Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 23:30, Stfforex napisał:

Przecież koleś odpłynął do krainy kucyków pony;) Padł jak deska, po chwili dopiero wróciła
mu świadomość.


I to gość który przez te paręnaście walk nie padł przez KO. A Khalidov wziął go "na hita". Ten to ma cios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:36, zerohunter napisał:

Mówię, nie znam się:D


Spoko ze mnie też żaden znawca :P Po prostu oglądam sobie czasem Bellatora czy UFC.

Dnia 12.05.2012 o 23:36, zerohunter napisał:

Ale chciał stójki, to dostał w ryja, musiał się zdziwić:D


To tylko pokazuje jak wszechstronny jest Khalidov;) On jest po prostu za dobry na KSW;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co za żałosna walka... Nie no, zabijcie mnie.

Na co ja tyle czekałem? Tylko Khalidov coś uratował.

EDIT: nazwałem to walką? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:48, sinir napisał:

Boże, co za żałosna walka... Nie no, zabijcie mnie.

Na co ja tyle czekałem? Tylko Khalidov coś uratował.

EDIT: nazwałem to walką? o.O


Najlepsze że Bob był super zadowolony i uśmiechnięty;) Pewnie dobry jednak ten czek był;> Takie dorabianie na boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą miał Maltreta, czy jak mu tam było, Khalidov też by pięknie pokazał jakby koleś nie był taki miękki:D

A Sapp przed samym starciem wyglądał jakby miał się rozryczeć, albo coś, tacy showmeni nie dużo osiągają, patrz Butterbean albo Najman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się czegoś innego spodziewał po "walce wieczoru"? :)
Sapp teraz jeździ tylko za kasą a sama walka z przeciwnikami go nie obchodzi, naiwny kto myślał że się tutaj postawi. Moją rodzicielkę tak ten cały spektakl w jego wykonaniu rozśmieszył, że aż amerykanina szczerze polubiła ;). Czek zainkasowany, to za 2 (?) tygodnie następny teatrzyk.
Ps. Mina pana "tanio skóry nie sprzedam" mówiła wszystko. Kompletnie nic nie zyskał na tym pojedynku poza podreperowaniem beznadziejniej statystyki.
Ps2. Dobrze że Materla i Khalidov uratowali chociaż tą galę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:55, zerohunter napisał:

A Sapp przed samym starciem wyglądał jakby miał się rozryczeć, albo coś, tacy showmeni
nie dużo osiągają, patrz Butterbean albo Najman.


Nie porównuj Butterbeana z Najmanem, popatrz na jego statystyki w boksie. Pomimo tuszy jest szybki i dużo osiągnął. W MMA gorzej, ale nie od razu jak teraz Sapp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.05.2012 o 23:55, zerohunter napisał:

A Sapp przed samym starciem wyglądał jakby miał się rozryczeć, albo coś, tacy showmeni
nie dużo osiągają, patrz Butterbean albo Najman.

Coś chyba mówili że był wcześniej wrestlerem a tam taki poziom aktorski jest jak znalazł.
Robił cyrk tymi swoimi filmikami jak również zachowaniem podczas ważenia. A Pudzian jak zwykle ze stoickim spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gala bardzo mi się podobała - w szczególności walki Khalidowa i Materli były świetne. Fajnie by było, gdyby ten pierwszy dostał szansę zaprezentowania się w UFC, bo w KSW już raczej więcej nie pokaże.

Co do Pudziana - nie ma tutaj co bić piany - takie walki jak jego dzisiejsza, czy niedawna Koksa z Najmanem są organizowane tylko dla podbicia oglądalności, jeżeli się w nich oczekuje jakiegoś stylu to lepiej w ogóle nie włączać telewizora bo szkoda czasu. A jak ktoś poświęcił 2 minuty przed tym pojedynkiem i sprawdził jak wyglądały ostatnie walki Sappa to z góry wiedział jak zakończy się to "starcie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:33, Hoplita napisał:

Co do Pudziana - nie ma tutaj co bić piany - takie walki jak jego dzisiejsza, czy niedawna
Koksa z Najmanem są organizowane tylko dla podbicia oglądalności, jeżeli się w nich oczekuje
jakiegoś stylu to lepiej w ogóle nie włączać telewizora bo szkoda czasu. A jak ktoś poświęcił
2 minuty przed tym pojedynkiem i sprawdził jak wyglądały ostatnie walki Sappa to z góry
wiedział jak zakończy się to "starcie" ;)


Ja, jak pewnie wielu, nie chciałem zobaczyć jak Sapp dostaje po ryju (i to przez 41 sekund) tylko jak wytrenował się Pudzian w USA. A zobaczyłem murzyna, któremu dałaby radę Kasia Cichopek czy Adam Małysz, bo on nawet nie starał się atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem KSW i jak dla mnie walka Materli i nokaut Khalidova pierwsza klasa. Walka kobiet spodziewałem sie że tak się zakończy... tylko ciekawe czy KSW będzie szło w tym kierunku na dłużej, bo chciałbym zobaczyć w ringu np. Megumi Fujii, choć ciężkie pewnie to by było. Zaskoczeniem było dla mnie to, że Mamed chce walczyć w USA. Jeszcze po ostatniej walce i u Wojewódzkiego (chyba) mówił, że chce tutaj ścierać się z najlepszymi i sprowadzać ich do Polski. Ale nie mówię że to zły krok- JAK NAJBARDZIEJ CIESZYŁBYM SIĘ widząc Mameda w UFC czy Bellatorze. Tak więc wszystko przed nim i oby w USA tak ładnie wygrywał jak tutaj. A podczas walki Materli to skrzywiłem się jak dostał w to kolano i jak tylko położył Silvę na glebę (a dokładnie sam się położył) tylko mówiłem żeby go wykończył. Chyba najlepsza walka gali. Pudzian- Sapp... tego komentować nie będę i jedyne co mi się tam podobało to te kolanka Pudziana. [edit] No i jeszcze Pudzian musi poprawić celność ciosów, będzie miał co do roboty w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Walka Materli była niesamowita, ale mam niedosyt po Pudzianie i Khalidovie... kiedy Mamedowi dadzą przeciwnika, który stawi mu opór? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza gala KSW to jedno z nudniejszych jakie były. Poziom taki sobie. Nastawiałem się tylko na Khalidova Materlaka i walkę kobiet. I tylko walka Materlaka mnie nie zawiodła. Pokazał chłop charakter i praktycznie można by ująć wygrał przegraną walkę. Co do walki kobiet ładny nokaut ale liczyłem na zaciętą walkę. Oby na następnej gali byli lepsi przeciwnicy zwłaszcza dla Khalidova i Pudziana. Myślę że terz byłby dobry czas w końcu zawalczyć z Silvą jeszcze raz np. Cóż czekamy do października)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gala była wyjątkowa chociażby ze wzgledu na pierwszą walkę kobiet w federacji KSW.Walki polaków rewelacyjne, mimo niekoniecznej przewagi , walka byla i to się liczy. Nasz Pudzian i Khalidow to powoli ekstraklasa europejska.Mariuszowi zycze powodzenia i niech polactwo milczy. Oby następna walka była z przeciwnikiem któremu zależy na własnym wizerunku. KSW dało radę mimo kilku nieobecnści. Powoli czekam na następna galę..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pudzian bedzie mial walke z przeciwnikiem ktoremu zalezy na wygranej to Mariusz nawet 30 sec nie postoi o wlasnych silach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzian nigdy nie będzie niczym więcej jak zawodnicy pokroju Sappa czy Thompsona właśnie.
Mammed - respekt za wykazanie chęci walki z kimś więcej niż kelnerzy, nie mniej jego promotorzy nigdy mu walki z chłopakami np ze Strikeforce nie załatwią bo to marny zarobek jak ktoś pozamiata nim ring w mniej niż 5 minut.
Malują go na wielką gwiazdę, super fightera z propozycję od Hectora Lombarda już raz odrzucali - "You want to be the best - you have to beat the best" niestety tak to działa.
Życzę chłopakowi jak najlepiej, przynajmniej swoim oświadczeniem po gali pokazał, że to nie jego zła wola hamuje mu karierę.
Oceniając go rzetelnie - moim zdaniem na przeskok np do Strikeforce nie jest gotowy, nie ta liga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 12:20, Graszcz napisał:

> Jestem ciekaw jaki plan się w głowie Testosterona zrodził.. Biegać tak długo aż

> jego przeciwnik dostanie zawału? o_O
Właściwie to zgadłeś, Najman w wywiadzie po walce mówił, że chciał koksa zamęczyć tym
chodzeniem (wywiad usunięty z YT, nie wiem czemu)


czemu usunięty z Yudetuba? z powodu faktu iż Najman miał jakąkolwiek taktyke.Najman chciał zamęczyć Litwina i była to całkiem przemyślana taktyka na kulturystę , laika mma.Gdyby Najman coś wyprowadzał , Burneika nie rzuciłby się na niego z ciosami szarpanymi w stylu WIOJSKO DYSKOTOKO. I jeszcze raz , nie rozumiem reakcji yutubbe,jeśli wywiad był wgrany z kanału autoryzowanego.Zresztą nie tylko w tym przypadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować