać się za oceanem w największej organizacji mieszanych sztuk walki, to wali trzepać grubsza kasę w Polsce, gdzie wszyscy doskonale widzą, że jest nieosiągalny dla większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Tak naprawdę miałoby to sens w momencie, w którym Khalidov miałby pas mistrza wagi średniej - jest mistrzem. A tak niestety trochę tak wygląda to, że jest najlepszy w KSW, ale mistrzem i tak jest Materla, z którym prawdopodobnie by wygrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakiś czas temu się podjarałem, że jest opcja oglądania Khalidova w UFC. Potem wyjaśniał to tak, że nie dogadał się z władzami. Okazało się, że jego zarobki w UFC były by mniejsze niż w kasa z KSW. Teraz siedzi cały czas z rodziną w Polsce i zgarnia niezłą sumkę. No szkoda, tym bardziej, że jest uważany za najlepszego w Europie i miałby szansę namieszać za oceanem. Pozostaje czekać na walki Jotki i Błachowicza w UFC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to wygląda też w ten sposób, że ciężko jest tak naprawdę zaczynać wszystko od faktycznego zera w innej federacji. Mało kto jest brany w UFC tak jak Brock Lesnar, który po tak naprawdę 3 walkach w tej federacji dostał możliwość walki o pas z Randym Couturem... Mamed musiałby wtedy co najmniej dwa razy wygrać w sposób zadowalajacy, może zdobyć bonus za poddanie/walkę wieczoru jak Hallman, choć temu noga się powinęła i ciekawe co w tej sprawie się wyjaśni. Szkoda, bo naprawdę ładne walki daje w UFC, nie wiadomo jak dalej potoczy się kariera Błachowicza i Jotko, ale raczej tylko do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 19:15, Pietro87 napisał:

Ruszył Polsat Boxing Night, zobaczymy co pokażą nasze "wypalone wydmuszki" :)


Właśnie dzisiaj się dowiedziałem od kumpla. Kupimy na ipli i sobie obejrzymy, Szpilki już dawno nie widziałem, może być śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość transmisji jak na razie techniczne DNO. W tej cenie rwący obraz i rwący dźwięk przy moim łączu i moim sprzęcie to wręcz żart ze strony Polsatu. strach pomyśleć jak to wygląda u ludzi z mocno przeciętnymi technicznie telewizorami i netem.
Aczkolwiek powyższe tyczy się studia przed walką - obecnie startuje 1sza walka wieczoru i obraz oraz dźwięk na razie są ok [jeśli walki poleca bez problemu, to kij w oko z tym studiem które rwało]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam polsat gdzieś [m]. Nie po to tej smiesznej telewizji place co miesiac za uslugi ladne pieniadze zeby teraz jeszcze placic za jedna walke 4 dychy. Walka i tak bedzie słaba i pewnie jutro bedzie sie ja dalo obejrzec na sportowych kanal Polszmatu. Co do walki marze zeby Adamek poobil tego cwaniaczka i to raz a porzadnie. Ale pewnie skonczy sie na pkt albo Adamek przegra bo on ostatnio juz poziomem zszedl mocno w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 21:44, Ziggy napisał:

A ja mam polsat gdzieś [m]. Nie po to tej smiesznej telewizji place co miesiac
za uslugi ladne pieniadze zeby teraz jeszcze placic za jedna walke 4 dychy. Walka i tak
bedzie słaba i pewnie jutro bedzie sie ja dalo obejrzec na sportowych kanal Polszmatu.
Co do walki marze zeby Adamek poobil tego cwaniaczka i to raz a porzadnie. Ale pewnie
skonczy sie na pkt albo Adamek przegra bo on ostatnio juz poziomem zszedl mocno w dol.

Nie dało się użyć innych słów, prawda? Ostrzeżenie za słownictwo i obraźliwe przekręcanie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transmisja technicznie na razie daje radę. Walka Kosteckiego z Sołdrą niemal jak z dwóch części Rockiego :-) Proksa z Sulęckim bardzo technicznie, nawet samo ko wyjątkowo czyste. Syrovatka z Chudeckim natomiast fenomenalnie rozegrane ko tylko na bogów czemu w 1szej minucie 1szej rundy :-P Czekamy na main event. Btw co do ceny - 3 paczki fajek/4paki piwa. Kto chce może zobaczyć powtórki za friko. Nie ma przymusu. Takie gale to zawsze loteria. Można wydać kasę na nokauty w 1szych rundach a można jak tu - dostać naprawdę dobre widowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 03:53, Budo napisał:

> Walka i tak bedzie
> słaba

Nie była słaba.

Ja miałem inne odczucia. Dla mnie była to walka przecietna. Ot dali sobie po kilka razy, nie robiac sobie wielkiej krzywdy. Kolejna walka majaca na celu "przejecie paleczki".

SongoX-Adamek na szczescie nawet nie mogl przyszyc metki "polityka" bo szybko go ludzie sciagneli na dol. Moze jakies kolka rozancowe niech zalozy, podobno bardzo religijny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 12:53, Ziggy napisał:

SongoX-Adamek na szczescie nawet nie mogl przyszyc metki "polityka" bo szybko
go ludzie sciagneli na dol. Moze jakies kolka rozancowe niech zalozy, podobno bardzo
religijny jest:)


Mi się wydaje, że chciał zostać "polskim Kliczko", tyle, że poparcie miał słabe, czemu nie ma co się dziwić. Moim zdaniem trochę inny intelekt niż u Kliczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka wieczoru bardzo kiepska. Nawet rozpatrując ją jako pojedynek techniczny to blado wypadła przy Proksie z Sulęckim. Generalnie Szpilka i Adamek jeśli myślą o walkach z najlepszymi to to co wczoraj pokazali nijak się ma do startu w pojedynkach o mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne genialne PPV by Polsat. Ledwo 25min studia przeleciało [konkretnie 23.5min] a już raz im wywaliło światło i dwa razy przywiesiła się transmisja.
Generalnie tak trzymać panie Solorz.
Oby same walki nie były tak nędzne jak oprawa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować