Zaloguj się, aby obserwować  
Vandaeriel

Który Gothic jest najlepszy?

289 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 13:28, kmo2 napisał:


STEROWANIE JEST DOBRE JAK TROCHE POGRASZ SIĘ PRZYZWYCZAISZ I BĘDZIE CI WYGODNIE KLIKAĆ STRZŁKI
Z CTRLA NIE WALIĆ OD POPROSTU



wiem , nauczyłem się , tylko potem walczyłem z tymi nawykami w morrowindzie :P

Dnia 17.11.2006 o 13:28, kmo2 napisał:

W GOTIC WIDZISZ ŻE TEN ŚWIAT ŻYJE


czy ja wiem ... też ma pewne ograniczenia , ale przyzanm , że fakt , kiedy grałem w niego po raz pierwszy , to "życie" mnie rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 13:24, deput666 napisał:

gothic 1 . zdecydowanie. klimat i grywalność(pomijam dodupne sterowanie) , ew. jeszcze muzyka
rządzą !


Sterowanie było good, tylko trzeba było się do niego przyzwyczaić, no i zmienić domyślne ustawienie, które było dla leworęcznych.
Nie ma wątpliwości: Gothic I jest najlepszą grą z serii, gdyż jej klimat jest nie do powtórzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla również GI było najlepsze, bo było "dzikie", ale jednocześnie boskie. GII też cenię, ale jedynka była wg mnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w trójkę (coś nie mam ochoty po tym jak usłyszałem jakie tam są straszne bugi), ale Gothic 1 wygrywa pod względem klimatu. I wątpie czy trójka mu dorównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę kilka linków:
Gothic2 vs. Gothic3 -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15603&u=14
GOTHIC -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=5144
I tyle. W tych tematach możecie się wypowiadać, który Gothic jest lepszy.
I jeszcze : Wyszukiwarka- czy ten temat już istnieje?? -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poco te linki?Tu sie pisze którym zdanie gothic jest najlepszy i dlaczego ,a nie temat ogólny o gothicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do głosów większości i powiem że według mnie najlepszy był Gothic 1. Ze względu na nowatorskie podejscie, kilka fajnych pomysłów i oczywiście klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię wszytskie części ,jednak najbardziej do gustu przypadła mi Gothic II nie wiem czemu.

Domon ---> po prostu pomaga innymi znaleźć inny topic. Tam są pomoce do tych właśnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:48, sługa Innosa napisał:

Według mnie najlepszy klimat i fabułę ma Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. Realisyczna (jak na
tamte czasy)grafika do dziś zachwyca, a wielki (w porównaniu do Gothica1) obszar i ilość questów
zapewnia rozrywkę na wiele tygodni.

lol tamte czasy. chłopie noc kruka wydany w 2004 roku lol tamte czasy.


p.s. najlepszy gothic 1 za dobry klimat i klimat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 16:22, Bartek Dudek napisał:

Domon ---> po prostu pomaga innymi znaleźć inny topic. Tam są pomoce do tych właśnie
gier.


Dobra sorka , ale niewidzałęm żeby ktoś prosił o linki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedynka jest najlepsza(nie grałem w trójkę więc nie moge jej ocenić)
Przeszedłem ją 5 razy i mógłbym jeszcze raz. Porostu ma swój specyficzny klimat.
Grafika jest brzydka ale gdyby zrobili gothica 1 z grafiką jak g3 to by było coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować