Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sobotę gramy w radiu i telewizji

54 postów w tym temacie

A pamięta ktoś "Escape" z Polonii? To byl chyba najlepszy program o grach, jak można było oglądac w naszej telewizji z tego rodzaju, tworzony przez rodaków(z tego co wiem przez ekipę z Secret Service i Top Secret). Zainteresowanych odsylam na youtube - tam są krótkie kawałki z tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak dotąd widziałem wszystkie odcinki Gram.TV. Z Audycją gorzej (jedną odsłuchałem). Jutro postaram się "zaliczyć" obie sprawy :) .

Ostatniego gościa w Gram.TV nie zapowiedziano (choć poprzedniego-i owszem), więc może i tym razem będzie jakaś niespodzianka :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O takiej godzinie to ja bede chrapal... ;)
Bo najpierw o 2.00 mecz NBA na C+Sport, a o 5.00 pózniej Polska-Argentyna na Mistrzostwach Świata :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie zabranie rzecz jasna krótkiego powrotu do przeszłości, czyli prezentacji hitów sprzed lat.

To jakaś nagła zmiana w planie gram.tv, czy ktoś tu próbuje być śmieszny? Jeśli dobrze pamiętam, przed dwoma tygodniami Age of Empires III dostało miano tytułu klasycznego, wcześniej to samo spotkało Soldiers: Heroes of WWII. A ja sam miałem wątpliwości przed przyporządkowaniem Desperados do przegródki z klasyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo można jeszcze wziąć udział w konkursie, ale jakoś nigdy maila nie mogę zapamiętać. Gram.tv ogląda z przyjemnością jednak efekt paskudzi ten czerwony robocik - strasznie paskudnie wygląda. Dodałbym także w tej ramce przy każdej recenzji wymagania i dystrybutora. Reklama w trakcie programu też zbyt miła nie jest, ale na to to już nic nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabranie rzecz jasna krótkiego powrotu do przeszłości, czyli prezentacji hitów sprzed lat.
Powyzszego zdania nie kumam xD Chyba jest blad. Oj bede Was ogladal na Tv4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był Tilt (czy jakoś tak) na TV4. I jeszcze mała prośba-nie dało by się jakoś tego przedłużyć? bo troszkę widać pośpiech w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować