Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4 nowe eXtra Klasyki - już w sklepach!

120 postów w tym temacie

Wy to chociaż Empiki macie....A ja tylko TESCO. Ale jeśli mi się uda to kupię wszystkie cztery. Jeśli nie będzie wszystkich to w takiej kolejności:
1. Saga HOMM I - III
2. Saga Fallout
3. Morrowind
4. Enter the Matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA! Bardzo dobrze sie sklada ze na tej stronie pokazaliscie screena z Morrowinda :D Przypomnieliscie mi zebym sie za niego wreszcie zabral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:16, maciek999 napisał:

Powiedzcie mi czy w tesco sa juz moze te gry ???


Moja kryształowa kula popękała próbując odpowiedzieć mi na to pytanie, więc sora, ale nie wiem.

Pytanie do CDP jeśli ktoś to czyta, czy moje zamówienie zostanie wysłane? Dwie sagi z dzisiejszej czwórki plus Morrowind czekają, opłacone i tak sie zastanawiam czy wysylka zacznie sie dzisiaj? Prosilbym tylko o odpowiedz Tak albo Nie, wyczerpujacych wyjasnieni nie potrzebuje, nie urwe wam głów czy co tam jeszcze macie ^^ za odpowiedź negatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój Morrek już leży na biureczku obok mnie :) Nie ma to jak MM! Tam zawsze jest w dniu premiery (albo jeden dzień po - jak w przypadku NWN Diament). A przy okazji nie zdołałem sie powstrzymać przed zakupem Blietzkriega 2 :/ Zawsze tak jest, że kupuję nieplanowane gierki jak jadę do MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować