Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sobotę gramy w radiu i telewizji

54 postów w tym temacie

Ja pamiętam jak dawno, dawno temu był taki program "escape" na polonii 1 chyba to było, chociaż pewności nie mam. Nie było tam żadnego studio, tylko prezentowano gry, które były okraszone komentarzem narratora, na dodatek często bardzo zabawnym-koleś rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak krótko w radiu? :( Liczyłem na co najmniej 20-minutowy program, a tu nie dość, ze zaczął się kilka minut później niż planowano, to jeszcze całość trwała raptem 6 minut...
A TV4 nie mam, więc już ogólnie kupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem dzisiaj gram.tv i jestem w małym szoku... jak to możliwe, że Lego SW II dostało 5, a Medieval 2 4+??!! Ja rozumiem że Lego SW jest grą niezłą, ale bez przesady... Poza tym danie Juiced do klasyki... boshe, kto to wymyślił??!! Ja rozumiem gdyby dali NFS Underground 1 lub 2 ale Juiced??!! I jeszcze prowadzący zmienił tytuł... Myślałem że gra nazywa się Juiced Szybcy i Gniewni a nie Szybcy i Wściekli, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś ten program na TV4 i mam mieszane uczucia. Być może to tylko kwestia przyzwyczajenia do specyficznego sposobu prowadzenia... zobaczę kolejne, to ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey jaki jest adres lub czestotliwosc radia ?? bo kurde fak nie mam w tv programu tv4 (shit nie mam kablowki ani satelity :(() mozna sluchac tego w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:11, Ponet napisał:

hey jaki jest adres lub czestotliwosc radia ?? bo kurde fak nie mam w tv programu tv4 (shit
nie mam kablowki ani satelity :(() mozna sluchac tego w necie??

Tu masz wszystko:
http://www.radiostacja.pl/index.php?page=station
Można go słuchać w necie, najlepiej chyba w formacie AAC+ w winampie, foobarze lub innym programie do multimediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh!
Program obejrzałem (ale nie cały: co było po pytaniu konkursowym a przed jakąś samochodówką, FlatOutem chyba?).
Audycji nie odsłuchałem (tradycji stało się zadość, akurat kupowałem, tak, znów te zakichane ziemniaki :/ ).
Ciekawe, czy kiedyś zdołam obejrzeć-i-odsłuchać jednego dnia oba programy, oba w całości :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, kolesie z Gameboxa z TVP. Gruby jest smieszny, ten drugi taki tam... dobrze, ze nie ma tego dlugowlosego palanta. Jak mu tam bylo? Wrobel? :)
Ogolnie program nie porywa, ale dobrze, ze cokolwiek jest w telewizji na ten temat (nie mowie o Hyperze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:49, m1szer napisał:

LOL, kolesie z Gameboxa z TVP. Gruby jest smieszny, ten drugi taki tam... dobrze, ze nie ma
tego dlugowlosego palanta. Jak mu tam bylo? Wrobel? :)
Ogolnie program nie porywa, ale dobrze, ze cokolwiek jest w telewizji na ten temat (nie mowie
o Hyperze).


Na TVN Turbo jest program GRAMY (czy jakoś tak podobnie), ale nic specjalnego to nie jest :/

Szkoda, że o 10.00 w sobotę jestem na kursie Business English, bo chętnie bym obejrzał na TV4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować