Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykańska edycja Official PlayStation Magazine zamknięta

16 postów w tym temacie

Bardzo dobrze. Zwłaszcza że obiektywnośc recenzji w magazynach takich jak ten jest bardzo wątpliwa. Poza tym to ceny są zabujcze jak na zwykły magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego, pismo mogloby sie jednak ukazywac w internecie
a co do plytek to i tak plytki do PSów to takie sh*ty z demkami - nie to co cdiki dla PC z pelnymi wersjami gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż szkoda trochę pamientam jak moją przygodę z PSX zaczynałem Polskim Oficial Playststion Magazine... co z tego że info jest w internecie ale strona internetowa a pismo to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według zapewnień inwestora, ludzie chętniej czytają wiadomości z branży rozrywkowej w internecie, niż miesięcznikach." - Polska z naszym CD-Action kochanym jest tego najlepszym przykładem ;). Jeżeli pismo tworzone jest z pasją, przez ciekawych ludzi, to Internet nigdy nie będzie w stanie zastąpić tego klimatu... spacerku do kiosku, zapachu farby drukarskiej o poranku, dotyku foliowanego papieru, radości z dodatków (w tym paru "gram"ów od CD Projektu ;)) i pozyskiwanych za sprawą interesujących tekstów informacji. Dla mnie praca tego zespołu jest bezcenna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Polsce przydałby się jakiś miesięcznik z demkami na xboxa360 w jakiejś rozsądnej cenie(bo z tego co widziałem to magfazyn na ps2 kosztuje 40zł!!!). Nie karzdy ma dobrego neta w naszym kraju niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski OPSM2 to jedna wielka tragedia wg mnie. Cena zabójcza, mała objętość, słabe artykuły. Fakt jako jedyni w Polsce dają na płytce dema ale jak juz pisałem, za taką cenę sie nie opłaca.

Zresztą już ukazują sie co 2 miesiące, więc mozliwe, że podzielą los amerykańskiego odpowiednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować