Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Przeciez ten koles odpoczatku jego "kariery" w MMA jedyne co robil to pajacowal.
I tylko za pajacowanie mu sie placi. Nie rozni sie niczym od Dody biegajacej z cyckami na wierzchu.
W tej walce jedynie co pokazal to to ze jest mega pajacem, tylko uciekal i nic wiecej, byle chlystek zgarniety z pod dyskoteki by pokazal wiecej niz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja przez całą walkę koksa z najmanem kwiczałem ze śmiechu. Dodatkową porcję lulzów dostarczył mi wywiad z Burneiką po walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 10:16, Graszcz napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja przez całą walkę koksa z najmanem kwiczałem ze śmiechu. Dodatkową
porcję lulzów dostarczył mi wywiad z Burneiką po walce


No ja miałem podobnie, rozrywka była przednia i fajnie, że Burneika wygrał. Najman to ma ducha, ale do szybkiego klepania.
Fajnie się też prezentowały prawdziwe walki, muszę powiedzieć, że ogólnie podobała mi się gala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem gali, bo już wtedy spałem, jedynie dziś rano obczaiłem Walkę Wieczoru na jutubie.
Wynik jednak mnie lekko zaskoczył, bo obawiałem się, że to Najman wygra - w końcu z nich dwóch to on zajmuje się sportami walki. Sądziłem, że nawet tak kiepski bokser jak Najman jest w stanie pokonać taką górę mięcha, która ze SW nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kulturysta, który się nie przygotowywał przed walką wygrywa z człowiekem, który nazywa siebie bokserem".. Najlepsze podsumowanie, nie widzę możliwości by Najman jeszcze kiedykolwiek stanął na ringu..
Cała walka to Najman uciekający po ringu i Burnika, który chodził sobie po ringu bez gardy. Jestem ciekaw jaki plan się w głowie Testosterona zrodził.. Biegać tak długo aż jego przeciwnik dostanie zawału? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:54, DemoBytom napisał:

Jestem ciekaw jaki plan się w głowie Testosterona zrodził.. Biegać tak długo aż
jego przeciwnik dostanie zawału? o_O

Właściwie to zgadłeś, Najman w wywiadzie po walce mówił, że chciał koksa zamęczyć tym chodzeniem (wywiad usunięty z YT, nie wiem czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:54, DemoBytom napisał:

"kulturysta, który się nie przygotowywał przed walką wygrywa z człowiekem, który nazywa
siebie bokserem".. Najlepsze podsumowanie, nie widzę możliwości by Najman jeszcze kiedykolwiek
stanął na ringu..


Jak to się nie przygotowywał? http://www.youtube.com/watch?v=JEEt_TT0RlA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest urywek z programu na tvn jeśli się nie mylę.
Nie musiał się przygotowywać. Walka była ustawiona. Myślicie, że Najman rzucał się jak szalony na byłego mistrza kick boxingu a wystraszył się kolesia, który ledwo może się ruszać? Wg mnie walka sprzedana, Najman secjalnie dał dupy, a przed walką celowo obrzucali się bluzgami żeby zrobić większe zainteresowanie. Widocznie można żyć z bycia śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:01, Witcher1990 napisał:

To jest urywek z programu na tvn jeśli się nie mylę.
Nie musiał się przygotowywać. Walka była ustawiona. Myślicie, że Najman rzucał się jak
szalony na byłego mistrza kick boxingu a wystraszył się kolesia, który ledwo może się
ruszać? Wg mnie walka sprzedana, Najman secjalnie dał dupy, a przed walką celowo obrzucali
się bluzgami żeby zrobić większe zainteresowanie. Widocznie można żyć z bycia śmieciem.


Dokładnie tak. Gdyby Najman zapodał kilka swoich kopów, które pokazał w walce z Saletą, to Burneika mógłby doznać kontuzji i w rezultacie stracić pracę. Prawda jest taka, że koksu już w pierwszej rundzie ledwo stał na nogach, Najman to widział i gdyby chciał, mógłby spokojnie przeciągać rundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nigdy się nie da, i nie będzie dało określić, pierwsza walka była na punkty, a 2 skończyła się po 30 sekundach, a to jest 10 minut różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że Pudzian zacznie walczyć między 22:30 a 23:00. A Khalidov będzie zaraz po Pudzianie. Ale to tylko moje przypuszczenia więc mogę się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:28, zerohunter napisał:

Ale myślałem że nokaut to do nieprzytomności jak się walnie.


Przecież koleś odpłynął do krainy kucyków pony;) Padł jak deska, po chwili dopiero wróciła mu świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować