Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Hegemonia: Żelazne Legiony

5 postów w tym temacie

Przy okazji dzisiejszego sprzątania natknąłem się na ciemnoniebieską płytkę z napisem Heagemonia:żelazne legiony. Później z nudów zaistalowałem i... wsiąkłem. Gra wciągnęła mie tak samo mocno jak dobrych pare lat temu! Grafika nadal prezentuje się bardzo pożądnie, tak samo sfera dźwiękowa,a grywalność, że hej! Co myślicie o tej węgierskiej kosmicznej strategii?
Według mnie ustępuje tylko Homeworld''om.
Uważam, że mimo wieku gra straciła bardzo niewiele w zasadzie pod każdm względem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę mam z Komputer Świat Gry i kiedyś dałem szansę tej grze i muszę powiedzieć że jak dla mnie jest straszliwie nudna, lepiej pograć w Homeworld :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys przeszlem ta gre... Koncowy filmik byl bardzi interesujacy... :) Nie mialem jednak nigdy okazji zagrac w dodatek, ktory by przedluzyl kamapanie... A szkoda.. :/ Jednak Homeworld II, jest znacznie lepszy, ale dla urozmaicenia mtez pograc w Hegemonie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić spamu odkopałem stary temat...

Potrzebuję pomocy z Hegemonią. Mój problem jest taki że gra na moim nowszym sprzęcie wysypuje się do windows. W sklepie technicznym powiedziano mi że jest to wina procesora... Gra nie rozpoznaje Procków dwurdzeniowych, nie chce mi się w to wierzyć, ale na wszelki wypadek chciałem się zapytać, czy wie ktoś gdzie zdobyć łatki poprawiające te lagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować