Zaloguj się, aby obserwować  
Seldon

Arx Fatalis

25 postów w tym temacie

Gra w Polsce nie wydana, na polskim rynku praktycznie nie zaistniała. Pytanie: dlaczego gra która na RPGDot dostała 91%, jest praktycznie nie znana polskim graczom ?

Heh, może kiedyś będzie ją można kupić z Clickiem, CDA itp.

Tak się tylko zastanawiam, skoro CDprojekt wydaje gry od JoWood ,to może by jakieś limitowane wydanie dla koneserów ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 20:33, Seldon napisał:

Gra w Polsce nie wydana, na polskim rynku praktycznie nie zaistniała. Pytanie: dlaczego gra
która na RPGDot dostała 91%, jest praktycznie nie znana polskim graczom ?
Heh, może kiedyś będzie ją można kupić z Clickiem, CDA itp.
Tak się tylko zastanawiam, skoro CDprojekt wydaje gry od JoWood ,to może by jakieś limitowane
wydanie dla koneserów ?? :P


Twe modły zostały wysłuchane :-] - pełna wersja Arx Fatalis dołączona jest do Clicka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przypadła mi do gustu może dlatego że za krótko grałem??
Niewiem kiedyś się napewno dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 19:32, mistrzgry napisał:

Twe modły zostały wysłuchane :-] - pełna wersja Arx Fatalis dołączona jest do Clicka
!!!


Hehe, wiem , leży u mnie na półce od wtorku i czeka aż skończę Deus Ex''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę fantastyczna.nigdy bym nie oczekiwał że dostanę tak wyśmienitą grę w Clicku. Naprawdę gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zaje fajna od wczoraj w nią gram i nieziemsko mi sie wkreciła ..

nie wiem co mam zrobic zeby przejsc przez kraty za którymi sa 3 goblin lord trza miec papier z podpisem mam papier a niewiem skad wziąc podpisczy,i poco jest amulet trola, jak dojsc do miasta, wie ktos jak to zrobi
dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arx Fatalis: pograłem w demo, ale się tak srednio mi spodobało. Naprawde warto kupić pełna wersje? (czyt. Clicka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie za bardzo się spodobała. Nie lubię po prostu przemierzania tych ciemnych, podziemnych labiryntów. A tym bardziej w widoku z pierwszej osoby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 16:13, Taykun napisał:

Gra jest zaje fajna od wczoraj w nią gram i nieziemsko mi sie wkreciła ..

nie wiem co mam zrobic zeby przejsc przez kraty za którymi sa 3 goblin lord trza miec papier
z podpisem mam papier a niewiem skad wziąc podpisczy,i poco jest amulet trola, jak dojsc do
miasta, wie ktos jak to zrobi
dzieki z góry

I jak znalazłeś rozwiązania do tych pytań ?? Przechodze i też utknąłem. Podpis mam, samego amuletu nie mam za to prawdopodobn ie trzeba będzie go dać trollowi mającemu urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiel sobie Clica z Arx Fatalis bo wiele slyszalem o tym ze to takie tobre zainstalowalem i..... musze powiedziec ze niezle ale klimat tej gry nie kazdemu musi sie spodobac. System magi jest orginalny ale dobrze by bylo jak by byl mniej czuly. Ale ogulnie to dale na Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:11, hirel napisał:

I jak znalazłeś rozwiązania do tych pytań ?? Przechodze i też utknąłem. Podpis mam, samego
amuletu nie mam za to prawdopodobn ie trzeba będzie go dać trollowi mającemu urodziny.

Podpis fałszuje uwolniony goblin (siedzi w karczmie), amulet sprawia, że na dalszym etapie gry nie będziesz atakowany przez trolle (nie w pobliżu ich siedziby ale dalej), a trollowi-solenizantowi należy podarować księgę z konstelacjami gwiazd (powie nam to jego kolega z kopalnii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w tej tawernie, i tam są takie drzwi, do których potrzebuje hasła. No to idę do tej barmanki, a ona mówi, że mam być ''initiated''. Co mam zrobić? Bo utknąłem, a gra jest całkiem fajna (taka zapchajdziura w oczekiwaniu na Obliviona :)). Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z AF - kiedy próbuję ja odpalić , pojawiaj.ą mi się pierwsze sekundy początkowego filmiku a oozam mi wszystko znika i wyłącza sie gra. co robioć ?? Wymagania spełniam , moja karta graficzna to gf2 mx440 64 vram , procesor 1,6 ghz a ram 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, weźcie powieccie mi cos o tej grze. Jakos tak się na nią napaliłem ^_^! Poza tym jak przeglądam screeny to tamtejsza grafika wydaję mi się taka... "gothic''owa".

Jeszcze jedno:

Wchodzę na stronę "Clicka!" i pisze, że w najnowszym numerze jako pełne wersję są: Rag Doll Kung-Fu (coś takiego bynajmniej) i jakaś ścigałka. Czy to o ten numer chodzi, jest tam ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat podumarły, ale nie będę z tego powodu tworzył drugiego - takiego samemu. Otóż mam problem już na starcie gry, bo nie wiem jak się wydostać z celi... Zebrałem 2 grzyby, kamień i rzucam sobie jakąś czaszką. Co zrobić by wyjść stamtąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować